Як вимкнути геолокацію на айфоні

IOS

Що таке геолокація в iPhone та як вона працює?

Геолокація в Айфоні – це точні дані про ваше місцезнаходження. Гаджет використовує інформацію від вашого мобільного зв’язку, Wi-Fi, Bluetooth та GPS, щоб точно визначити своє місцезнаходження, а оскільки ви майже завжди носите телефон із собою, також і ваше. Ця інформація може бути корисною для багатьох речей, наприклад, щоб повідомити іншим, де ви знаходитесь, або знайти телефон, коли він загублений.

Розглянемо докладніше кожне з цих джерел інформації про ваше місцезнаходження.

 • Кожен iPhone має GPS-приймач. Простіше кажучи, він досить точно фіксує широту та довготу телефону. Мінусом є те, що він не працює належним чином у приміщеннях. Або в тунелі. Або будь-де, що може перекривати зону видимості супутників.
 • Другий варіант – це фактично фіксація розташування сусідніх веж мобільного зв’язку. Це досить стара техніка, яка була значно вдосконалена за останні кілька років. Вона фіксує, наскільки ви віддалені від скупчення антен мобільного телефону, скільки часу сигнал проходить від вашого смартфона до вежі мобільного зв’язку.
 • Також є місце розташування Wi-Fi. Це майже те саме, що й метод із вежами мобільного зв’язку, але точніший. Існують бази даних точок доступу Wi-Fi із збереженими MAC-адресами та SSID, а також приблизним положенням маршрутизатора. Отже, коли пристрій знаходить будь-яку з цих мереж, може оцінити своє положення на основі сили сигналу.
 • Нарешті, є iBeacon. iBeacon – це запатентована технологія Apple, що дозволяє пристроям випромінювати сигнали Bluetooth Low Energy на iOS. Найбільш поширеним їх використанням є геозони.
Як вимкнути геолокацію на iPhone?

Що таке геомітка?

За замовчуванням iPhone записує інформацію про розташування на фотографіях, які ви робите за допомогою камери iPhone. Функція геотегів, доступна на більшості смартфонів та цифрових камер, автоматично додає місцезнаходження, дату та іншу інформацію до фотографій та відео.

Інформація про розташування зберігається в даних EXIF ​​(Exchangeable Image File) фотографії разом з іншими корисними даними, такими як дата, час, модель і виробник камери, витримка, фокусна відстань, чутливість ISO та інша інформація.

Дані про розташування, записані на фотографіях, є точними та вказують точне географічне розташування місця, де було зроблено конкретну фотографію.

Коли ви включаєте геотеги для програми “Камера”, ваш iPhone автоматично додає теги на основі розташування до фотографій, які ви зробите. Перш ніж користуватися перевагами цих функцій геотегів, необхідно увімкнути геотеги у програмі Налаштування.

Натисніть «Конфіденційність» та «Служби локації», щоб відкрити екран Служб локації. Увімкніть віртуальний перемикач «Служби розташування» у положення «Увімкнено», потім прокрутіть вниз і переведіть перемикач «Камера» на «Увімкнено». Ви дізнаєтеся, що перемикачі увімкнені, коли вони стануть зеленими.

Щоб вимкнути геотеги у майбутньому, поверніть перемикач «Камера» у положення «Вимкнено». Якщо ви використовуєте будь-які сторонні програми для камер, сумісні з геотегуванням, ви також повинні увімкнути служби позиціонування для них. Усі програми, які можуть відстежувати місцезнаходження, перелічені на екрані служб локації. Якщо вам не подобається, що ваш iPhone відстежує ваше місцезнаходження в інших програмах, переведіть перемикачі в положення «Вимкнено», щоб вимкнути відстеження розташування для пов’язаних програм. Якщо ви ділитеся фотографіями в Інтернеті, ви можете залишити геотеги вимкненими. Конкретні дані про місцезнаходження дозволяють незнайомцям та іншим небажаним особам легко дізнатися про ваше місцезнаходження.

Як змінити геотеги на фото?

Іноді геотеги у програмі «Фото» неправильні, і питання, що вас цікавить: «Як змінити геотеги на фотографії?» Ось як відредагувати або видалити розташування фотографій на iPhone, щоб ваші фотографії з’являлися там, де вони мають бути.

