Як встановити впн на хром

Програми

Розширення VPN для браузерів, що дозволяють змінити IP-адресу, дуже популярні серед користувачів Мережі. І справді, подібні розширення дозволяють практично миттєво за пару кліків вирішити проблему приховування айпі-адреси в браузері. І, звичайно, переважна більшість таких розширень розраховані на встановлення в найпопулярніший на даний момент браузер – Google Chrome.

Для чого використовують браузерні vpn-розширення, які у них переваги, і недоліки, з якими складнощами можна зіткнутися при спробі змінити IP прямо в браузері, як підібрати і встановити найкращий впн для хрому безкоштовно – все це ми обговоримо в цій статті.

Навіщо використовувати free vpn Chrome

Головна проблема, яку дозволяють швидко вирішити браузерні впн-розширення – це блокування сайтів . Неважливо, хто блокує доступ — держоргани за допомогою провайдера чи сам власник сайту, варто вам увімкнути розширення, та інтернет знову стає вільним, а доступ на сайти відкритим. Відбувається так тому, що при включеному впн-розширенні, браузер не безпосередньо звертається до сайту, а через проксі-сервер зі своєю власною IP-адресою, тому серверам сайту недоступне ваше реальне місцезнаходження та айпі. (Корисний бонус – ваш реальний IP недоступний також можливим зловмисникам зі шкідливих сайтів.)

Дуже зручно за допомогою vpn-розширень отримувати доступ до контенту, обмеженого за географічним розташуванням, що часто зустрічається, наприклад, на такому стрімінговому сервісі, як Youtube . Рекламодавці та власники авторських прав закривають доступ до кліпів користувачам певних регіонів, але при встановленому в браузер впн ви вирішите цю проблему за один клік.

Завдяки тому, що з’єднання відбувається не безпосередньо з сайтом, а через проксі-сервер ваш провайдер не отримає (і не зможе зберегти на своїх серверах) інформацію про маршрути вашого веб-серфінгу. Незайвий запобіжний захід.

Обмеження браузерних впн-розширень

Впн, встановлена ​​в браузер, змінює IP виключно у цьому браузері. В інших браузерах айпі-адреса залишиться вашою реальною (якщо тільки ви не встановите розширення і туди), так само реальний айпі буде видно при роботі додатків у вашій операційній системі. Щоб приховати IP-адресу на всьому пристрої відразу, необхідно встановити повноцінний впн-додаток, або поміняти IP в налаштуваннях системи або на роутері .

Також, на відміну від повноцінної впн-програми, впн в браузері не шифрує інформацію, що передається в мережу, так що для захисту ваших особистих даних ми рекомендуємо встановити впн-клієнт з надійним Openvpn-протоколом.

Як вибрати найкращий безкоштовний vpn для Chrome

На перший погляд, в інтернет-магазині Chrome не важко знайти розширення хром vpn безкоштовно — їх там величезна кількість. На жаль, більшість із них не лише не сприяють комфортній роботі в Інтернеті, але й несуть загрозу вашій інформаційній безпеці .

Справа в тому, що більшість безкоштовних впн зберігають логи – інформацію про з’єднання користувачів. Після чого, або продають ці дані рекламодавцям, або, у поганому випадку, може бути використана шахраями. І навіть якщо ніяких шкідливих намірів у провайдера не було — розробники, що надають впн безкоштовно, не приділяють належної уваги безпеці зберігання даних, ось чому злами баз безкоштовних впн стали звичайною справою. Запам’ятайте, правило перше безпечного використання впн – провайдер не повинен зберігати логі. Дізнатися чи це так, може уважно ознайомившись з Політикою конфіденційності вибраного vpn для браузера.

Неприємною особливістю безкоштовних розширень є настирлива реклама під час використання і навіть необхідність ділитися нею в соцмережах, але з цим ще можна змиритися, а ось обмеження трафіку можуть завдати вам чимало незручностей.

Так як же знайти пристойний впн для гугл хром безкоштовно? Ми рекомендуємо використовувати тріальні версії платних ВПН-провайдерів. Тут ви можете бути впевнені в безпеці з’єднання, так і в зручності використання. Особливо добре, якщо у вибраного провайдера є також програми для інших платформ і з одного облікового запису можна включати впн на декількох пристроях, як Whoer VPN.

vpn chrome 2

Як встановити Whoer vpn для Google Chrome безкоштовно

Щоб скачати Whoer vpn для google chrome безкоштовно, перейдіть з вашого браузера Google Chrome на сторінку розширення на сайті Whoer.net або відразу в інтернет-магазин Chrome . Переконайтеся, що це Whoer VPN, а не якийсь сторонній провайдер, і натисніть кнопку Встановити .

vpn chrome 3

Після цього вам доведеться підтвердити дозвіл розширення змінювати дані на вашому пристрої – не забувайте, ми збираємося змінити IP-адресу інтернет-з’єднання – ще раз натиснувши кнопку Встановити розширення в вікні, що з’явилося в браузері.

vpn chrome 4

Значок розширення у вигляді літери W з’явиться на панелі браузера. Щоб активувати розширення, вам потрібно буде лише на нього натиснути. 

vpn chrome 5

Якщо ви не бачите логотипу розширення (літери W) на панелі браузера, клацніть на значок пазла і відкриється список розширень, встановлених у вашому браузері. Натиснувши три точки праворуч від імені розширення, ви зможете закріпити його на панелі.

vpn chrome 6

Клацнувши значок W на панелі браузера ви побачите віконце розширення. Якщо у вас ще немає коду безкоштовного доступу, введіть свій мейл у пропоноване вікно, і вам надішлють його на пошту.

vpn chrome 8

Код надіслано. Перевірте свою електронну пошту та скопіюйте її. Код буде в тілі отриманого листа, він починається з KEY… Якщо листа не надійшло, вам варто перевірити папку Спам або Промоакції. Також є ймовірність, що ви ввели неправильну адресу. Спробуйте зробити відновлення коду. Щоб ввести отриманий код, натисніть кнопку Увійти .

впн розширення хром

Введіть код доступу у вікно, що відкрилося.

vpn розширення хром

Після входу в розширення безкоштовним користувачам доступні Нідерланди на швидкості 1 мб/c.

free vpn chrome

Якщо ви захочете скористатися серверами 21 країн, без обмежень швидкості, ви можете прямо з розширення пройти на сторінку покупки впн . 

vpn chrome 9

Якщо ж безкоштовного впн для браузера вам поки що достатньо – просто клацніть на рядок Нідерланди. Підключення відбувається автоматично після вибору локації, відключити його можна зеленим двигуном. Логотип розширення на панелі браузера при підключенні світиться зеленим.

впн розширення

Натиснувши на значок у верхньому правому куті розширення, ви побачите опції налаштування. Розширення дуже зручно пропонує також запобігання витоку IP через WebRTC плагін. На вибір є кілька мов, включаючи російську.

vpn chrome 11

Сподіваємось наша стаття допоможе вам легко і швидко встановити vpn для хрому безкоштовно, щоб обійти всі обмеження та блокування та захистити інформацію про ваш веб-серфінг. 

Оцініть статтю
Додати коментар