IOS
Як видалити прострочені підписки на Apple
04
Як видалити прострочені підписки на Apple Підписки на різні сервіси та додатки стали популярним способом отримання доступу до різноманітного контенту на
Android
Як додати субтитри до відео: ТОП-10 додатків для Android та iPhone
05.9к.
Під час створення відео іноді виникає потреба додати субтитри. Це можна зробити під час монтажу відео на комп’ютері або на телефоні.
IOS
Як очистити «Інше» на iPhone
0791
Чистимо пам’ять iPhone від непотрібних файлів у розділі “Інше”. Звичайне завдання для користувачів iPhone будь-якої моделі. 
Windows
Як запустити комп’ютер у безпечному режимі та що робити далі
0262
Якщо Windows або macOS гальмує, зависає або видає помилки, перевірте роботу операційної системи в безпечному режимі. Збої в ОС найчастіше відбуваються
Android
Як знайти телефон по IMEI: проста інструкція
0575
Цього разу ми розглянемо варіант, як знайти телефон IMEI самостійно через інтернет, адже часом потрібно швидко і терміново відшукати смартфон, який був втрачений.
IOS
Як зарядити iPhone без зарядки: працюючі способи!
0699
Не турбуйтеся, якщо зарядний пристрій від iPhone вийшов з ладу. Існує багато способів, як зарядити телефон без використання адаптера живлення. 
IOS
Як виключити Айфон / Iphone
0270
Ті, хто змінив старі покоління айфонів на нові безкнопкові спочатку переживали крайні незручності без такої звичної і зручної кнопки Домой.
IOS
Як зробити скріншот на iPhone 
0268
Ви поміняли свій iPhone 6s, iPhone 7 чи iPhone 8 на новенький iPhone 11 Pro чи iPhone 11 Pro Max? Ласкаво просимо до нового світу Face ID
IOS
Що таке роумінг та як він влаштований?
0775
Роумінг – це послуга, за допомогою якої ви отримуєте можливість користуватися послугою зв’язку вашої домашньої мережі поза зоною її обслуговування.
IOS
Як підписати хлопця у телефоні: 500 варіантів на будь-який смак
02.7к.
Мабуть, питання про те, як підписати хлопця в телефоні з’являється у вас практично в перші миті, коли ви берете в руки новий гаджет.