Що таке канали WhatsApp і як до них отримати доступ та приєднатися

Windows

Багато роботи йде на керування вашими підписниками на різних платформах соціальних мереж. Однак поява каналів WhatsApp значно полегшила це завдання. Крім того, це чудовий спосіб залучити підписників, які не користуються соціальними мережами, але мають обліковий запис WhatsApp. Але як канали працюють у WhatsApp? Давай дізнаємось.

Трохи відрізняючись від груп або спільнот WhatsApp , канали WhatsApp налаштовані на надсилання масових повідомлень усім користувачам, які підписалися на канал. Хоча це може здатися схожим на спільноти, вам не потрібна вже існуюча група, щоб створити канал. Крім того, наразі немає обмежень для членів, що означає, що мільйони користувачів можуть стежити за тим самим каналом.

Але перш ніж рухатися далі, давайте спочатку детально обговоримо канали WhatsApp.

ЩО ТАКЕ КАНАЛИ В WHATSAPP

Канали в WhatsApp дозволяють додавати багато людей, навіть мільйони, в одному місці. Тут ви можете надсилати їм односторонні повідомлення у стилі трансляції, включаючи відео та інші медіафайли. Канал може бути створений окремою особою або організацією.

Канали WhatsApp

Після цього лише адміністратор каналу може надіслати повідомлення. Проте підписники можуть взаємодіяти з повідомленнями за допомогою реакцій. Забезпечуючи анонімність, ваші дані не будуть видимі, якщо ви не внесені до списку контактів адміністратора каналу або навпаки. Ви можете отримати доступ до цієї функції з окремої вкладки Оновлення на вашому WhatsApp.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ У WHATSAPP

Перш ніж ми перевіримо, як знайти канали в WhatsApp, давайте спочатку перевіримо кілька речей, які слід враховувати під час використання або створення каналу WhatsApp.

Скільки каналів WhatsApp можна створити

Ви можете створити лише один канал WhatsApp для кожного номера телефону, а перевірені канали відображатимуться зеленими галочками біля їх назв. Крім того, ви можете вимкнути знімки екрана або пересилання повідомлень у своєму каналі в WhatsApp.

Хто може надсилати повідомлення в каналі

Тільки адміністратори мають право надсилати повідомлення в каналі. Незабаром адміністратор також зможе редагувати повідомлення. Ці повідомлення та медіа будуть доступні протягом 30 днів і після цього будуть автоматично видалені.

Крім того, підписники можуть повідомити про канали, які публікують будь-який вміст, який вони вважають незаконним або неприйнятним. Подібним чином автоматизовані інструменти використовуються для забезпечення дотримання вказівок спільноти WhatsApp . Порушення може призвести до покарання проти каналу та адміністратора каналу.

Канали WhatsApp

Чи можуть інші підписники на каналі бачити ваші контактні дані

Ніхто не може бачити ваші контактні дані. Якщо адміністраторів каналу додано до вашого списку контактів, вони зможуть бачити дані вашого профілю в WhatsApp. Інші підписники каналу не можуть бачити, чи підписалися ви на канал у WhatsApp або відмовилися від нього.

Якщо хтось із вашого списку контактів не є адміністратором каналу, за яким ви стежите, ніхто не зможе побачити, за якими каналами ви зараз стежите.

Скільки людей ви можете додати до каналу WhatsApp

На момент написання цієї статті не існує офіційного обмеження на кількість людей, які можуть стежити за каналом у WhatsApp.

Чи є канали WhatsApp приватними чи публічними

Це повністю залежить від адміністраторів каналу. Вони можуть вибрати, чи зробити канал відкритим для всіх, чи ні.

Давайте тепер розглянемо, як ви можете стежити за каналами WhatsApp і отримувати доступ до них.

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО КАНАЛІВ WHATSAPP І СТЕЖИТИ ЗА НИМИ

Тепер, коли ми знаємо, що таке канали в WhatsApp, давайте швидко розглянемо, як отримати доступ до цієї функції та знайти канали, за якими слід стежити, за допомогою програм WhatsApp для Android та iOS.

Крок 1. Відкрийте програму WhatsApp.

Крок 2: у параметрах меню натисніть «Оновлення».

Примітка. Для деяких пристроїв ви можете знайти опцію «Оновлення» на нижній панелі меню.

Крок 3. Тепер прокрутіть униз до розділу «Канали» та торкніться значка «+» перед ним.

Крок 4: Натисніть «Знайти канали».

Крок 5. Тепер скористайтеся фільтрами, щоб відсортувати доступні категорії на основі каналів, наприклад, який із них найактивніший, популярний, щойно створений тощо.

Крок 6. Коли ви знайдете потрібний канал, торкніться значка + перед ним.

Це негайно додасть канал до вашого списку каналів у WhatsApp. Ось як ви можете отримати до нього доступ.

Крок 7. Перейдіть на сторінку оновлень і в розділі «Канали» торкніться каналу, до якого ви хочете отримати доступ.

