7 способів знайти номер мобільного телефону та інші дані про користувача в Інтернеті

Windows

Дізнатись про людину/компанію в Інтернеті за номером телефону — чи можливо?

Ситуації у житті бувають різні, і підходи до розв’язання цих різних життєвих ситуацій мають застосовуватися також різні. Наприклад, іноді потрібно знайти номер мобільного телефону на просторах Інтернету. Що робити у цьому випадку? Як шукати, і чи можна взагалі знайти номер у Мережі?

Колись замість Всесвітньої павутини для цих цілей у різних країнах використовувалися телефонні довідники. Сьогодні якщо вони й існують, то інформація в них є суто обмеженою і знайти через них практично нічого не можна. Тим більше, навіщо намагатися знайти паперовий носій, якщо є електронний варіант?

Подумали ми про це і вирішили знайти в Мережі способи пошуку інформації про телефонний номер в мережі Інтернет, тим більше й момент, мабуть, підходящий – у Держдумі обговорюватимуть пошукову базу по телефону та заходи боротьби з нав’язливим телефонним спамом .

Як виявилося, існує щонайменше кілька електронних інструментів, які можна використовувати, щоб відстежити, кому належить телефонний номер, або знайти чиїсь особисті чи службові номери телефонів не виходячи з дому.

Інформсайти пошуку стільникових телефонів доступні у двох формах:

 • обчислення номера мобільного телефону шляхом пошуку іншої відомої вам інформації про абонента;
 • пошук номера для того, щоб дізнатися, кому він належить (тобто зворотний пошук номера).

Навіщо може знадобитися пошук чужого номера?

У цьому немає нічого дивного, і, тим більше, ніякого кримінального ухилу! Знадобитися знайти номер можна з різних причин:

 • вам знадобиться знайти номер, якщо ви втратили номер друга;
 • або намагаєтеся зв’язатися з далекими родичами, про яких знаєте лише ім’я та прізвище, але не в курсі їхніх номерів;
 • те саме може знадобитися при пошуку номера для зв’язку з організацією, чий телефонний контакт ви втратили або випадково видалили;
 • або вам банально цікаво, хто щойно вам дзвонив… 

Отож, яку нам вдалося знайти інформацію з цього приводу.

1. Спробувати визначити номер за допомогою пошукової системи

Шанс знайти людину/номер телефону: ВИСОКИЙ

У чому переваги цього способу:

1. Пошук мобільного телефону виконується одночасно на кількох сайтах ;

2. Дозволяє додавати допоміжні дані для отримання кращих результатів (ім’я, прізвище, місце проживання, якщо відомо)

З мінусів можна зазначити:

1. Багато результатів заповнюються в пошуковому рядку браузера автоматично і не містять цінної інформації ;

2. Якщо користувач не «засвітився» зі своїм номером на жодному сайті, не опублікував дані на «Авіто», «Авто.ру», в соцмережах та на інших ресурсах, знайти телефонний номер в такий спосіб не вийде .

Через пошукові системи Yandex або Google можна спробувати розшукати не тільки номер із вступними даними, «ПІБ», нікнеймом людини (ім’ям користувача, більшість людей використовують одне й те саме ім’я користувача на всіх інтернет-ресурсах, тому він може вам знайти іншу інформацію, яку завантажив людина в Мережа Це відмінна відправна точка для пошуку номера мобільного телефону), але і, навпаки, дізнатися людину за номером телефону.

Якщо ви знаєте номер телефону і хочете дізнатися, припустимо, хто вам дзвонив, пошук за допомогою веб-пошукової системи, судячи з відгуків, є ще одним корисним способом відстеження шуканої інформації.

Вважається, що цей варіант є одним з найкращих (найвищим ефективним) способів пошуку в Інтернеті даних про людину в цілому. Але, повторимося, якщо тільки до цього людина залишила свої дані на будь-якому сайті, в каталозі, в блозі, в загальнодоступному профілі вакансій, в системі пошуку людей і так далі, вона обов’язково відобразиться тут. 

Маючи такі вихідні дані, ви можете ще трохи «покопатися» на сторінці сайту з номером і, можливо, навіть дізнатися електронну пошту та іншу контактну інформацію, наприклад фізичну адресу (дуже малоймовірно, але така можливість є).

Використання пошукової системи для пошуку телефонних номерів працює не лише з мобільними номерами, але також із номерами стаціонарних телефонів. Наприклад, ви можете знайти номер (код міста ), виконавши пошук «номер » <найменування компанії> .

