Як скачати відео з ютубу на комп’ютер. Шість безкоштовних способів.

YouTube

Що потрібно знати, перш ніж завантажувати відео

У роликів на відеохостингу є автори та власники, яким вони за законом належать. Крім того, в умовах використання YouTube прописано, що не можна завантажувати, копіювати та розповсюджувати контент без попередньої письмової згоди сервісу та відповідних ліцензіарів.

Таким чином, допустиме завантаження матеріалів, що підпадають під вільні ліцензії Creative Commons CC0 (Public Domain) та CC BY (Attribution). Також можна завантажувати з YouTube власні відео , опубліковані там раніше. У решті випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Як завантажити відео з YouTube на будь-який пристрій за допомогою онлайн-сервісів

Цей спосіб хороший тим, що не потребує встановлення додаткових програм. Все, що знадобиться — спеціальний сайт-завантажувач. Вони безкоштовні і, як наслідок, містять дуже багато реклами. Тому краще використовувати їх із блокувальниками небажаного контенту.

Як завантажити відео з YouTube на будь-який пристрій за допомогою онлайн-сервісів
Меню вибору якості при завантаженні через X2Download

Скопіюйте посилання на потрібний ролик, після чого відкрийте будь-який з наведених нижче сайтів у браузері.

  • X2Download . Максимальна якість зі звуком – 1080p, є конвертація в MP3.
  • Youtube4KDownloader . Максимальна якість 4K, вибір розміру, конвертація в MP3.
  • y2mate.com . Максимальна якість – 1080p.
  • noTube . Максимальна якість – 1080p.
  • 9Convert . Максимальна якість зі звуком – 1080p, є конвертація в MP3.
  • YT1s . Максимальна якість зі звуком – 1080p.
  • UniDownloader . Максимальна якість зі звуком – 720p, є вибір форматів.

Відкривши сайт, вставте скопійоване посилання в спеціальне поле. Якщо можливо, виберіть відповідну якість та формат кінцевого файлу. Натисніть кнопку завантаження і дочекайтеся, поки ролик завантажиться.

Якщо у вас iPhone або iPad, обов’язково використовуйте Safari . Інші браузери на цих пристроях не дозволяють завантажувати відео. Крім того, спосіб спрацює, тільки якщо у вас iOS 13 або нова ОС або iPadOS.

Як зберегти відео з YouTube на комп’ютер за допомогою розширень для браузера

Після встановлення спеціального розширення під роликами відображатиметься кнопка для зручного завантаження.

Як зберегти відео з YouTube на комп'ютер за допомогою розширень для браузера
Під відео — кнопка завантаження, додана розширенням

На жаль, Google протидіє завантаженню відео з YouTube. Тому потрібні плагіни часто видаляють із офіційних магазинів Chrome та інших браузерів. Але ви можете встановити потрібні розширення з інших джерел.

Один із найкращих плагінів для збереження відео — YouTube Video Downloader. Це розширення дозволяє завантажувати ролики як до 4K і підтримує Chrome, Edge,  Opera , UC, Vivaldi, “Яндекс.Браузер”.

Щоб встановити YouTube Video Downloader, відкрийте його сайт, виберіть свій браузер у списку і натисніть кнопку How to install. Запуститься відеоінструкція, яка підкаже порядок встановлення.

Ще одне непогане розширення – y2mate. З його допомогою ви зможете завантажувати відео в Firefox або Google Chrome як до 1080p. Щоб встановити y2mate, перейдіть на сайт плагіна, клацніть по кнопці завантаження в нижньому правому куті та дотримуйтесь інструкцій.

Як завантажити відео з YouTube на комп’ютер за допомогою спеціальних програм

Якщо ви хочете завантажувати відео на ПК з максимальною швидкістю , використовуйте програми на кшталт ClipGrab або 4K Video Downloader. Зазвичай вони працюють швидше, ніж онлайн-сервіси та розширення, і дозволяють завантажувати ролики в роздільній здатності аж до 4K.

Як завантажити відео з YouTube на комп'ютер за допомогою спеціальних програм
Вибір якості у програмі ClipGrab

Щоб скористатися будь-якою з цих програм, достатньо вставити посилання на потрібний ролик, вибрати параметри відео і натиснути на кнопку завантаження.

Обидва вищезгадані варіанти доступні безкоштовно для Windows, macOS і Linux . Але ClipGrab при установці пропонує завантажити антивірус – не забудьте від нього відмовитись. А у 4K Video Downloader є також платна версія, яка дозволяє зберігати відразу всі ролики вибраних каналів та плейлистів. Її вартість приблизно – 400 грн.

Як завантажити відео з YouTube на комп'ютер за допомогою спеціальних програм
Вікно програми Videoder

Ще один варіант – утиліта Videoder, яка працює на комп’ютерах з Windows та MacOS. Вона повністю безкоштовна, не містить реклами та вміє завантажувати відео у будь-якій якості. Навіть у 8K.

Як зберегти відео з YouTube на Android-пристрій за допомогою мобільних додатків

У Google Play не знайти відповідних програм. Їх не допускають до магазину через проблеми з авторськими правами. Але ви можете встановити потрібну програму прямо з сайту розробника.

Пам’ятайте: Google Play не несе відповідальності за програми, завантажені з інших джерел. Вони можуть пошкодити пристрій або призвести до блокування облікового запису Google.

Якщо ви готові ризикнути, встановіть одну з наведених нижче програм. Для цього перейдіть на сайт з мобільного пристрою, завантажте установник і запустіть його.

  • Snaptube
  • InsTube
  • Videoder

Якщо система повідомить, що браузер не має права на інсталяцію, натисніть «Установки» і дозвольте. Якщо така кнопка не з’являється, зайдіть у налаштування апарата. Відкрийте розділ, пов’язаний з безпекою, і дозвольте інсталювати програми з інших джерел.

Ці програми є безкоштовними, але показують рекламу. Працюють вони приблизно однаково. Щоб скористатися будь-яким із них, знайдіть потрібний ролик через вбудований пошук і натисніть кнопку завантаження. Виберіть якість відео та дочекайтеся, поки програма його завантажить.

Всі три програми здатні завантажувати ролики як до 4К. Але якщо вибрана роздільна здатність перевищує 1080p, InsTube завантажує відео без звуку.

Як завантажити відео з YouTube на iPhone або iPad за допомогою швидкої команди

На iOS немає програм для завантаження відео, але способи зробити це все-таки є. Найпростіший – скористатися командою автоматизації, яка завантажить ролик і збереже його в галерею або додаток “Файли”.

Додайте команду, перейшовши за посиланням та надавши необхідні дозволи. Відкрийте відео в браузері та запустіть команду YouTube PIP & Dowloader через стандартне меню «Поділитися». Потім виберіть Save Video та вкажіть місце збереження — галерея або програму «Файли».

Як завантажити відео з YouTube на iPhone або iPad за допомогою Safari

Якщо гаджет працює на iOS 13 або пізнішому прошивці, то для завантаження відео завжди можна скористатися одним із онлайн-сервісів. Виберіть будь-який зі списку на початку статті та відкрийте його у Safari. Вставте посилання на ролик, вкажіть бажану якість та натисніть кнопку «Завантажити». Файл з’явиться у завантаженні, звідти його можна перемістити до галереї .

Оцініть статтю
Додати коментар