Як скопіювати текст в Інстаграмі через телефон, ПК чи ботів

Соціальні Медіа

Деякі пости в Instagram настільки хороші, що хочеться їх скопіювати для себе. Скопіюйте, щоб розмістити у себе на стіні або зберегти в нотатках на майбутнє. Але виявляється, що в офіційному додатку на мобільному це не вдасться зробити. Що ж тоді робити? Ми вивчили всі основні способи, якими це можна зробити. 

Копіювання з телефону

Є дві мобільні операційні системи, на яких працюють усі телефони – IOS та Андроїд. У кожній з них свої механізми роботи та програми оптимізовані саме під їх ОС. Послідовність, як скопіювати текст в Інсті, залежить від того, який саме пристрій знаходиться в руках – продукція Apple або сімейства андроїдів. Але кількість символів та абзаців, оформлення тексту ніяк не впливає на процес копіювання. Різні посилання в тексті теж не впливають на копіювання. Давайте розберемося, як оминути обмеження та скопіювати все необхідне.

Айфон

З метою боротьби з плагіатом адміністрація сайту відключила можливість копіювати тексти нотаток у своєму офіційному додатку. Але за необхідності можна скопіювати текст, якщо виконувати все за пунктами.
Потрібно відкрити потрібний пост та знайти у правому верхньому кутку три точки.

Відкриваємо потрібну посаду
Відкриваємо потрібну посаду

Відкриється меню, в якому потрібно пошукати пункт “Копіювати посилання”. Після натискання на кнопку посилання збережеться в буфер обміну і лежатиме там.

Шукаємо пункт "Копіювати посилання"
Шукаємо пункт “Копіювати посилання”

Половина справи виконано. Тепер потрібно піти в будь-який браузер і вставити те, що було скопійовано раніше, в адресний рядок. Скористатися можна будь-яким зручним браузером від Opera до Safari, через який звикли заходити в інтернет.

Готово. Тепер пост відкриється у веб-версії Інстаграма*. Попереду найцікавіше процес копіювання потрібної цитати.

У будь-якому браузері вставляємо посилання на пошуковий рядок.  А потім копіюємо потрібний нам текст
У будь-якому браузері вставляємо посилання на пошуковий рядок. А потім копіюємо потрібний нам текст

Потрібно затримати палець на тексті публікації на кілька секунд. Після цього з’явиться інструмент виділення. Потрібно буде встановити межі, у межах яких потрібно виділити та скопіювати текст. Після натискання кнопки “Скопіювати” запис теж опиниться в буфері обміну.

Усе. Тепер його можна зберігати у нотатках, публікувати від свого імені в Інсті або робити з ним будь-що. Ми рекомендуємо зберегти текст в окремому файлі у нотатках. Так він точно не пропаде.

Андроїд

Є два способи скопіювати текст, якщо у вас є телефон на Андроїді. Пропонуємо розібрати кожний.

Тут процес не дуже відрізняється від того, що потрібно зробити на айфоні. Потрібно також зайти на пост у додатку Instagram і натиснути на «поділитися записом». Після того, як посилання буде скопійоване, потрібно відкрити будь-який браузер, який є на вашому телефоні.

Там в адресному рядку вставляється копіювану адресу поста з буфера обміну. Коли відкриється сторінка з постом, натисніть частину сторінки з текстом і дочекайтеся, коли з’явиться інструмент виділення.

Залишиться найпростіше виділити те, що сподобалося. Потім підтвердити копіювання. Для цього потрібно натиснути на копіювати.

Готово. Текст лежить у буфері обміну і його можна вставити туди, куди потрібно — у власний пост, у нотатки на телефоні чи будь-який текстовий редактор.
Другий спосіб трохи складніший – потрібно завантажити з Play Маркет спеціальну програму під назвою Saver Reposter for Instagram*. Вона безкоштовна і невелика за розміром, швидко скачається і займати багато місця не буде.

Зазвичай це третє посилання, перше після реклами.  Натискаємо на "Встановити".
Зазвичай це третє посилання, перше після реклами. Натискаємо на “Встановити”.

Процес копіювання тексту спрощується. Запускається програма Saver.

Потрібно прийняти умови.  Прямо всередині програми є коротка інструкція щодо використання
Потрібно прийняти умови. Прямо всередині програми є коротка інструкція щодо використання

Відкривається Інстаграм*. Копіюється посилання на посаду вказаним вище способом.

Копіюємо посилання за інструкцією вище та вставляємо посилання на потрібний пост у додатку
Копіюємо посилання за інструкцією вище та вставляємо посилання на потрібний пост у додатку

Користувач повертається до Saver і вставляє посилання на потрібну посаду. Усередині Saver відкриється вподобаний пост разом із текстом, хештегами та зображенням.

Можна скопіювати не лише текст, а й фото
Можна скопіювати не лише текст, а й фото

Потрібно натиснути на «копіювати текст», якщо нам потрібно отримати цитату (можна зберігати фотографії, хештеги або все одразу).

