Як Просунути TikTok З Нуля

Соціальні Медіа

Тут зібрані головні принципи та правила, які допоможуть просунути свій аккаунт у Тік-Ток з нуля.

Контент

Формат Тік-Ток короткі яскраві та захоплюючі відео. Тут зустрічаються аудиторії різного віку: від дітей, до людей середнього віку. Але щоб ви не знімали, всі ролики для всіх повинні бути яскравими, короткими, цікавими і забавними — це загальне правило. Адже зазвичай сюди приходять відпочити та розважитися. Ось доступні та безкоштовні способи просування:

 1. Знімайте те, що вам подобається і в чому добре знаєтеся. Це сприяє просуванню в тік струм. Намагайтеся розповісти цікаві факти про своє захоплення.
 2. Робіть більш-менш однаковий контент на каналі, щоб потрапляти у річки до своєї аудиторії. Знімаєте котиків? Не потрібно заливати ролики для ремонту ПК. І навпаки. Хоча ні, котики зайдуть скрізь. Котиків можна.
 3. Використовуйте міміку, світлові ефекти, написи та інший інструментарій Тік-Тока, щоб просувати динамічні та захоплюючі відео.
 4. Жартуйте, спілкуйтеся з аудиторією, будьте живими, а не статичними. Загуглить слово “харизма”. Це дуже сприяє просуванню.
 5. Слідкуйте за тим, які відео на каналі набирають більше лайків та переглядів, та знімайте схожі. Поступово все відео на каналі почнуть набирати перегляди – це дозволить швидко розкрутити струм.

Це головні правила, дотримуючись яких можна гарантовано створювати актуальний та придатний контент, який прискорить просування каналу. Але в наші дні одного контенту недостатньо. Доведеться ще щось зробити.

Оформлення

Головне правило – зрозумілість. Не треба ускладнювати, треба спрощувати. Введіть обліковий запис таким чином, щоб він був зрозумілим і простим для інших користувачів, а головний меседж зчитувався за пару секунд.

 • Зробіть просту та яскраву аватарку для тік струм. Можна своє фото. Не забувайте, що вона відображатиметься на всіх роликах у кутку екрана.
 • Заповніть опис профілю струм, дайте посилання на сайт. Розкажіть цільову аудиторію, про що буде канал. Наприклад: “Маша в тренді” або “Для фанів DOTA-2”.
 • Не знімайте довгі ролики. Оптимально для тик струм 10-20 секунд. Технічно можна робити і три хвилини, але їх мало хто дивиться.
 • При просуванні не забувайте про хештеги Tik Tok. Ставте по 3-5 популярних тегів, що відображають суть відео.

А щоб привернути увагу до своєї персони, використовуйте такі прийоми:

 • Використовуйте трендову музику ток струм. Знайти можна на відповідній вкладці.
 • Беріть участь у челенджах тік струм, щоб розкрутити канал. Вони зазвичай перебувають у розділі «Рекомендації» усередині Тік-Тока.
 • Знімайте дуети з розкрученими акками. Дуже добрий спосіб посилити просування тикток, що не вимагає вкладень.
 • Лайкайте чужі відео та відповідайте на коментарі до своїх роликів. Тільки не дуже активно, бо можна спіймати бан за маслайкінг.

Все разом це дозволить вийти в топ і влитися у формат майданчика, стати «своїм» і поступово набрати аудиторію постійних глядачів у струм з нуля. А там і до популярності недалеко.

Реклама

Якщо не хочеться чекати зізнання від аудиторії тик ток, можна спробувати формувати події. Але пам’ятайте: реклама не допоможе, якщо не дотримано попередніх порад. Спочатку підготуйте базу, і тільки потім приступайте до промоції.

 1. Масслайкінг і масфоловінг – ведуть до блокування облікового запису. Не використовуйте їх ніколи. До того ж, живої аудиторії так не отримаєш, тільки полчища нікчемних роботів.
 2. Таргет усередині Тік-Ток. З недавніх пір стало доступне просування своїх відео навіть з невеликими бюджетами – від 5 тисяч рублів.
 3. Взаємопіар. Вступайте в чати активності або приходьте на Perfluence, щоб взяти участь у програмах взаємної розкрутки та обміну передплатниками.

Нічого складного, але досить затратно. Тож підійде не всім. Якщо заводите сторінку для себе, але при цьому хочеться слави та визнання – можна спробувати безкоштовні способи, зібрані у наступному розділі.

Бустер

На першому етапі добре працює активне запрошення друзів, зокрема з інших соціальних мереж. Не соромтеся просити та вимагати, щоб знайомі приходили на канал, підписувалися, лайкали та коментували. Особливо на самому початку — це гарантовано дасть потрапляння до річок та приверне нових глядачів та передплатників.

Крім того, рекомендуємо заздалегідь записати кілька бомбічних відео та заливати по 1-2 на день перші кілька днів. Це приверне додаткову увагу алгоритмів, підвищить шанси залетіти до річок і взагалі.

Важливо бути активним користувачем: писати коментарі. підписуватись, лайкати, дивитися стрічку, перебувати у додатку. Особливо у перші дні. Помічено: якщо сидіти в Тік-Тоці – переглядів буде більше.

Без Бана

Бан, як відомо, буває не тільки прямою, а й тіньовою — коли користувач не знає, але його просто перестають показувати у стрічці видачі. Уникнути цього досить легко.

 1. Не постити пропаганду наркотиків та алкоголю.
 2. Жодного мату.
 3. Жодного жорстокого контенту.
 4. Жодного спаму.
 5. Жодної еротики та порнографії.

Загалом, все скрізь. Але дотримуватись цих правил необхідно. Інакше великий шанс втратити і обліковий запис, і передплатників. До речі, тема із накрутками лайків та коментів працює в обидві сторони. Якщо обліковий запис помічений у такій діяльності — бан неминучий.

От І Все

Як бачимо, розкрутитися в Тік-Тоці не так вже й складно. Головне, що для цього необхідне: час та бажання. Знімайте більше відео і рано чи пізно слава прийде. Ні, не Мерлоу, а народне визнання та усілякий успіх. Нічого не забули? Пишіть у коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар