Як отримати довідку в Windows10 і Windows 11?

Windows

Незалежно від того, чи переходите ви з іншої ОС, чи звичайний користувач Windows, ви могли зіткнутися з деякими непередбаченими, але поширеними проблемами. Однак Windows може допомогти вам позбутися деяких із них ефективно за допомогою вбудованих параметрів. Цікаво, як це працює? У цій статті ми покажемо вам, як отримати допомогу в Windows.

Примітка. Усі кроки в цій статті працюють як для Windows 10, так і для Windows 11

1. ЗАПУСТІТЬ ПРОГРАМУ «ОТРИМАТИ ДОВІДКУ» У WINDOWS

Один із найшвидших способів зв’язатися з довідкою Windows — натиснути клавішу F1 на клавіатурі, що дозволить Microsoft Edge показати вам шлях до вбудованої безкоштовної програми «Отримати довідку» на вашому комп’ютері. Замість того, щоб обводити більший радіус, дотримуйтеся вказівок, щоб швидко відкрити програму «Отримати довідку».  

Крок 1 : натисніть клавішу Windows, введіть довідка в рядку пошуку та натисніть Enter. 

введіть довідку в пошуковому рядку

Крок 2 : у програмі «Отримати допомогу» ви можете шукати свою проблему, щоб отримати результати, які потенційно можуть вирішити вашу проблему.

знайдіть свою проблему, щоб отримати результати

Крім того, ви можете зв’язатися зі службою підтримки Windows через чат, електронну пошту або телефон, щоб отримати допомогу. Дотримуйтесь.

Крок 3 : торкніться кнопки «Зв’язатися зі службою підтримки» в нижньому лівому куті.

Торкніться кнопки «Зв’язатися зі службою підтримки».

Крок 4 : у розділі «Продукти та послуги» натисніть спадне меню.

натисніть спадне меню

Крок 5 : Виберіть Windows.

Виберіть Windows

Крок 6 : у розділі «Категорія» виберіть Аксесуари Microsoft.

натисніть спадне меню

Крок 7 : Нарешті натисніть «Підтвердити».

Виберіть Microsoft Accessories

Ви матимете два варіанти на вибір: «Поспілкуватися з агентом служби підтримки у веб-браузері» або «Надати свій номер телефону, і агент служби підтримки зателефонує вам». Виберіть будь-який варіант і перейдіть до вирішення проблеми.

2. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОГРАМУ ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ

Якщо ви нещодавно оновили Windows 10 до Windows 11, можливо, ви помітили програму Get Started, яку Microsoft інтегрувала, щоб продемонструвати все нове в Windows 11. Ви можете використовувати цю програму, щоб отримати довідку щодо Windows 11. Ось як ви можете отримати доступ до додаток

Крок 1 : натисніть клавішу Windows, введіть «Почати» в рядку пошуку та натисніть Enter.

введіть Початок роботи в рядку пошуку

Крок 2. Тепер натисніть «Почати», і Windows проведе вас через усі налаштування, щоб налаштувати ваш досвід.

натисніть «Почати».

Перегляньте всі параметри та виберіть, увімкнути або вимкнути їх відповідно до ваших вимог. Ми наполегливо рекомендуємо вам увімкнути параметри «Отримувати поради та пропозиції, коли я використовую Windows». Дотримуйтесь інструкцій.

Крок 3. Натисніть клавішу Windows + I, щоб відкрити програму «Налаштування». Виберіть «Система» на бічній панелі та перейдіть до «Сповіщення».

відкрийте програму Налаштування

Крок 4 : прокрутіть униз і натисніть «Додаткові налаштування». Установіть прапорець біля пункту «Отримувати поради та пропозиції під час використання Windows».