Розміщення фотографій на карті може бути зручним та цікавим, але іноді буває не зовсім коректним. Це може статися через те, що ваш iPhone використовує три різні системи для визначення свого розташування: супутники GPS, башти мобільного зв’язку та Wi-Fi. Він намагається жонглювати цими трьома системами залежно від того, яка з них є найточнішою, але іноді результати бувають несподіваними або просто невірними. Хороша новина, що ви можете виправити неправильний постфактум тег! Ви можете редагувати або видаляти геотеги фотографії на iPhone або iPad.

Apple додала можливість змінювати геотеги фотографії на iPhone з iOS 15.

 1. Відкрийте програму «Фотографії»;
 2. Відкрийте фотографію, яку потрібно відредагувати, а потім торкніться піктограми;
 3. Натисніть піктограму інформації;
 4. Натисніть кнопку “Налаштування” під картою;
 5. Натисніть настройки.
 6. Введіть правильну адресу в полі пошуку, торкніться параметра в розділі «Місця на карті», щоб вибрати його, або торкніться «Немає розташування», щоб видалити геомітку.
Як вимкнути геолокацію на iPhone?

Як вимкнути геолокацію на iPhone 11?

Перемикання налаштувань вашого розташування може відрізнятися на різних моделях телефонів залежно від того, яка у вас модель iPhone та яка версія iOS на ньому працює. Вимкнути геолокацію на iPhone 11 з iOS 15 можна наступним чином, такий же принцип можна застосувати і до інших моделей з цією ж операційною системою.

Дані про розташування корисні для деяких програм (наприклад, якщо ви хочете замовити їжу) і необхідні для інших, таких як карти або подорожі. Однак, якщо програма запитує ваше місцезнаходження, а ви вважаєте, що їй не потрібні ці дані, ви можете вимкнути служби позиціонування для цієї програми. Ось як це зробити.

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Перейдіть до Конфіденційності > Служби геолокації.
 3. “Служби місцезнаходження”, швидше за все, будуть включені. Якщо ви не бажаєте повністю відключити всі служби позиціонування (див. нижче), нічого не змінюйте.
 4. Якщо потрібно змінити доступ певної програми до даних про місцезнаходження, клацніть список програм.
 5. Перейдіть донизу, щоб знайти список усіх програм, які включають служби позиціонування. У кожному списку вказано назву програми та тип дозволів: «Ніколи», «Під час спільного використання» або «Під час використання». “При використанні” зазвичай означає “При використанні програми”, але іноді також може означати “При використанні програми або віджетів”.
 6. Те, як можна дозволити доступ до розташування, залежить від програми. Якщо ви натиснете «При використанні програми», ця програма матиме доступ до вашого розташування або коли вона відкрита, або коли вона використовується у фоновому режимі.

Щоб дізнатися про інші способи обмеження доступу до розташування, клацніть «Системні служби» у нижній частині екрана «Служби розташування». Тут ви можете переключати доступ до місця розташування ряду речей, включаючи Wi-Fi, часовий пояс, екстрені виклики та рекламу Apple News і App Store, що стосуються вашого розташування.

Ліворуч від деяких сервісних перемикачів можна побачити маленьку стрілку. Порожня стрілка означає, що елемент може мати доступ до вашого розташування за певних умов; фіолетова стрілка означає, що об’єкт нещодавно використовував ваше місцезнаходження, а сіра стрілка означає, що воно використовувало ваше місцезнаходження десь за останні 24 години.

Щоб перевірити, чи телефон збирає дані про місцезнаходження, перейдіть вниз екрана «Системні служби» та увімкніть перемикач «Значок рядка стану». Це буде відображати стрілку у верхній частині екрана, коли програма на вашому телефоні отримує доступ до вашого розташування.

Якщо ви дійсно хочете вимкнутись від мережі, ви можете відключити служби позиціонування, щоб ваш телефон взагалі не збирав дані про місцезнаходження:

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Перейдіть до Конфіденційності > Служби геолокації.
 3. Встановіть перемикач Служби позиціонування у положення Вимкн.
 4. Ви отримаєте повідомлення про те, що хоча Служби позиціонування будуть відключені для всіх програм, вони тимчасово підключаться до мережі, якщо ви скористаєтеся функцією «Знайти iPhone» та повідомте про втрату телефону. Виберіть «Вимкнути».

Як передати координати до iPhone?

Якщо ви гуляєте вночі на самоті або користуєтеся послугами Uber, ви можете захотіти, щоб друг або член сім’ї знав ваше місцезнаходження в режимі реального часу. Якщо у вас є iOS 13 або пізнішої версії, ви можете використовувати програму «Локатор», щоб ділитися своїм місцем розташування з сім’єю та друзями.

