Як вийти з облікового запису Google на Android

Android

Заборона доступу

Якщо ви бажаєте розлогінитися, зберігши обліковий запис на телефоні, вам знадобиться сайт Google . Відкрийте його, авторизуйтеся під обліковим записом, який використовується на телефоні, і перейдіть до розділу «Мій обліковий запис».

Як вийти з облікового запису. Мій аккаунт

У меню «Безпека та вхід» виберіть «Дії на пристрої та безпеку облікового запису». Натисніть «Переглянути підключені пристрої».

Як вийти з облікового запису. Під'єднані пристрої

Виберіть пристрій, на якому потрібно вийти з облікового запису. Натисніть «Закрити доступ» та підтвердіть заборону .

Як вийти з облікового запису. Закрити доступ

Після заборони на пристрої з’явиться попередження, що ви вийшли з облікового запису Google. Щоб заново авторизуватися, необхідно ввести пароль.

Як вийти з облікового запису. Вхід до облікового запису
Як вийти з облікового запису. Потрібно увійти

Виходити з облікового запису можна віддалено. Головне, щоб пристрій був підключений до Інтернету. Якщо ви хочете, щоб інша людина не змогла авторизуватися за старим паролем, змініть його через той же розділ «Мій обліковий запис». У меню «Безпека та вхід» виберіть пункт «Вхід до облікового запису» та натисніть «Пароль».

Як вийти з облікового запису. Пароль

Введіть старий пароль, придумайте та підтвердіть новий ключ безпеки. Тепер ніхто не зможе зайти в обліковий запис без вашого відома.

Видалення акаунта

Якщо ви бажаєте прибрати будь-які згадки про обліковий запис з установок телефону, видаліть обліковий запис. Відкрийте установки та перейдіть до розділу «Акаунти». Виберіть обліковий запис Google, який хочете позбутися.

Як вийти з облікового запису. Аккаунти
Як вийти з облікового запису. Google

Переконайтеся, що синхронізацію важливих даних увімкнено. Це дозволить зберегти інформацію на серверах Google, щоб ви могли отримати доступ до неї з іншого пристрою. Викличте додаткове меню та натисніть «Видалити обліковий запис».

Як вийти з облікового запису. Синхронізація
Як вийти з облікового запису. Видалити акаунт

Обліковий запис буде видалено з телефону, але залишиться доступним на пристроях, де ви були авторизовані. Для її повного видалення необхідно виконати інші дії.

Скидання налаштувань

Якщо вийти з облікового запису Google потрібно для продажу телефону або планшета, використовуйте скидання настройок, щоб повністю очистити пристрій від особистих даних. Виконати його можна стандартними засобами Android.

Відкрийте установки та перейдіть до розділу «Відновлення та скидання». Виберіть команду «Скинути установки». Подивіться, які дані будуть стерті, і підтвердіть виконання операції.

Як вийти з облікового запису. Відновлення та скидання
Як вийти з облікового запису. Скидання налаштувань

Інформація стирається лише з внутрішньої пам’яті. Якщо ви синхронізували дані, вони залишаться доступними з інших пристроїв, на яких ви авторизуєтеся через обліковий запис Google.

Оцініть статтю
Додати коментар