Крок 8: прокрутіть цю сторінку, щоб побачити всі поточні та минулі повідомлення та медіафайли на каналі.

Крок 9. Натисніть і утримуйте будь-яке відповідне повідомлення або медіа, щоб побачити, чи доступні інші параметри спільного доступу.

Крок 10. Використовуйте емодзі, щоб надіслати реакцію в межах каналу, або перешліть чи скопіюйте повідомлення.

Це допоможе вам поділитися повідомленням або медіаканалом за межами каналу. Окрім перегляду чужого каналу, WhatsApp дозволяє створити власний канал. Ось як це зробити.

СТВОРЮЙТЕ КАНАЛИ В WHATSAPP

Крок 1. Відкрийте WhatsApp і натисніть «Оновлення».

Крок 2. Прокрутіть униз до Канали та торкніться значка +.

Крок 3: тут натисніть «Створити канал».

Крок 4: Додайте фотографію каналу, назву каналу та короткий опис каналу.

Крок 5. Після завершення натисніть «Створити канал».

Створіть канал WhatsApp

Це миттєво створить ваш канал у WhatsApp. Ви також можете змінити деталі каналу, як-от назву чи зображення каналу, пізніше. Хоча ви можете ділитися деталями свого каналу з друзями, інша сторона повинна мати функцію каналів, щоб додати ваш канал до свого списку.

ЯК УВІМКНУТИ АБО СКАСУВАТИ ПІДПИСКУ НА КАНАЛИ В WHATSAPP

Після того, як ви підписалися на будь-який канал у WhatsApp, ви не отримуватимете жодних оновлень від нього, якщо ви спеціально не ввімкнете їх звук. У цьому випадку ви можете перейти до певного каналу WhatsApp і ввімкнути його. Крім того, якщо якийсь канал для вас не має відношення, ви можете скасувати його підписку. Ось як це зробити.

Увімкніть канал у WhatsApp

Крок 1. Відкрийте програму WhatsApp і натисніть «Оновлення».

Крок 2: тут торкніться відповідного каналу.

Крок 3: Торкніться піктограми дзвіночка у верхньому правому куті.

Увімкніть канал у WhatsApp

Це забезпечить вам отримання сповіщень для вибраного каналу WhatsApp.

Скасувати підписку на канал у WhatsApp

Крок 1. Відкрийте WhatsApp і натисніть «Оновлення».

Крок 2: Торкніться каналу, який ви хочете залишити.

Відкрийте канал WhatsApp

Крок 3: у верхньому правому куті торкніться значка з трьома крапками.

Крок 4. Серед параметрів виберіть «Скасувати підписку».

Крок 5: натисніть «Скасувати підписку», щоб підтвердити.

Скасувати підписку на канал WhatsApp

Це припинить вашу підписку на каналі та видалить його зі списку каналів у WhatsApp.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ КАНАЛИ В WHATSAPP

Хоча функція WhatsApp Channels зараз доступна в більшості країн світу, вона все ще перебуває на етапі розгортання. Це означає, що деякі користувачі все ще не бачать цю опцію на своїх пристроях. Якщо це стосується і вас, ось кілька потенційних рішень, які можуть допомогти вам отримати канали у вашому WhatsApp.

1. Оновіть додаток WhatsApp

Оновлення програми допомагають отримати доступ до всіх останніх функцій програми. Отже, якщо ви все ще не бачите каналів у своєму WhatsApp, перейдіть до Google Play Store або App Store і перевірте, чи WhatsApp очікує оновлення . Якщо це так, інсталюйте оновлення та перевірте ще раз. Ви повинні побачити вкладку «Канали», якщо вона доступна у вашому регіоні.

Оновіть WhatsApp

2. Зачекайте, поки опція стане доступною

Як ми вже згадували раніше, оскільки WhatsApp все ще розгортає функцію каналів, вона може бути ще недоступна для вашого пристрою. Якщо так, радимо зачекати, перш ніж перевіряти знову. Канали на вашому пристрої можуть бути оновлені.

FAQ

1. Чи безпечні канали WhatsApp?

Згідно з Meta, материнською компанією WhatsApp, канали захищені наскрізним шифруванням , доданим додатковим рівнем безпеки для захисту особи та інших ідентифікаційних даних адміністраторів каналу та підписників.

2. Чи залишаються повідомлення каналу та медіа назавжди?

Ні, повідомлення або будь-які інші медіафайли, надіслані через канали WhatsApp, будуть автоматично видалені через 30 днів.

3. Чи можете ви використовувати канали WhatsApp у веб-додатках або програмах для комп’ютера WhatsApp?

Так, ви можете використовувати канали WhatsApp у веб-додатках або програмах WhatsApp для комп’ютера. Однак, оскільки ця функція нещодавно додана, вона може бути недоступною для вас на даний момент.

Оцініть статтю
Додати коментар