5 способів додати рінгтон на iPhone

IOS

Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Вибирайте той, що видасться найзручнішим.

1. Як завантажити рінгтон на iPhone за допомогою мобільної версії iTunes

Офіційний і найзручніший спосіб додати новий рінгтон на iPhone — знайти та придбати його у великому каталозі звуків iTunes прямо на мобільному пристрої. Але цей варіант має свої мінуси: доводиться платити, і не можна редагувати готові рингтони, а також додавати свої звуки зі сторонніх джерел.

Рінгтон на iPhone: увійдіть до «Магазин звуків»
Рінгтон на iPhone: виберіть та сплатіть потрібний рінгтон

Щоб купити рінгтон в iTunes, зайдіть в «Параметри» → «Звуки» → «Рінгтон» → «Магазин звуків». Виберіть мелодії та сплатіть їх. До речі, для навігації за каталогом звуків iTunes зручніше використовувати сторонній додаток Tuunes.

Після покупки аудіофрагменту його можна відразу встановити як сигнал дзвінка, натиснувши у спливаючому вікні «Зробити рінгтоном за замовчуванням». Також він буде доступний у списку мелодій для дзвінка в налаштуваннях звуку на iPhone. У цьому меню можна натиснути «Завантажити всі куплені звуки», щоб повторно завантажити придбані рингтони після переустановки системи або зміни пристрою.

2. Як додати рінгтон на iPhone за допомогою ПК

Цей спосіб складніший, ніж попередній, і потребує комп’ютера. Але він повністю безкоштовний.

Рінгтон на iPhone: перенесення файлів за допомогою ПК

Якщо у вас ПК з Windows або Mac з macOS Mojave або раніше версією ОС — можна перенести рингтони в iPhone через iTunes. Для цього потрібно підключити смартфон до комп’ютера , вибрати його в iTunes, перетягнути мелодії у вікно програми та виконати синхронізацію.

Рінгтон на iPhone: перетягніть мелодії у вікно програми та виконайте синхронізацію

У Mac з macOS Catalina і новішими версіями синхронізація контенту здійснюється через Finder, але розділу з рингтонами в ньому немає. Для перенесення мелодій слід використовувати стандартну програму «Музика».

Після підключення кабелем iPhone з’явиться на бічній панелі розділу «Пристрої». Вам потрібно буде лише вибрати його та перетягнути рингтони у вікно програми. Жодних повідомлень не буде, але нові мелодії дзвінка з’являться в налаштуваннях звуку на смартфоні.

В обох випадках рингтони мають бути у форматі M4R. Для обрізання та конвертування аудіофайлів можна використовувати ці безкоштовні сервіси .

3. Як додати рінгтон на iPhone за допомогою iOS-програми GarageBand

Як додати рінгтон на iPhone за допомогою iOS-програми GarageBand

Стандартна програма GarageBand – єдиний спосіб зробити будь-який аудіофайл рінгтоном на iPhone без комп’ютера та iTunes. Не дуже проста, але безкоштовна.

Якщо GarageBand немає на вашому пристрої, ви можете завантажити програму з App Store.

GarageBand

AppleЦіна: Безкоштовно

Завантажити

Вона дозволить вам обрізати та встановити як дзвінок майже будь-який файл з пам’яті iPhone, не захищений від копіювання. Тут ви знайдете покрокову інструкцію .

Якщо на iPhone відсутні відповідні музичні файли, ви можете безкоштовно завантажити їх різними способами .

4. Як завантажити рінгтон на iPhone за допомогою iOS‑програм для створення рінгтонів та десктопного клієнта iTunes

В App Store є програми із безкоштовними колекціями звуків, відібраних спеціально для ролі мелодії дзвінка. Встановивши таку програму на iPhone, ви можете завантажити з його каталогу необхідні елементи і при необхідності відредагувати їх – наприклад, обрізати довжину або додати згасання.

Через обмеження iOS ці програми не дозволяють встановлювати аудіофайли як мелодію дзвінка. Але в кожній з них є проста ілюстрована інструкція, яка допоможе вам перетворити вибраний звук на рінгтон за допомогою комп’ютера (як описано у другому пункті цієї статті).

Можете спробувати одну з таких програм. Вони практично нічим не відрізняються, крім інтерфейсу та асортименту звуків.

Ці програми можуть виводити набридливу рекламу, зате платити за них не доведеться.

5. Як додати рінгтон на iPhone за допомогою стороннього менеджера файлів на комп’ютері

Якщо не хочете возитися з iTunes та «Музикою», можна зробити те саме через одну з численних програм для перенесення контенту та резервного копіювання iOS-пристроїв. Наприклад, за допомогою цих популярних утиліт:

Як додати рінгтон на iPhone за допомогою стороннього менеджера файлів на комп'ютері

Розглянемо, як додати рінгтон за допомогою iMazing. Спочатку обріжте та конвертуйте аудіофайли в M4R, скориставшись будь-яким із цих сервісів . Далі встановіть програму та підключіть iPhone до комп’ютера кабелем. Тепер залишається лише вибрати у бічній панелі розділ «Мелодії» та перетягнути у вікно підготовлені рингтони.

Оцініть статтю
Додати коментар