Спробуйте додати іншу релевантну інформацію, щоб звузити результати. Але загалом простого пошуку за номером телефону має бути достатньо, оскільки номери телефонів є унікальними для кожного власника.

2. Використовуйте соціальні мережі для відстеження номера

фото: in.pinterest.com

Шанс знайти людину/номер телефону: ВИСОКИЙ

Мабуть, найкраще підходить для відстеження мобільних телефонів через велику базу користувачів

Сотні мільйонів людей проводять час у різних соціальних мережах по всьому світу. Багато людей використовують ці веб-сайти для обміну інформацією один з одним, і так, тут все ще можна натрапити на сторінки “Фейсбук” та інші, де будуть записані номери телефонів. Просто введіть ім’я людини у функцію пошуку на сайті та подивіться, що знайдеться.

Залежно від того, яку соціальну мережу ви використовуєте, ви можете знайти номер за допомогою імені людини та визначити, кому належить той чи інший номер телефону, якщо ви, наприклад, не знаєте його імені. І це абсолютно безкоштовно.

Так, деякі користувачі розсудливо захищають свої дані вимогою спочатку зв’язатися з ними в соціальних мережах, для того щоб зрозуміти, хто ви, і лише потім надати доступ до особистої інформації, проте чимало людей просто не дотримуються «соціальної гігієни в Інтернеті», тому шанс вичепити потрібна інформація у вас буде високий.

ВАЖЛИВО! Комбінуючи обидва вищеназвані способи, ви зможете досягти по-справжньому високих результатів у пошуках номерів, при цьому не піддаючи свої дані та свій особистий простір деанонімізації. Докладніше про це читайте нижче у розділах:

 • для пошуку інформації про номери мобільних телефонів
 • Telegram-деанонімайзери допоможуть у пошуках телефонів?

3. Спробуйте вдатися до інших користувачів Мережі

Шанс знайти організацію/номер телефону: ВИСОКИЙ

В Інтернеті також рекомендують ще один спосіб пошуку інформації, який може відмінно підійти для пошуку номерів не приватних осіб, а організацій, магазинів, приватних контор. Суть його в наступному: запитайте людей, чи не знають вони номер фірми «Роги і копита»? Розмістіть свій запит на сервісах:

 • Відповіді Гугл;
 • Інші місцеві форуми вашого району;
 • Карти гугл.

Люди на подібних ресурсах не тільки охоче діляться інформацією, але й із задоволенням можуть допомогти в самому пошуку, тим більше коли до них звертається людина буквально з сусіднього двору.

Але тут є нюанси щодо номера приватної особи. Його вам, звичайно, ніхто не дасть на таких форумах, оскільки така інформація просто невідома широкому колу осіб.

4. Запитайте знайомих через соцмережі

фото: gunnaresiason.com

Шанс знайти організацію/номер телефону: ДУЖЕ ВИСОКИЙ

Раз ми говоримо про пошуки через Інтернет і згадуємо про пошуки через соціальні мережі, не варто забувати, що в соцмережах сидять і ваші знайомі, з якими ви давно не спілкувалися, але можете зв’язатися. Якщо ваші друзі знайомі з людиною, номер якої ви шукаєте, просто закиньте вудку з цього приводу ним. Вони, напевно, будуть готові вам допомогти!

5. Спробувати дізнатись ім’я абонента через Viber

фото: en.wikipedia.org

Шанс знайти організацію/номер телефону: СЕРЕДНИЙ

Месенджер дозволяє дізнатися ім’я, іноді прізвище і навіть отримати фотографію користувача (якщо вона була завантажена у профіль).

Для цього, як говорить одна з інструкцій з Інтернету, потрібно:

 • натиснути кнопку «Додати» (фіолетова кнопка із силуетом чоловічка та плюсом у лівому верхньому кутку), потім ввести номер телефону та додати користувача (якщо його знайдено). Після цього у списку контактів потрібно натиснути на нього та вибрати пункт “Інформація”. Тут як мінімум відображатиметься нікнейм (ім’я користувача) і, можливо, фото. Знаючи ці вступні дані, можна спробувати з’ясувати ПІБ абонента.

