Як підписатися на закритий інстаграм людини і скільки разів

Скільки можна підписуватися в Instagram – основні ліміти та обмеження мережі. Як підписатися на людину та який профіль вибрати? Відповідаємо на ці питання нижче.

Як підписатися в Instagram на людину з телефону та комп’ютера

У фотомережі Instagram офіційно нема друзів. А є лише підписки. Якщо вам подобається чийсь профіль, ви можете підписатися на нього, щоб побачити оновлення. Дія ця не буде взаємною, у відповідь вас можуть і не помітити. Диспропорція передплатники/підписки особливо яскраво помітна у зоряних профілях. Перших тисячі та мільйони, а других кілька десятків, а то й одиниць.

Відповісти, як підписатися в Інстаграмі, дуже просто. Зайдіть в соцмережу, її комп’ютерну адресу instagram.com , або зареєструйтесь там, якщо у вас немає облікового запису. Знайдіть цікаву вам людину або компанію (для пошуку є іконка «лупа») і натисніть на кнопку «Підписатися». Побачити її у веб-версії можна у будь-якому профілі, на який ви ще не підписані.

Як підписатися в Instagram на людину з телефону та комп'ютера

Або перейдіть у свій профіль і натискайте слово «Підписувачі», щоб побачити ряд тих, хто вже встиг підписатися на ваш обліковий запис. Праворуч від їхніх імен (ніків) ви помітите потрібну кнопку. Натисніть, щоб ваші відносини змінилися.

Оцініть статтю
Додати коментар