3 способи: Як завантажити музику на iPhone і iPad?

Windows

Якщо ви купили Айфон, то ви, напевно, хочете скористатися всіма функціями вашого пристрою. Але за замовчуванням виробник не дає вам велику аудіоколекцію у вашому телефоні – на пристрої практично немає музики.

Причина в тому, що всі аудіотреки в Apple Music зараз є платними , Apple не може їх надати безкоштовно. Ми в Росії не звикли платити за музику, однак у США та країнах Європи вся музика давно вже платна. Щоб послухати трек, його потрібно купити. Виникає питання – як завантажити музику на iPhone безкоштовно? Відповідь проста – через iTunes, через сторонні програми або скориставшись файловими сховищами типу DropBox або Яндекс Диск.

Трохи теорії про iOS

Деякі початківці користувачі яблучних пристроїв мають проблеми після покупки iPhone або iPod, пов’язані із закритістю операційної системи iOS як такої. В iOS немає доступної користувачеві файлової системи.

Завантажити музику на iPhone, підключивши його як флешку до комп’ютера, не вдасться. Комп’ютер не визначить ваш пристрій як флешку і не надасть доступу до внутрішніх папок.

Закритість операційної системи iOS дозволяє захистити вас від вірусів та дозволяє розробникам мобільних програм отримувати дохід від створення програм. iPhone, на борту яких встановлена ​​молодша версія iOS, можна зламати – зробити jailBreak (Джейлбрек).

Після зламування-перепрошивки ви зможете закачувати будь-яку музику на пристрій навіть через USB, але можуть виникнути деякі несправності. Тому робити джейлбрек лише заради того, щоб завантажити аудіофайли на пристрій через USB не рекомендується. Краще скористатися більш простими та зарекомендували себе офіційними способами закачування музики на iPhone.

Спосіб №1. Завантаження музики на iPhone через iTunes

Вам буде потрібно iTunes. iTunes – це основна програма для роботи з телефоном. Завантажити цей софт можна з офіційної сторінки програми за посиланням . Завантажити iTunes
Далі потрібно встановити iTunes.


Послідовність дій для завантаження музики через iTunes

 1. Запустити iTunes та підключити до нього пристрій.
 2. Далі потрібно натиснути в меню “Вид – Показати бічне меню”
 3. Далі потрібно знайти пристрій та натиснути на вкладку музика.
 4. Використовуючи Drag And Drop перенести папку з музикою на праву панель і натиснути синхронізувати.
Завантаження музики на iPhone
Apple music значок.


Далі запустити програму музика (Apple music) на вашому iPhone і всі завантажені треки з’являться у вас на пристрої.
Програма Apple Musiс є на будь-якому пристрої та має іконку, представлену на картинці.

У ньому ви можете складати плей аркуші та слухати музику у фоні.
Ось невелике відео, як зробити завантаження вашої бібліотеки через iTunes

Плюси даного методу завантаження аудіотреків

 1. Завантаження музики через iTunes – офіційний спосіб, рекомендований Apple. Програма абсолютно безкоштовна та регулярно оновлюється. Кількість глюків мінімальна.
 2. Завантажена музика буде грати у фоні, навіть якщо ви заблокуєте пристрій та повернете програму
 3. Треки можна слухати без інтернету, вони з вами в будь-якій ситуації
 4. Можна використовувати всі можливості програми Apple Musik
 5. Спосіб працює на Windows та на Mac

Мінуси цього методу

 1. Музику та треки доведеться шукати самому та завантажувати теж
 2. Розмір медіатеки обмежений пам’яттю пристрою. Якщо пам’яті мало, доведеться носити з собою обмежену кількість треків.
 3. Якщо немає комп’ютера поруч, то користуватися методом не вдасться
 4. Обмежений перелік форматів, які розуміє iTunes – mp3 з бітрейтом до 320 Кб/c, MP3 VBR, AAC, WAV, Audible. Для решти доведеться пошукати конвертер

Завантаження через iTunes – найпростіший спосіб завантажити велику кількість файлів музики на ваш пристрій. Якщо ви хочете перемістити свою аудіотеку на свій телефон – варто скористатися цим способом