6. Скористатися сайтами, розробленими для пошуку інформації про номери мобільних телефонів

Шанс знайти організацію/номер телефону: ДУЖЕ НИЗЬКИЙ (НЕБЕЗПЕЧНИЙ)

Нові сайти в Мережі, через які можна пробити номер мобільного, з’являються регулярно. Але чи варто їм вірити чи хоча б покладати мінімальну надію на їхню порядність, а отже, і можливість отримання шуканої інформації? Питання складне, і відповісти на нього з вагомою часткою ймовірності ствердно чи негативно навряд чи вдасться.

Якісь сервіси, судячи з відгуків користувачів, навіть частково працюють, інші — не більше, ніж шахрайські ресурси або, принаймні, сайти із сумнівною репутацією. Але, мабуть, можна сказати точно, звернення до таких ресурсів — це найостанніший з варіантів у пошуках потрібної інформації.

Особливо варто відзначити такий варіант розвитку подій, як реєстрація та вимога сайту від користувача будь-якої інформації про нього, будь то ваш номер телефону, ПІБ і тим більше будь-які паспортні дані або інша важлива інформація.

Настійно рекомендуємо НЕ використовувати ці сервіси з метою отримання інформації.

З цієї причини ми, звичайно, не називатимемо ці сервіси, читач може знайти їх самостійно за відповідним запитом у пошукових системах. Але, як ми зазначили вище, ризикувати чи ні вирішувати вам. Проте ми не радили б.

7. Telegram-деанонімайзери допоможуть у пошуках телефонів?

фото: trustedreviews.com

Шанс знайти організацію/номер телефону: ДУЖЕ НИЗЬКИЙ

Щодо різноманітних ботів Telegram, зокрема так званих Telegram-деанонімайзерів*, чи працюють вони? Думки з цього приводу, знову ж таки, відрізняються в залежності від конкретного робота, конкретних цілей і, як можна зрозуміти, осіб, зацікавлених у пошуку інших осіб, прихованих анонімністю месенджера.

*«Telegram-деанонімайзер представлений у вигляді мережі роботів, які розміщені в месенджері та діють там під виглядом реальних користувачів, їх спільнот або різних сервісів, що використовуються для покупок в Інтернеті та перегляду різноманітного контенту. Взаємодіючи з реальними людьми, боти поступово збирають їх особисті дані, до яких належить номер телефону, номер ID, IP-адреса та характеристики використовуваного пристрою», — йдеться у матеріалі видання «Известия».

Короткий проміжний висновок, виходячи з тексту матеріалу, можна зробити так:

Варіанти деанонімайзера для фізичних осіб та слідчих органів мають різні можливості.

«Зокрема, для звичайних користувачів зараз працює безкоштовна урізана версія, яка дозволяє направити ботів до цікавої людини і дізнатися її номер телефону та ID, а також ім’я та прізвище, вказані при реєстрації» , – йдеться в матеріалі « Побійся бота: як Telegram- деанонімайзер обчислює злочинців» .

І якщо обчислення для силових структур, ймовірно, вже працює і дійсно приносить плоди на благо (пошук злочинців, відстеження шахраїв та інших кримінальних елементів та їх структур), то з версіями ботів, які могли б допомогти приватній особі знайти телефонний номер, все набагато складніший і неоднозначний, достатньо почитати коментарі до матеріалів, опублікованих на деяких відомих сайтах, в яких люди поділилися своїм досвідом використання деяких ботів з телеграм.

Матеріал TJournal.ru: Дізнатися номер телефону користувача Telegram стало доступним кожному ;

Матеріал pikabu.ru: Телеграм-Деанонімайзер

Ось лише пара промовистих і, можливо, правдивих коментарів щодо роботи найвідомішого на сьогодні Телеграм-бота:

Серед іншого бот обіцяє розшукати нікнейм, ім’я, прізвище, айпі та, звичайно ж, телефонний номер людини.

Висновок

Як бачите, способи з’ясувати номер та інші дані в Інтернеті є, і їх чимало. Так, у усередненій статистиці видобути необхідні дані простому користувачеві вдасться в середньому в 20% випадків. Якщо брати відсоткове співвідношення вдалих та невдалих пошуків, коли дослідження закінчилися хоч якимось успіхом (наприклад, були знайдені фотографії, нікнейми та інші дані через мережу), тут відсоток вже може сягати 80 і вище.

Тому якщо необхідно обчислити номерок, то можете випробувати один з перерахованих вище варіантів. Раптом який справді допоможе.

Оцініть статтю
Додати коментар