Натисніть Сповіщення

3. СКОРИСТАЙТЕСЯ ЗАСОБОМ УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ

У Windows є кілька варіантів усунення несправностей, починаючи від вирішення проблем з клавіатурою і закінчуючи оновленням драйверів дисплея. Отже, якщо ви зіткнулися з основними проблемами, ці засоби усунення несправностей стануть у нагоді. Ось як їх знайти. Засоби усунення несправностей іноді поводяться дивно й не працюють, що потребує виправлення. 

Крок 1 : натисніть клавішу Windows, введіть параметри усунення несправностей і натисніть клавішу Enter.

тип Параметри усунення несправностей

Крок 2 : натисніть Інші засоби вирішення проблем.

Інші засоби вирішення проблем

Крок 3. Ви потрапите на сторінку, повну спеціальних засобів усунення несправностей. Виходячи з проблеми, з якою ви зіткнулися, запустіть засоби усунення несправностей і вирішіть проблему.

сторінка, повна спеціальних засобів усунення несправностей

Це повинно надати вам необхідну допомогу в Windows. Однак засоби усунення несправностей іноді діють дивно або не працюю

4. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПОШУК WINDOWS, ЩОБ ОТРИМАТИ ДОВІДКУ

За останні роки Windows Search надзвичайно покращився. Ви можете здійснювати пошук внутрішніх і зовнішніх (онлайн) файлів зі свого ПК. Крім того, якщо у вас виникнуть проблеми, загальний пошуковий запит на вкладці пошуку спрямує вас на відповідну сторінку налаштувань, яка містить рішення, отримане від Bing. Наступні кроки допоможуть вам виконати цей процес.

Крок 1 : натисніть клавішу Windows і введіть свій запит.

Приклад : “Wi-Fi не підключається”

введіть свій запит

Крок 2 : у розділі «Пошук в Інтернеті» натисніть «Відкрити результати в браузері».

У розділі «Пошук в Інтернеті».

Рішення буде легкодоступним у Bing за допомогою легкого доступу до сторінки налаштувань. Однак іноді Windows Search стає повільним.

Це чудовий спосіб інтегрувати всі продукти та вирішити проблеми користувачів. Крім того, ви можете безпосередньо перейти на сторінку підтримки, щоб отримати допомогу щодо поширених проблем Windows.

5. ОТРИМАЙТЕ ДОВІДКУ В WINDOWS ЗА ДОПОМОГОЮ QUICK ASSIST

У Windows 10/11 з’явився новий інструмент під назвою Quick Assist. За допомогою цього інструменту ви можете надати доступ до своєї технічної підтримки або друга, щоб вони могли віддалено керувати вашим ПК і вирішувати ваші проблеми з ПК. Наступні кроки допоможуть вам знайти та використовувати його.

Крок 1 : клацніть піктограму Windows, введіть Quick Assist і натисніть Enter.

типу Quick Assist

Крок 2 : ви знайдете два варіанти: отримати допомогу та надати допомогу. Натисніть Отримати допомогу.

Отримайте допомогу та надайте допомогу

Вам потрібно вводити код безпеки, який ви отримуєте від іншої сторони (служби підтримки або друга), коли ви отримуєте допомогу.

Щоб допомогти, вам потрібно ввійти та створити код безпеки, яким ви можете поділитися з особою, яка шукає допомоги. Ваш код буде дійсний лише протягом 10 хвилин для підключення до іншої системи.

6. ВИКОРИСТОВУЙТЕ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ, ЩОБ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Ви можете вирішити проблему за допомогою соціальних мереж, не звертаючись безпосередньо до служби підтримки Microsoft і не розкриваючи свою особисту інформацію. Ви можете надіслати повідомлення про свою проблему @microsofthelps у Twitter. Команда підтримки повернеться з рішенням.

Tweet to Microsoft Helps

повідомте про свою проблему в Twitter @microsofthelps

7. ЩОБ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СЛУЖБИ ПІДТРИМКИ MICROSOFT

Якщо жодна з наведених вище рекомендацій не виявиться ефективною, це ваш останній варіант. Ви повинні звернутися до служби підтримки Microsoft, щоб отримати допомогу у вирішенні проблеми з Windows, і це можна зробити різними способами.

