Як скачати фото з Інстаграму

Соціальні Медіа

Багато користувачів Instagram спостерігають проблеми в роботі програми. Деякі користувачі побоюються за накопичені у своїх облікових записах фото та відео.

Є швидкий спосіб завантажити всі свої дані з Instagram, щоб не зберігати картинки та відео по одному.

Як скачати дані з Instagram на комп’ютері

► У будь-якому браузері перейдіть на спеціальну сторінку для запиту архіву власних даних (потрібна авторизація у своїй обліковці).

► Введіть діючу адресу електронної пошти, на яку хочете отримати посилання для завантаження даних.

► Натисніть Далі та підтвердіть дію, вводячи пароль від свого облікового запису.

Запит буде оброблятись протягом 48 годин. Швидкість обробки залежить від завантаженості серверів та обсягу даних у вашому обліковому записі.

► Коли ви отримаєте лист із посиланням на завантаження файлів, перейдіть до нього та авторизуйтесь за допомогою облікового запису Instagram.

В отриманому архіві побачите приблизно таку структуру папок:

Тут ви зможете знайти всі свої повідомлення, листування, лайки, контакти та іншу інформацію з програми. Особливу цінність є папка media . У ній зберігатимуться всі фото та відео, які вивантажувалися за час ведення облікового запису.

Як скачати дані з Instagram на iPhone

Зробити запит на завантаження даних можна на смартфоні, для цього зробіть наступне:

◈ Відкрийте програму Instagram на вкладці з даними про свій профіль (сама права іконка внизу).

◈ Відкрийте верхнє меню та виберіть пункт Ваша активність .

◈ У самому низу списку виберіть дію Завантажити інформацію .

◈ Введіть пошту, на яку хочете отримати посилання для завантаження, та підтвердіть дію введенням пароля від облікового запису Instagram.

Протягом 48 годин отримайте листа, за посиланням з якого зможете завантажити архів даних свого профілю.

Завантажити архів можна за допомогою браузера Safari , а розпакувати через стандартну програму Файли . Усі фото та відео будуть перебувати у папці media .

Ось так можна швидко завантажити всі свої дані із програми, щоб не втратити інформацію та спогади.

Як швидко завантажити дані з Instagram

Якщо запит на формування архіву своїх даних ви вже зробили, але переживаєте, що не встигнете до блокування сервісу, можете скористатися альтернативними способами завантаження даних.

▷ Завантажувати будь-який контент із Instagram можливо через спеціальний бот Telegram . Додайте цей бот у месенджері на смартфоні або комп’ютері та надсилайте йому посилання на потрібні публікації через меню Поділитися .

▷ Можете скористатися розширенням для браузера Chrome або Safari , яке дозволяє завантажувати будь-який контент із Instagram , YouTube та інших сервісів. Цей спосіб працюватиме на будь-якому комп’ютері, встановіть додаток для браузера і завантажуйте потрібний контент, натиснувши кнопку.

▷ Ще можна скористатися веб-сервісами для завантаження даних. Ось найпопулярніші: save-insta.com , instagrabber.ru або igram.io . Просто копіюйте посилання на фото чи відео та вставляйте у поле на сторінці будь-якого сервісу. Після обробки отримайте посилання на завантаження медіаданих.

Оцініть статтю
Додати коментар