Як приховати номер на андроїді

Android

Налаштування системи

У пристроях з Android зазвичай можна ввімкнути або вимкнути відображення номера під час вихідного дзвінка. Цю можливість може надати тільки оператор стільникового зв’язку, тому якщо опція недоступна, спочатку перезавантажуємо пристрій і знову намагаємося увімкнути його, а потім телефонуємо в службу підтримки. Такі виклики фіксуються і зазвичай оплачуються. 

  1. Запускаємо програму «Телефон» .
  2. Заходимо в «Меню» , натиснувши іконку у вигляді трьох точок, і відкриваємо «Налаштування» .
  3. На наступному екрані вибираємо розділ “Додаткові послуги” , “Ще” або схожий.
  4. Знаходимо пункт «Відображення номера абонента» або «АОН» , тапаємо його та вибираємо «Приховати номер» .Настроювання відображення номера абонента на AndroidЧекаємо, коли система змінить параметри.
  5. Закриваємо «Налаштування» набираємо будь-якого абонента та перевіряємо результат.

Додатки

Є спеціальне програмне забезпечення для Android-пристроїв, яке діє як посередник. Опцію також надає оператор, але при викликі через програму не потрібно постійно вводити префікс-код, оскільки він буде поставлятися автоматично. До такого програмного забезпечення відносяться Hidden Call, “Анонімний дзвінок”, Hide My Number (Hide Caller ID) та ін. На жаль, працюють вони не завжди і не у всіх користувачів, тому у разі невдачі спробуйте кожне з них по черзі. Розглянемо, як приховати номер з прикладу прикладної програми «Прихований дзвінок».

  1. Встановлюємо та запускаємо програму. Тиснемо «Settings» і перевіряємо, що вибраний правильний префікс-код – #31 # .
  2. Набираємо номер вручну за допомогою клавіатури або знаходимо його у списку контактів та топаємо «Прихований дзвінок» . Дзвінок на іншому пристрої буде прихований.

Жоден мобільний оператор не дає гарантії, що при дзвінку абоненту іншого мобільного зв’язку номер буде прихований. І точно не вдасться приховати номер від абонентів, у яких підключена послуга «СуперАОН».

Оцініть статтю
Додати коментар