Як скачати відео з інстаграма на Андроїд і Айфон

Android

З цієї статті ви дізнаєтеся, як скачати фотографію або відео на Андроїд або Айфон, і як це можна зробити на комп’ютері. Добірка найкращих програм та сервісів, які не потребують встановлення або реєстрації.

Якщо ви використовуєте телеграм, то найзручнішим способом зберегти свої пости буде телеграм бот @anonimsavebot . Просто відправте роботу посилання на найважливіші пости. 

Також можете перейти на сайт Anonstories online і просто ввести нік потрібного облікового запису. Сайт видасть усі сторіс та пости.

Доступи до ваших облікових записів вводити нікуди не потрібно.

Чи виникало у Вас коли-небудь бажання завантажити фотографію чи відео з Інстаграм до себе на телефон, планшет чи комп’ютер? Хтось, наприклад, зробив вдалий кадр, де Ви і Вам дуже хочеться зберегти це фото, не напружуючи людину проханнями скинути його поштою? Або Вам просто сподобалося якесь фото та Ви хочете додати його до Вашої скарбнички ідей? Можна, звичайно, зробити скріншот екрану, але непотрібні деталі псують весь вигляд фотографії.

Як і боти псують статистику вашого профілю. Завжди перевіряйте обліковий запис на наявність ботів, навіть якщо думаєте, що у вас їх немає.

У цій статті я поділюся з Вами посиланнями на програми, за допомогою яких Ви дуже просто зможете зберігати будь-які фотографії або відео в галерею Вашого мобільного пристрою на Android і iOS. Зберігши фото або відео собі, Ви можете використовувати їх на Ваш розсуд: можете зробити репост , згадавши автора фото в описі (не забувайте це робити, інакше можете порушити авторські права!) або використовувати фото у своїх особистих цілях. Я, наприклад, зберігаю фото в галерею та організую їх у альбоми типу скарбничка ідей, натхнення, карта бажань тощо.

Як зберегти фото або відео з Інстаграм на Android

FastSave for Instagram

Це, напевно, найпопулярніша програма (понад 10 мільйонів завантажень і більше 1 млн оцінок) для збереження фото та відео з Інстаграм.

За допомогою цієї безкоштовної програми ви зможете завантажувати (по одному або відразу оптом) будь-які фото та відео собі на телефон, а також робити ріпости.

Програма FastSave for Instagram

QuickSave for Instagram  (DStudio)

Ще одна популярна програма, яка дозволить легко і швидко зберегти фото або відео з Інстаграм до галереї телефону.

Для того, щоб завантажити фото, виконайте наступні три кроки:

1. відкрийте програму QuickSave;
2. зайдіть в Інстаграм і натисніть зберегти посилання (“Copy Share URL” якщо у Вас англійська версія Інстаграм) на фото або відео, які Ви хочете зберегти;
3. поверніться до QuickSave і натисніть на значок завантажити.

QuickSave for Instagram

Insta Download — Video & Photo (ZN Studio)

Ця програма працює без входу в Інстаграм ! Вам просто потрібно скопіювати посилання вподобаної фотографії в Інстаграмі і вставити її в Insta Download. Після цього програма автоматично завантажить файл до себе, а далі Вам залишиться тільки зберегти його в галерею телефону або планшета. Як варіант, Ви можете відразу поділитися фотографією (або відео) у Вашому профілі Інстаграм (тобто зробити репост ) або ж в одній із соц. мереж, наприклад, Фейсбук чи Твіттер.

Додаток Inst Download - Video & Photo

Regrann (The Jared Company)

Regrann – це більше додаток для ріпостів, але він вміє та зберігати. Ця програма цікава тим, що вона працює на задньому плані (логін не потрібен!) і Вам не потрібно йти з Інстаграм, щоб зробити репост. Все, що Вам потрібно зробити – це натиснути на скопіювати посилання в Інстаграм, коли Ви переглядаєте фото, Regrann активується і запропонує Вам одну з наступних опцій:

  • зробити репост;
  • зберегти для репоста в інший час;
  • зберегти фото чи відео у галерею мобільного пристрою;
  • поділитися на одній із запропонованих соц. мереж.

Чим мені ще подобається ця програма – це можливістю робити репост без водяного знака. Програма автоматично вставляє ім’я автора в опис фотографії. Я думаю, що це дуже зручно і не псує саму фотографію плюс не порушує авторські права!

Програма Repost for Instagram - Regrann

У мене немає пристрою на Android, але, виходячи з функціоналу, мені здається, що це найвдаліший додаток з усіх перерахованих, так як Ви продовжуєте користуватися Інстаграм і Вам не потрібно заходити у будь-які незручні програми або, того гірше, шукати по Інстаграм фото, яке Ви бажаєте скопіювати.