Спосіб №2. Завантаження аудіофайлів через DropBox

Дропбокс – це файлове сховище для файлів різного формату. Розмір безкоштовного сховища дропбокс спочатку пару ГБ, але може бути збільшено до 18 ГБ, якщо запросити друзів. Загалом вистачить для величезної кількості музики. У дропбокс є можливість програвання музики, але немає можливості збирати її в плейлисти і т.д.
Однак DropBox зручний тим, що ви можете закачати музику у сховищі, коли у вас немає під рукою персонального комп’ютера з iTunes.
Покроковий посібник з доставки музики:

 1. Спочатку потрібно зареєструватися в дропбокс
 2. Після реєстрації скачати мобільний додаток для iPhone DropBox і залогінитися в ньому
 3. Якщо комп’ютер під рукою, то скачати Дропбокс на свій комп, залогінитись там, створити папки та закинути туди всю свою музику – просто натиснути копіювати вставити з будь-якої папки до папки дропбокс
 4. Зачекати синхронізації, поки музика закачається у файлове сховище
 5. Запустити на пристрої мобільний додаток Дропбокс. Після оновлення ви побачите список файлів. Якщо ви хочете, щоб музика грала без інтернету – потрібно поряд з будь-яким файлом натиснути стрілку і вибрати меню в правому кутку «Доступ в авт. режимі»
Доступ до автономного режиму

Ось як виглядає на iPad: Автономний режим передбачає завантаження файлу на пристрій. Треки будуть доступні вам навіть коли немає мережі Інтернет

Якщо комп’ютер немає під рукою. Спосіб який реально працює

Натиснути
Поділитись через дропбокс

Якщо ви не за комп’ютером, їдете в поїзді або природі, то музику в дропбокс можна закинути через сам айфон. Цей спосіб багато разів мене рятував, коли я почув і захотів послухати на своєму айфоні якусь пісню.
Все досить просто – потрібно знайти в інтернеті потрібний трек і натиснути скачати. Трек відкриється у браузері та почне грати.
Ось як це виглядає на Айфон-скринь завантаження музики з Зайцев.Нет. Вам потрібно натиснути поділитися та вибрати програму Dropbox. Далі потрібно вибрати папку та натиснути Зберегти у правому кутку. Далі вибрати папку та файл музики почне завантажуватися. Після закінчення завантаження музики на iPhone ви зможете її слухати .

Плюси та мінуси закачування через Дропбокс

Плюси зберігання музики на Дропбокс

 1. Набагато більше місця, аніж на айфоні.
 2. Можна фізично додавати та видаляти треки, організовувати файли та папки.
 3. Музика грає у фоні
 4. Можна завантажувати музику з будь-якого сайту безпосередньо з телефону. Комп не потрібен.
 5. Ваша музика завжди із вами. Потрібно лише завантажити дропбокс та залогінитись

Мінуси Дропбоксу

 1. Не можна організовувати плейлисти
 2. Не зовсім добрий інтерфейс для програвання музичних файлів
 3. Немає метаописів треків – назви треку, виконавця
 4. Перемикатися між треками доведеться вручну. Автоматом треки не гратимуть
 5. Потрібно пам’ятати паролі і де лежить. Розшукати музику за виконавцем не вдасться

Спосіб №3. Завантажити музику використовуючи різні музичні сервіси та програми

Найпростіший спосіб – скористатися фірмовим сервісом Apple iTunes Store та купити музику. Вона автоматично з’явиться на вашому пристрої. Однак якщо ви видалите куплені треки – у деяких випадках купувати їх доведеться за гроші.

Сервіс Яндекс Музика аналогічний до сервісу Apple Musik. Там є безліч треків російських та зарубіжних виконавців, зручна система пошуку та програвання треків. Програма природно програє музику у фоні і дозволяє завантажити будь-який трек на ваш пристрій для прослуховування навіть в авіарежимі

Платні програми для закачування музики

Ви можете не використовувати вказані вище засоби, а зробити простіше.
Є такий сервіс – Зайцев Ні. На ньому можна знайти будь-яку музику.
Цю музику також можна завантажити через програму для iPhone та iPad – SoundCloud.

Оцініть статтю
Додати коментар