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Зайдіть до Конфіденційності та переконайтеся, що Служби геолокації включені.
 3. Поверніться до головного меню «Параметри» та натисніть ім’я вгорі.
 4. Виберіть «Знайти мене».
 5. Щоб увімкнути його, перейдіть до розділу «Поділитися моїм розташуванням».
 6. Потім перейдіть до програми “Знайти мене”. Якщо ви використовуєте програму вперше, він запитає вас, чи хочете ви, щоб він отримав доступ до вашого розташування. Виберіть
 7. “Дозволити при використанні програми”, “Дозволити один раз” або “Не дозволяти”.
 8. Ви можете отримати екран, який пояснює, що “Знайти мене” можна використовувати з AirTag або AirPods, а також програми для watchOS.
 9. На екрані карти оберіть «Люди» у нижній частині екрана.
 10. Натисніть кнопку з написом «Почати ділитися розташуванням».
 11. У полі Кому: введіть номер телефону або ім’я друга або члена сім’ї.
 12. Якщо вибрана людина має номер телефону, не пов’язаний з iPhone, ви отримаєте повідомлення у вікні, що розкривається. (Але ви все одно можете поділитися своїм місцем розташування.)
 13. Натисніть «Надіслати», виберіть «Поділитися протягом однієї години», «Поділитися до кінця дня» або «Поділитися на невизначений термін».

Ви також можете зробити так, щоб телефон надсилав повідомлення, що повторюються. Це корисно, якщо ви хочете, щоб ваш друг чи родич знав, коли ви дістанетеся до місця (або не дістанетеся туди).

 1. У програмі Локатор торкніться вкладки «Люди» у нижній частині екрана.
 2. Виберіть людину, якій ви хочете надсилати повідомлення (це має бути та, з ким ви вже ділитеся своїм місцезнаходженням) 
 3. Прокрутіть вниз, доки не побачите «Повідомлення» та вкладку «Додати».
 4. Спливне вікно внизу дозволить вам повідомити цю людину. Виберіть його.

Ви можете повідомляти людину, коли ви прибуваєте або залишаєте певне місце, і відправляти повідомлення лише один раз або кожного разу, коли ви прибуваєте або йдете (наприклад, якщо ви хочете, щоб хтось щодня знав, коли ви повертаєтеся додому з роботи) .

Ви також можете поділитися своїм місцем розташування через повідомлення:

 1. Відкрийте розмову у повідомленнях.
 2. Натисніть ім’я контакту, а потім натисніть «Інформація».
 3. Це дасть вам можливість “Поділитися моїм місцем розташування”, що дозволить “Поділитися протягом однієї години”, “Поділитися до кінця дня” або “Поділитися на невизначений термін”.
 4. Щоб розпочати обмін, натисніть один із них.
 5. Якщо ви бажаєте припинити розділення розташування, натисніть «Поділитися моїм розташуванням». З’явиться кнопка з написом “Зупинити ділитися моїм розташуванням”. Натисніть на неї.

Як скинути місцезнаходження у Вайбері?

Встановивши Viber для iOS на iPhone, можна швидко та зручно відправляти своє географічне положення співрозмовникам у чаті.

Спосіб 1. Унікальне геотегування

 1. Відкрийте програму Viber на своєму iPhone.
 2. Торкніться трьох точок у рядку піктограм під полем введення повідомлення. У меню виберіть «Надіслати місцезнаходження».
 3. Потім натисніть «Надіслати геолокацію». Окрім інформації про місцезнаходження, ви можете надіслати координати об’єктів інфраструктури, які знаходяться в безпосередній близькості від відкритої території, натиснувши кнопку категорії та вибравши потрібні дані.
 4. Вибравши певну геолокацію, дотримуючись наведених вище інструкцій, дані миттєво відправляються одержувачу, і після отримання може побачити деталі на карті, натиснувши «Відкрити» в області повідомлення.

Спосіб 2: Геотеги для всіх повідомлень

 1. Запустіть месенджер і відкрийте діалог або груповий чат, у якому ви плануєте автоматично надсилати повідомлення з геотегами.
 2. Перейдіть на екран «Деталі», торкнувшись назви розмови у верхній частині екрана, а потім натисніть «Інформація та конфігурація» у меню. Ви також можете отримати доступ до списку налаштувань чату, перемістивши область повідомлень вліво.
 3. Перейдіть до списку параметрів, які застосовуються до чату, та увімкніть перемикач «Надіслати розташування». Потім ви можете повернутися до чату.

