IOS
Як очистити «Інше» на iPhone
0203
Чистимо пам’ять iPhone від непотрібних файлів у розділі “Інше”. Звичайне завдання для користувачів iPhone будь-якої моделі. 
Windows
Як запустити комп’ютер у безпечному режимі та що робити далі
0119
Якщо Windows або macOS гальмує, зависає або видає помилки, перевірте роботу операційної системи в безпечному режимі. Збої в ОС найчастіше відбуваються
Android
Як знайти телефон по IMEI: проста інструкція
0187
Цього разу ми розглянемо варіант, як знайти телефон IMEI самостійно через інтернет, адже часом потрібно швидко і терміново відшукати смартфон, який був втрачений.
IOS
Як зарядити iPhone без зарядки: працюючі способи!
0255
Не турбуйтеся, якщо зарядний пристрій від iPhone вийшов з ладу. Існує багато способів, як зарядити телефон без використання адаптера живлення. 
IOS
Як виключити Айфон / Iphone
092
Ті, хто змінив старі покоління айфонів на нові безкнопкові спочатку переживали крайні незручності без такої звичної і зручної кнопки Домой.
IOS
Як зробити скріншот на iPhone 
0121
Ви поміняли свій iPhone 6s, iPhone 7 чи iPhone 8 на новенький iPhone 11 Pro чи iPhone 11 Pro Max? Ласкаво просимо до нового світу Face ID
IOS
Що таке роумінг та як він влаштований?
0373
Роумінг – це послуга, за допомогою якої ви отримуєте можливість користуватися послугою зв’язку вашої домашньої мережі поза зоною її обслуговування.
IOS
Як підписати хлопця у телефоні: 500 варіантів на будь-який смак
0590
Мабуть, питання про те, як підписати хлопця в телефоні з’являється у вас практично в перші миті, коли ви берете в руки новий гаджет.
IOS
Як правильно заряджати смартфон у 2022 році?
0651
Як правильно заряджати  смартфон  та  телефон ? Будь це новий чи старий апарат, чи зношений його акумулятор, брендовий (« 
Android
Як оновити телефон і навіщо це насправді потрібно
0419
Зараз уже всі звикли до того, що смартфон треба періодично оновлювати, але не всі знають не лише, як це робити, а й навіщо це взагалі потрібно.