Як зробити репост в Інстаграмі

Соціальні Медіа

Зробити репост у stories у Instagram чужого поста можна, якщо він є відкритим, а репости дозволені власником. Відкрийте потрібний пост і натисніть на «паперовий літачок». У вікні виберіть «Додати публікацію у вашу історію» (на Android – кнопку з плюсиком). Далі можна доповнити нову stories текстом, стікерами, гіфками та опублікувати.

Як зробити репост у сторіс в Інстаграмі?

Під фото або відео за замовчуванням з’явиться клікабельне посилання виду @ім’яакаунта на профіль, зі стрічки якого зроблено репост у Instagram. Опублікуйте stories. Далі обов’язково проаналізуйте, як на таку stories прореагували передплатники. Зробити це можна за допомогою LiveDune безкоштовно.

Як відповісти історію в Instagram в основну стрічку

Репост у Instagram можна зробити не лише з поста у Stories, але й навпаки. Фото або відео зі своєї stories можна поділитись у вигляді публікації у стрічці. Для цього відкрийте stories і торкніться трьох точок у нижньому правому кутку посту. У меню виберіть”Поділитися в публікації”. За бажанням відредагуйте пост, додайте текст , хештеги, геолокацію та опублікуйте.

Як постанути сторис в Інстаграм?

Якщо кнопка “Поділитися в публікації” в меню відсутня, оновіть програму або відкрийте stories і натисніть у лівому нижньому куті на лічильник переглядів. Далі знайдіть значок «Поділитися» та натисніть по ньому.

Як робити репост історії в Інстаграмі?

Відкриється звичне вікно для редагування посту. За бажанням обріжте фото (відео), додайте ефекти, фільтри, текст, хештеги, геолокацію та поділіться з передплатниками.

Репостнути Stories в Інстаграмі іншого користувача можна тільки тоді, коли вас у ньому відзначили . Якщо вас відзначили в stories, до Директу прийде повідомлення з посиланням «Додати в історію». Пройшовши посилання, ви зможете поділитися stories.Програми для репоста в InstagramЗробити репост посту в Instagram можна також за допомогою спеціальних програм та сервісів. Для цього потрібно скопіювати посилання на потрібну посаду в Інстаграм і завантажити її в сервіс. Після чого можна завантажити фото (відео) з Інстаграм або зробити репост у стрічку чи stories.

Майте на увазі, що способи, де потрібне копіювання посилання на пост, не працюють на закритих облікових записах, навіть якщо ви його передплатник. Принцип роботи у всіх сервісів для репоста в Інстаграмі однаковий. Розглянемо, як це працює на прикладі сервісу Reposta для Android.

  1. Скопіюйте посилання на публікацію, яку хочете відповісти.
Як зробити репост запису в Інстаграм?

2. Увійдіть у програму, вставте посилання у відведене поле та натисніть Preview.

Як робити репост у сторис Інстаграм?

3. Сервіс запропонує зробити репост у Instagram або скопіювати фото (відео) у галерею смартфона. Якщо репост потрібно зробити з текстом, натисніть кнопку «Copy caption» і виберіть, куди хочете зробити репост — у стрічку або stories.

Як зробити репост публікації в Інстаграмі?

Також можна використовувати інші веб-сервіси або просто збережіть фото або відео з інстаграми в телефон або комп’ютер, а потім розмістивши у своєму профілі.

Діліться у профілі красивими фотографіями чи цікавими відео. Надихайтеся самі та надихайте інших. Однак, роблячи репост, не забудьте отримати дозвіл власника на використання його матеріалів та відзначити його, шануйте авторські права .

Оцініть статтю
Додати коментар