Коли текст буде скопійовано, з'явиться повідомлення
Коли текст буде скопійовано, з’явиться повідомлення

Готово. Текст скопійований (а може навіть разом з картинкою), його можна публікувати на своїй сторінці або в інших джерелах.

Копіювання з комп’ютера

Звичайно, у веб-версії з ПК зробити це набагато простіше, оскільки обмеження не заважає копіювати будь-який текст, який хочеться.

Потрібно просто знайти пост, у якому так сподобалася цитата. Потім затиснути ліву кнопку миші і виділити весь текст, який потрібно скопіювати.

Все робиться дуже просто
Все робиться дуже просто

Потім скопіювати зручним способом. Можна натиснути праву кнопку миші та вибрати пункт копіювати. Або натиснути клавіші на клавіатурі ctrl+C.

Готово. Скопійований текст можна вставляти будь-куди.

Додаткові методи копіювати: послуги, роботи

Існують інші способи копіювати текст посту. Серед них телеграм-боти, веб-додатки та сервіси. Давайте розберемо кілька.

Онлайн сервіс «Instasave»

Є онлайн сервіс, який називається Instasave. З його допомогою можна зберігати відео, зображення та текст із соціальної мережі на комп’ютер. Щоб ним скористатися, потрібно зайти на сайт сервісу, попередньо скопіювавши посилання на потрібну посаду.

Потім посилання вставляється у спеціальне поле для введення інформації. Натисніть кнопку «Завантажити». Під цим рядком з’явиться пост. Спочатку з’явиться логін користувача, який розмістив пост в Інсті. Потім текст, а під ним фотографія, якщо вона була прикріплена.

Щоб скопіювати текст, потрібно натиснути кнопку «Copy caption». Все працює так само, як при копіюванні телефону при використанні програми Saver Reposter for Instagram*.

Телеграм-бот

Ще один популярний спосіб копіювати текст із Інстаграма* — використовувати спеціальний бот у Телеграмі. Він називається @instasavegrambot. Їм користуються, щоб скопіювати красивий текст, у якому змінено шрифт або є якісь символи, наприклад, галочки чи смайлики. Він допомагає, коли потрібно скопіювати значки брендів.

У першому вікні натискаємо на “почати”.

Робот нагадує, як треба з ним взаємодіяти
Робот нагадує, як треба з ним взаємодіяти

Щоб опис посту завантажився, слід надіслати боту посилання на пост. Її потрібно скопіювати в додатку.

Копіюємо посилання на пост
Копіюємо посилання на пост

У відповідь бот надішле два повідомлення. Першою буде фотографія з посади, а другою — текст. Щоб отримати текст посту з Інстаграма*, потрібно просто виділити його в повідомленні бота та скопіювати.

Так виглядає пост усередині листування з ботом
Так виглядає пост усередині листування з ботом

Після цього текст опиниться в буфері обміну і його можна використовувати, як завгодно — створити окремий запис у своєму обліковому записі або зберегти в нотатках.

Через цей бот можна також отримати опис профілю. Для цього потрібно надіслати в повідомленні бот ім’я потрібного профілю. Важливо не забути перед ім’ям @. Виглядає так.

Повний опис профілю в Інсті можна легко скопіювати через бота
Повний опис профілю в Інсті можна легко скопіювати через бота

При копіюванні через бота зберігаються всі налаштування – незвичайний шрифт, спеціальні символи або піктограми.

Як копіювати текст із коментаря

Звісно, ​​з комп’ютера зробити це набагато простіше. Потрібно просто відкрити потрібний пост, виділити текст та скопіювати звичними способами. Але що робити, якщо знаходишся в дорозі та під рукою лише мобільний? Є кілька варіантів.

Можна зайти на пост через веб-версію Інсти на телефоні та скопіювати. Якщо з якихось причин користуватися браузером незручно чи не хочеться, можна використовувати спеціальний бот. Називається він @getcombot.

Працює як і, як і бот @instasavegrambot, інструкція з’явиться, якщо написати йому /start. Потрібно просто надіслати боту повідомлення, в якому буде посилання на потрібну посаду.

Можна відстежити через монітор завдань, коли будуть готові коментарі
Можна відстежити через монітор завдань, коли будуть готові коментарі

Посилання опиниться у черзі завдань. Зазвичай на обробку та вивантаження йде приблизно 3-10 хвилин. Все залежить від завантаженості робота. Бот надсилає монітор своїх завдань, так що за потреби можна перевірити, в якому статусі ваш запит.

Наприкінці бот надсилає всі коментарі в Інстаграмі, які були залишені під постом і не видалені.

Висновок

Є кілька способів, якими можна скопіювати текст із поста в Інсті через програму, браузер або спеціальних роботів. Можна вибрати той спосіб, який є зручнішим. Але пам’ятайте, якщо використовуєте авторський контент, то варто вказувати посилання на першоджерело, щоб не порушувати авторські права.

Оцініть статтю
Додати коментар