Як скачать Play Market

Android

Магазин програм Play Market – мабуть, головний ресурс для всіх користувачів техніки з операційною системою Android. Оскільки він здорово полегшує життя, вирішуючи всі питання щодо пошуку, вибору та встановлення додатків. Якщо Ви тільки починаєте своє знайомство з гуглівською операційною системою і задаєтеся питанням, як налаштувати плей маркет, просто дочитайте цю статтю до кінця.

Отже, ось у вас в руках новий гаджет на Android. Ознайомившись з меню, налаштуваннями і характеристиками свого пристрою, природно, ви захочете розширити його можливості, поставивши цікаві для вас програми та ігри. Зробити це можна за допомогою програми Play Market, яка зазвичай входить до списку встановлених виробником програм. Значок виглядає як паперовий пакет для покупок з красивим різнокольоровим трикутником. Натискаємо на іконку, програма відкривається.

Плей Маркет установка

Встановлення програми Плей Маркет

Для того, щоб почати активно використовувати цей магазин програм, вам потрібен обліковий запис Google. Якщо вона вже є – вводимо адресу електронної пошти та пароль у відповідні рядки, приймаємо умови угоди – і готове.

Якщо ж облікового запису немає:

 1. Натискаємо “додати обліковий запис”.
 2. Вибираємо “новий”.
 3. Пишемо ім’я та прізвище у рядки.
 4. Вигадуємо якесь шалено оригінальне ім’я користувача. Воно ж “назва скриньки”.
 5. Створюємо та повторюємо пароль. Він повинен включати не менше 8 символів: цифри і літери.
 6. Вибираємо та відповідаємо на секретне запитання. Він стане в нагоді для відновлення пароля, якщо раптом забудете.
 7. Вирішуємо, чи хочемо ми зараз приєднатися до соціальної мережі Google+. Це завжди можна зробити пізніше, якщо що.
 8. Думаємо, чи хочемо ми отримувати розсилку з новинами Google та включати історію веб-пошуку. Відповідно, ставимо, або прибираємо галочки.
 9. Вводимо літери з зображення.
 10. Вирішуємо, чи хочемо ми прив’язати свою кредитну картку до цього облікового запису.
  Це потрібно на випадок, якщо ми плануємо встановлювати платні програми. Якщо ні – тиснемо “Не зараз”.
 11. Дозволяємо або забороняємо резервне копіювання даних. Це дуже корисна функція, що дозволяє зберегти налаштування та програми.

Готово! Тепер у вас є обліковий запис та поштова скринька Google.
Але трапляється так, що цей додаток відсутній. Наприклад, якщо його випадково чи навмисно вилучив попередній користувач гаджета. У такому разі скористайтеся інструкцією, наведеною нижче.

Як встановити Плей Маркет

 1. Заходимо до браузера (підійде будь-який, хоч стандартний, хоч опера).
 2. Вводимо в пошуковому рядку щось на кшталт “плей маркет встановити” та знайти в переліку сайтів офіційний сайт Google.
 3. Натискаємо кнопку “Play Market.apk” (зелена)
 4. Натискаємо “завантажити” (червона кнопка).
 5. Далі дозволяємо гаджету встановити Play Market.
  Після чого приймаємо умови угоди, ставимо галочку у “я приймаю…” та натискаємо кнопку “продовжити”.

Програма встановлена ​​і вимагає створити обліковий запис Google або зайти під вже існуючою (це ми вже обговорили на початку статті).

Зверніть увагу, якщо ви хочете встановити  плей маркет російською мовою, потрібно в налаштуваннях телефону або планшета мовою системи вибрати російську. Якщо ж гаджет приїхав до вас з-за кордону, і його мовою системи встановлена ​​англійська, слід в налаштуваннях поміняти її на російську. Без цього встановити  російську Play Market не вдасться.

гугл плей маркет встановити

Встановити Пплей Маркет на телефон або планшет під силу навіть дитині

Як ви можете бачити, встановити програму Плей Маркет зовсім не складно. У середньому, це займає 7 – 13 хвилин, якщо довго вигадувати адресу скриньки – 17.
Якщо ж у вас немає цих дорогоцінних 17 хвилин, але доступ до додатків потрібен прямо зараз – є ще один варіант. Для нього все одно потрібний обліковий запис Google, але ви зможете заощадити час, який займає установка Play Market програми, якщо ви завантажуєте потрібну вам програму просто з офіційного сайту https://play.google.com/store . Найкраще робити це через браузер Google Chrome.

А якщо і на це немає часу, ви можете завантажувати програми з Play Market без реєстрації .

Сотні тисяч книг, фільмів, тонни музики, зручні програми соціальних мереж, корисні програми для навчання та роботи, веселі ігри для дорослих та дітей, фото та відеоредактори – все це ви знайдете у Play Market.
Щоб повністю оцінити функціональність цієї програми, ознайомтеся з її налаштуваннями. Там ви не тільки зможете вибрати, які із встановлених програм будуть оновлюватися автоматично, а які – за вашим бажанням, але й зможете переглянути свою історію пошуків, а якщо гаджет призначений для дитини – включити функцію батьківського контролю та обмежити доступ до небажаних груп додатків .

Оцініть статтю
Додати коментар