Як визначити, хто дзвонив із незнайомого номера – 5 способів

Технології

Періодично на моєму телефоні виникають повідомлення про пропущені дзвінки і завжди цікаво дізнатися, хто ж дзвонив, а найголовніше – чи потрібно передзвонювати. Одна річ, якщо друг чи знайомий просто поміняв номер телефону, і зовсім інша – коли тобі дзвонять служби «соцопитувань», спамери чи навіть шахраї.

Благо, на сьогоднішній день визначити телефону, що телефонує, не складає труднощів. Зробити це можна абсолютно легально та безкоштовно. Розглянемо найефективніші та ефективніші способи, як пробити інформацію про людину за номером телефону.

Шукаємо номер телефону через пошукову систему Google

Спочатку рекомендую перевірити, кому належить номер телефону за допомогою простого запиту в пошукових системах. Для цього підійде будь-який сервіс, при цьому найпопулярнішим вважається Google. Такий спосіб допоможе швидко дізнатися, чи не зареєстрований номер на якусь організацію, чи не є шахраями, що дзвонили.

Вбийте пошуковий запит у наступних форматах, щоб дізнатися, чий номер телефону:

 • +38 (ххх) ххх-хх-хх;
 • 38 (ххх) ххх-хх-хх;
 • 8 (ххх) ххх-хх-хх;
 • (ХХХ) ХХХ-ХХ-ХХ.

Зверніть увагу, що потрібно шукати всі варіанти по черзі. Зазвичай при заповненні контактних даних на сайтах номери телефонів вводяться саме в такому вигляді, тому пошук буде найефективнішим.

Особливо ретельно вивчіть першу сторінку результатів пошуку. Саме тут найчастіше можна знайти корисну інформацію конкретно на ваш запит: офіційні сайти організацій, посилання на оголошення, розміщені користувачем, дані в соціальних мережах та інше.

Якщо пошук не приніс результатів, і ви не змогли дізнатися, хто є власником номера, не варто засмучуватися. Адже є й інші гідні методи, які будуть розглянуті в цій статті.

Перевіряємо номер за допомогою онлайн-сервісів

Існують спеціалізовані онлайн-сервіси, які збирають інформацію про інших користувачів, що дзвонили за відгуками. Дані про телефони шахраїв, рекламу, а також про «дивні дзвінки», мов мовчання в трубку, регулярно викладаються в інтернет користувачами на таких сайтах. Тут ви можете залишити свій відгук.

Подібні онлайн-сервіси бувають дуже корисні, тому що люди часто розповідають докладну історію про дзвінок. Так, одного разу я знайшла розповідь про «співробітників банку» (насправді шахраїв), які дзвонили мені, точнісінько описану іншою людиною. Номери телефонів у своїй збігалися.

Найбільш популярні такі сайти:

 • simtarif.com.ua
 • tarifec.com
 • mobi-nomer.com
 • ktozvonil.net
 • zvonil.octo.net

Усі послуги побудовані за однаковим принципом. Достатньо просто збити номер телефону в пошуковий рядок і натиснути кнопку «Знайти». Після кількох секунд очікування вам будуть надані отримані результати.

На таких сайтах в основному представлена ​​інформація про різні організації, а також шахраїв. Якщо номер належить приватній особі, то найімовірніше інформації про неї не буде. У такому разі переходьте до наступного пункту.

Обчислюємо дзвонив через месенджери

Відомі месенджери, такі як Viber, WhatsApp та Телеграм є відмінними інструментами, щоб дізнатися, хто дзвонив за номером телефону. Причиною цього є популярність додатків, на сьогоднішній день ними користується безліч людей по всьому світу.

У всіх месенджерах за замовчуванням стоять настройки, що дозволяють будь-якому користувачеві переглядати завантажену аватарку, а також дані профілю, які власник номера вказує на себе. І хоча в налаштуваннях можна поставити галочку, щоб інформація про вас була видна тільки списку ваших контактів, мало хто знає про це і використовують таку функцію. Тому найчастіше цей метод є найефективнішим і дає необхідну інформацію.

дані облікового запису в месенджері

Отже, щоб «пробити» людину через месенджери, зробіть таке:

 1. Додайте незнайомий номер до телефонної книги вашого смартфона.
 2. У налаштуваннях виберіть розділ “Облікові записи та синхронізація”, після чого додайте до нього Viber, WhatsApp та Телеграм, а також інші програми за бажанням.
 3. Після синхронізації вибрані програми отримають доступ до телефонної книги, а ви зможете здійснити пошук потрібного контакту.