Використовуйте сторінку “Зв’язатися з нами”.

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Microsoft на їхній сторінці «Зв’язатися з нами».

  • Крок 1 : перейдіть на сторінку контактів Microsoft за посиланням Сторінка контактів Microsoft
  • Крок 2 . У розділі «Виберіть продукт, з яким вам потрібна допомога» натисніть продукт, з яким у вас виникли проблеми, наприклад Office.
  • Крок 3 : Виберіть між «Отримати підтримку додому» або «Отримати підтримку для бізнесу». 

Якщо ви виберете «Отримати підтримку на дому», запуститься програма «Отримати допомогу», у якій ви зможете знайти свою проблему та продовжити, як зазначено в перших кроках цієї статті.

Якщо ви вибрали «Отримати підтримку для бізнесу», вам потрібно бути адміністратором Microsoft 365. Вам потрібно буде ввійти та зв’язатися зі службою підтримки Microsoft.

Зверніться до служби підтримки Microsoft

Бажаєте особисто поговорити з представниками Microsoft, щоб вирішити ваші проблеми? Ви можете попросити службу підтримки зателефонувати на ваш номер і надати вказівки щодо вирішення вашої проблеми. Виконайте наведені нижче дії.

  • Крок 1 : перейдіть на сторінку «Зв’язатися зі службою підтримки Microsoft» за посиланням нижче. Ця сторінка є веб-версією програми «Отримати допомогу».
  • Крок 2 : введіть свій запит, наприклад «як змінити параметри відображення в Windows», і натисніть «Отримати довідку».
  • Крок 3 : дотримуйтеся покрокових інструкцій, і якщо це не спрацює, натисніть «Зв’язатися зі службою підтримки».
  • Крок 4 : Виберіть «Продукт і послуги», категорію та натисніть «Підтвердити».
  • Крок 5. Якщо ви бачите повідомлення «Зателефонувати мені наразі недоступно», натисніть «Поспілкуватися з агентом служби підтримки у веб-переглядачі».
  • Крок 6. Перевірте свою електронну пошту та натисніть «Підтвердити».

Якщо ви бізнес-користувач, ви можете зателефонувати в службу підтримки Microsoft безпосередньо за номерами телефонів глобальної служби підтримки клієнтів.

Номери телефонів глобальної служби підтримки клієнтів Microsoft

Виберіть регіон зі спадного меню та зв’яжіться безпосередньо. 

Підтримка Microsoft Experience Center

Це також називається Microsoft Answer Desk і обслуговує гарантійні пристрої Surface і Xbox. Отже, якщо у вас є продукт Surface, на який поширюється гарантія та у якого є проблеми, ви можете записатися на зустрічі онлайн і офлайн, щоб отримати швидку допомогу, виправлення та ремонт. 

Microsoft Answer Deck

FAQ

1. Чи можна видалити програму «Отримати довідку» у Windows?

Ні. Програма «Отримати довідку» від Microsoft відрізняється від інших включених програм, і її не можна видалити через меню «Програми та функції», а також для цього не можна скористатися функцією пошуку.

2. Як отримати довідку щодо оновлень Windows?

Ви можете перейти до Параметрів Windows > Оновлення Windows > прокрутіть вниз, щоб знайти Довідку.

3. Де знаходиться кнопка довідки Microsoft Word?

Відкрийте Microsoft Word і натисніть клавішу F1 на клавіатурі, щоб відкрити довідку Word.

Висновок

Windows — це величезна операційна система, яка потребує програми підтримки, яка за замовчуванням входить до всіх останніх версій Windows. Найчастіше параметри усунення несправностей вирішують проблему. Як ви вирішуєте свої проблеми? Чи користуєтеся ви усуненням несправностей чи краще зв’яжетеся безпосередньо зі службою підтримки Windows? Повідомте нам у розділі коментарів нижче.

Оцініть статтю
Додати коментар