Соціальні Медіа
Конструктор аватарів у Телеграм – що це таке?
014
Telegram представив перше оновлення 2023 року, в якому з’явився конструктор аватарів. Нова функція дозволяє перетворити будь-який стікер або анімований
Соціальні Медіа
Як скачати відео з ютуба на телефон
0151
Варіант для браузера Метод дуже простий і дозволяє завантажувати відео без встановлення будь-яких розширень чи доповнень із будь-якого браузера.
Соціальні Медіа
Як скачати відео з пінтересту
058
Pinterest – це соціальна мережа, де ви можете створювати дошки та ділитися інформацією це може бути цінним для тих людей, які його відвідують. 
Соціальні Медіа
Аккаунт – що це таке простими словами
0184
Аккаунт (Обліковий запис) — простими словами, це технологія для з’єднання користувача та інформаційного сервісу та/або комп’
Соціальні Медіа
Що означає чорне серце в історіях у Instagram
0849
Що щось означає? Хіба це не справжнє питання? Можливо, ми поговоримо про це іншим разом, а поки давайте поговоримо про жаргон соціальних мереж. 
Windows
Як створити канал у Telegram
0391
Telegram — месенджер, а не соціальна мережа, але має багато можливостей для просування бізнесу. Канали та групи можуть замінити звичні паблики та
Соціальні Медіа
Як Просунути TikTok З Нуля
0299
Тут зібрані головні принципи та правила, які допоможуть просунути свій аккаунт у Тік-Ток з нуля. Контент Формат Тік-Ток короткі яскраві та захоплюючі відео. 
Соціальні Медіа
Як створити чат у Telegram-каналі – гайд
0772
У новій версії Telegram з’явилося багато нових функцій. Наприклад, тепер до каналу можна прив’язати окремий груповий чат для обговорень та
Instagram
3 способи, щоб зробити кольоровий інстаграм
0221
Програма Інстаграм створена в спокійній гамі кольорів. Стандартне біле тло не відволікає користувачів від контенту, який викладають блогери.
Instagram
Як зробити свою маску для інстаграма? докладна інструкція
0237
Із серпня будь-який користувач інстаграма може зробити свою маску для сториз — і випустити її в офіційний каталог, щоб усі бажаючі могли її спробувати.