Очевидним плюсом цього методу є те, що власник номера не дізнається про те, що його шукали. При цьому в результаті ви отримаєте фотографію, а також його ім’я, вказане у профілі. 

Визначаємо, хто дзвонив, через мобільні програми

Ще один спосіб пробити людину за номером телефону – це зробити через розміщені в інтернеті бази номерів. Проте ймовірність того, що за потрібним номером знайдеться хоч якась важлива інформація, вкрай мала. Найчастіше максимум, на який можна розраховувати, – це дані про регіон, де була придбана сім-карта, а також назва стільникового оператора. Погодьтеся, ця інформація не дуже корисна. Тому безпосередньо шукати «злиті» бази номерів не обов’язково.

Найпростіше в цьому випадку завантажити мобільний додаток із вбудованим автоматичним визначником номера (АВН). Саме розробники таких програм зазвичай мають найбільш повні бази даних.

Тут можна виділити три мобільні програми, які допоможуть обчислити того, хто дзвонив за телефонним номером:

Не бери трубку

програма не бери трубку

Програма « Не бери трубку » має гарні відгуки та допомагає захистити від спам-дзвінків. Ви можете залишати власні коментарі (як позитивні, так і негативні) про номери телефонів, а також ознайомитися з інформацією, наданою іншими користувачами. Мобільний додаток дозволяє настроїти повідомлення про небажані номери або повністю заблокувати їх. Для цього передбачено кілька варіантів захисту на вибір користувача. “Не бери трубку” можна скачати безкоштовно. Перевагою є те, що програма працює навіть без доступу до Інтернету.

Айєкон: визначник номера, дзвінки та контакти

Айєкон визначник номера

Мобільний додаток “Айєкон” має вбудований визначник номера. При вхідному спам-дзвінку на екрані з’являється червоний колір та текстове повідомлення з написом “SPAM”. Небажані номери можна заблокувати. Крім цього, програма автоматично додає фотографії із соціальних мереж до ваших контактів з телефонної книги, тим самим роблячи її яскравішою та зручнішою у використанні. З мінусів можна виділити велику кількість реклами, довгу реєстрацію, а також необхідність купувати преміум статус повноцінного використання програми.

Getcontact

Getcontact

Програмою Getcontact зручно користуватися, тому що інтерфейс простий та зрозумілий. Автовизначник номера працює на основі даних, отриманих з телефонних книг інших користувачів, завдяки чому ви зможете дізнатися, як записані в інших людей. Програма працює безкоштовно, при цьому є можливість збільшити ліміт пошуку, купивши преміум-пакет. Перевагою Getcontact є те, що програма розпізнає не тільки спам-дзвінки та назви організацій, але ще й телефони приватних осіб, які не записані у вашій телефонній книзі.

Встановивши один або відразу кілька мобільних додатків з АВН, ви зможете дізнатися більше інформації про вхідні дзвінки, що надходять, і захистити себе від настирливих спамерів.

Як не потрапити до рук шахраїв, які пропонують відомості за номером телефону за гроші

З кожним роком все більше людей вважають за потрібне спочатку знайти більше інформації про те, кому належить незнайомий номер телефону, перш ніж взяти трубку або передзвонити. Це правильне рішення, так як можуть шахраї. Проте, небезпека чекає і етапі пошуку.

В інтернеті зустрічається багато оголошень, що пропонують надати докладні дані про людину за номером телефону. Це можуть бути фотографії, дані паспортів, адреса проживання, місце роботи та інше. При цьому отримати інформацію може будь-хто, досить просто переказати вказану суму за послуги. Не ведіться на такі оголошення, як правило їх розміщують шахраї! Після перерахування грошей зловмисники сховаються, не надавши жодних даних. Тому раджу економити свій час, гроші та нерви, і не звертатися до осіб, які пропонують платні послуги пошуку.

До того ж, перелічені в статті методи пошуку власника за номером телефону дозволяють отримати інформацію абсолютно безкоштовно. Тепер, знаючи їх, ви зможете пробити будь-який невідомий дзвінок просто і при цьому легально.

Інша справа, коли небажані дзвінки надходять часто, супроводжуються загрозами чи шантажем, влаштовувати самостійне розслідування може бути недоцільним і навіть небезпечним. У цьому випадку необхідно негайно звернутися до правоохоронних органів та розповісти про те, що сталося. Також можна заблокувати настирливого абонента. 

Оцініть статтю
Додати коментар