Windows
Яка різниця між Windows 11 Home і Windows 11 Pro?
0154
Коли на смартфон приходить чергове оновлення прошивки, жодних спірних питань у користувачів не виникає. Натиснули «оновити» та забули. 
Windows
eSIM: що це таке, особливості та переваги
0334
eSIM є скороченням від “електронна SIM-карта”, де “е” означає “вбудована”. Це мініатюрний чіп розміром 6х5 мм, який
Windows
Як отримати довідку в Windows10 і Windows 11?
0480
Незалежно від того, чи переходите ви з іншої ОС, чи звичайний користувач Windows, ви могли зіткнутися з деякими непередбаченими, але поширеними проблемами.
Windows
Як перевірити аудіо в Microsoft Teams
0176
Microsoft Teams стала наріжним каменем для віддаленої співпраці, і забезпечення оптимальних налаштувань звуку є важливим для ефективного спілкування. 
Windows
7 найкращих розробників коміксів зі штучним інтелектом (безкоштовних і платних)
0909
Комікси — це яскраве поєднання мистецтва та оповідання, де яскравий танець візуальних елементів і слів створює унікальний і захоплюючий досвід розповіді. 
Windows
Чому мій головний екран YouTube порожній і як це виправити
0156
Щоразу, коли ви відкриваєте програму YouTube на мобільному телефоні чи комп’ютері, вас зустрічають рекомендації, які, на думку YouTube, можуть відповідати вашим смакам.
Windows
Що таке канали WhatsApp і як до них отримати доступ та приєднатися
0201
Багато роботи йде на керування вашими підписниками на різних платформах соціальних мереж. Однак поява каналів WhatsApp значно полегшила це завдання. 
Windows
EarPod у трьох версіях: з USB-C, Lightning і аудіо-роз’ємом для навушників
0189
Компанія Apple розпочала виробництво своїх провідних навушників EarPod у трьох різних версіях, які оснащені з’єднаннями USB-C, Lightning і аудіо-роз’
Windows
Що таке безпечний режим: Все, що вам потрібно знати
0258
Безпечний режим – це важлива функція, яка доступна на багатьох операційних системах та пристроях. Він забезпечує можливість запуску системи з обмеженим
Windows
5 фішок iPhone, які спростять життя
0283
Як Apple продовжує вдосконалювати свої пристрої, кожна нова версія iPhone принесе нам більше функцій та фішок, що спрощують наше життя. Незалежно від того