Тепер до всіх повідомлень, які ви надсилаєте до попередньо налаштованого діалогового або групового чату, буде додано геотег, який буде підтверджений показом відповідної значка вліво від статусу повідомлення. Натиснувши цей значок, одержувач відкриє карту, на якій зможе переглянути докладну інформацію про місцезнаходження.

Як вимкнути геолокацію на iPhone?

Як скинути локацію у телеграмі?

Якщо ви часто користуєтеся Telegram, то колись вам захотілося поділитися своїм поточним місцезнаходженням з другом. Хороша новина полягає в тому, що Telegram дозволяє вам ділитися своїм місцезнаходженням і знайти цю функцію досить легко.

 1. Відкрийте телеграму на iPhone.
 2. Відкрийте розмову, де ви хочете поділитись своїм місцезнаходженням.
 3. Натисніть кнопку вкладення та виберіть пункт Розташування.
 4. Якщо ви вперше ділитеся своїм місцезнаходженням у Telegram, програма запросить дозвіл. Натисніть кнопку Дозволити.
 5. Коли ваше поточне місцезнаходження буде виявлено, воно буде показано на карті синьою точкою. Переконайтеся, що шпилька знаходиться на синій точці, якщо ви хочете відправити поточне місцезнаходження, інакше ви можете перетягнути його в будь-яку іншу точку на карті, щоб відправити це місце.
 6. Натисніть кнопку «Надіслати це місце».
 7. Ваше місцезнаходження буде надіслано у чаті, який ви відкрили. Отримувач може переглянути місцезнаходження в Telegram або відкрити його в іншій програмі, наприклад Apple Maps або Google Maps.
Як вимкнути геолокацію на iPhone?

Як відправити фейкову локацію до телеграм?

Існує безліч причин для помилкового розташування в Telegram. Однак основні з них:

 • Захист своєї конфіденційності. При реєстрації в Telegram ви часто дозволяєте програмам обміну повідомленнями відстежувати ваше місцезнаходження GPS. На жаль, це стосується також інших програм обміну повідомленнями, таких як Facebook, WhatsApp, Instagram і т.д. Тому, щоб Telegram не отримував доступ до вашого місцезнаходження в режимі реального часу, вам потрібно буде підробити GPS.
 • Жарт. Тиск соціальних мереж реальний. Але замість негативу ви можете сконцентруватися на їхньому позитивному боці. Наприклад, ви можете переконати друзів, що відпочиваєте на морі чи переїхали до іншої країни.
 • Знайти нових друзів. Telegram має функцію «Люди поблизу», щоб рекомендувати друзів на основі вашого фактичного місцезнаходження. Крім того, ви можете бачити групи Telegram поблизу вашого GPS-місцезнаходження. Отже, якщо ви збираєтеся виїхати за кордон і зустріти нових людей, поміняйте своє місцезнаходження в Telegram. Таким чином, усі пропозиції щодо функції «Люди поблизу» будуть відповідати вашому новому місцю.

Тепер давайте дізнаємось, як підробити місцезнаходження у Telegram.

Змініть місце розташування Telegram на Android/iOS за допомогою Dr.Fone Virtual Location. За допомогою цієї комп’ютерної програми ви можете підробити своє місцезнаходження в Telegram лише кількома клацаннями миші. Вона проста у використанні та забезпечує відмінну сумісність із додатками Android та iPhone. Ви можете телепортувати своє місцезнаходження у Telegram у будь-яку точку світу. Крім того, ви можете зробити передачу розташування більш реалістичною, увімкнувши функції маршруту з кількома зупинками та кінцевою зупинкою. Просто вкажіть місце на карті.

 1. Встановіть та запустіть Dr.Fone на своєму ПК, а потім підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-проводу. Переконайтеся, що ви увімкнули опцію «Передача файлів» у телефоні. Потім у головному вікні Dr.Fone торкніться “Віртуальне розташування”, потім натисніть “Почати” у новому вікні.
 2. Підключіть смартфон до Dr.Fone за допомогою Wi-Fi без кабелю USB.
 3. Потім відкрийте програму «Налаштування» смартфона та увімкніть налаштування USB, щоб підключити його до Dr.Fone. На щастя, ця програма поставляється з простим посібником для всіх версій iOS та Android.
 4. Після успішного підключення пристрою до Dr.Fone натисніть Далі, щоб відкрити карту віртуального розташування. Тепер введіть координати GPS або місце, до якого потрібно переміститися. Або торкніться місця на карті та натисніть Перемістити сюди.
Оцініть статтю
Додати коментар