Як зберегти фото або відео з Інстаграм на iOS

Дорогі читачі, я вже не раз змінювала посилання на додатки в цій статті. З незрозумілих мені причин, програми для скачування фото та відео на iOS з’являються і зникають в Аппсторі із завидною регулярністю, а ось на Андроїд поки все стабільно. Видно, що в Аппсторі такі програми легше забанити, тому вони і зникають так швидко.

УВАГА!  Зважаючи на те, що Аппстор постійно видаляє подібні програми, рекомендую всім власникам айфонів та айпадів використовувати не програми, а сайти для скачування фото та відео з Інстаграм. Дивіться розділ нижче, де описано, як це робити.

На даний момент, на 2021 рік, немає жодної працюючої програми для iOS пристроїв, тобто для айфонів. Те, що ви можете знайти в апсторі, – обман з метою підписати вас на непрацюючий сервіс. Але це так.

Раніше працювали ці програми
Нижче я поділюся з Вами парочкою додатків, які, начебто (поки що, принаймні), зберігає фото та відео на телефон. Нижче я розповім Вам про ще один спосіб зберігати фото через спеціальний вебсайт. Робити це можна на будь-яких мобільних пристроях, планшетах, а також на комп’ютері — суть та сама. У порівнянні з додатками, що постійно зникають, цей спосіб працює вже багато років, так що рекомендую взяти його на замітку.

Rapid Save Reposter for Instagram (Tim Trinkies)

Це досить проста програма, яка зберігає фото та відео з Інстаграм на згадку про телефон. З її допомогою ви можете робити репости.

Додаток Rapid Save Reposter for Instagram

InstaSaver for Instagram (Xing Zhao)

Увага: програма тепер не доступна в Російському Аппсторі. В інших країнах має ще працювати.  

Ну і остання програма для айфонів, яка поки що працює і зберігає фото і відео.

Програма InstaSaver for Instagram

Універсальний спосіб зберігати фото та відео на телефон (Андроїд або iOS) або комп’ютер

Frominsta.net

Frominsta — універсальний спосіб завантажити будь-який контент з Інстаграм. Якщо бути точнішими, то ви можете завантажити відео, IGTV, Reels, фото та карусель. І все це з відмінною якістю, найкращою з можливої.

Сервіс дуже лаконічний і від цього буде зрозумілий будь-якому користувачеві. Про безпеку теж можна не хвилюватися, оскільки сервіс не зберігає у себе завантажені файли.

DownloadGram

DownloadGram це мега простий вебсайт, який дозволить Вам зберегти фото або відео з Інстаграм в пару кліків. Зверніть увагу, що за рахунок того, що це вебсайт, за його допомогою Ви можете завантажувати фото- та відео-файли на будь-який пристрій, будь то комп’ютер, телефон будь-якої марки або планшет.

Якщо у Вас виникнуть труднощі у використанні сервісу, нижче Ви знайдете покрокову інструкцію, як ним користуватися.

Забігу вперед: якщо DownloadGram вам з якоїсь причини не сподобався, можете скористатися схожим сервісом під назвою Ninja Copy (натисніть на посилання і виміряйте, що потрібно завантажити в підвалі сайту). На цьому сайті ви можете завантажити все, що завгодно з Інстаграм: від постів, історій та прямих ефірів до коментарів, лайків та передплатників. Єдина незручність, що для кожного типу контенту потрібно використовувати різні сторінки. Тим не менш, цей сервіс дуже зручний.

Крок 1. Відкрийте Інстаграм та скопіюйте посилання на фото або відео, яке хочете зберегти.

Якщо зберігаєте на комп’ютері:

Як знайти посилання на публікацію на сайті Інстаграм
  • зайдіть на сайт instagram.com
  • щоб відкрити публікацію та отримати її посилання, клацніть на дату посту;
  • у вікні, скопіюйте посилання в рядку, де вводиться адреса сайту.

Крок 2.  Зайдіть на сайт  DownloadGram  на комп’ютері або через мобільний браузер.

Крок 3. У центрі сайту є поле, куди Вам потрібно вставити скопійоване в Інстаграм посилання. Вставте посилання та натисніть «Download».

Як зберегти фото або відео з Інстаграм за допомогою DownloadGram
Натисніть, щоб збільшити

Крок 4.  Нижче у Вас з’явиться зелена кнопка “Download Image”. Клацніть по ній.

Крок 5.  Для мобільних пристроїв – у Вас відкриється нове вікно з фото. Торкніться пальцем зображення і затримайте на кілька секунд, доки не з’явиться опція «Зберегти фото». На комп’ютері завантаження має розпочатися автоматично.

Ну от і все! Після останнього кроку фотозбережеться до галереї Вашого телефону або до папки завантажень на комп’ютері.

Оцініть статтю
Додати коментар