Як перезавантажити або вимкнути iPhone 11, X та Xs. Усі способи

IOS

Після покупки нового iPhone 11 або iPhone 11 Pro багато користувачів запитують, як же вимкнути або перезавантажити даний смартфон. Особливо актуальною дана інформація виявиться для тих, хто набуває смартфон Apple вперше або переходить з iPhone 8 або старіших девайсів.

Способи перезавантаження та відключення даних моделей трохи відрізняються.

Як вимкнути iPhone 11

Звичне на минулих моделях затискання кнопки живлення на iPhone X і новіших пристроях не призводить до виклику меню відключення. Натомість відбудеться активація голосового асистента Siri.

Якщо вимкнути Siri або вимкнути активацію затисканням бокової кнопки, то довге натискання на неї взагалі не спрацює. Вимикати iPhone потрібно одним із наступних способів:

1. Вимкнення через налаштування

Кнопку вимкнення для цього випадку вже давно сховали у надрах системи.

Переходимо в Установки — Основні і внизу сторінки бачимо кнопку Вимкнути . Після натискання з’являється звичний слайдер, один свайп та смартфон вимикається.

Коли допомагає: коли потрібно відключити смартфон на якийсь час, щоб він не втрачав заряд акумулятора.

2. Вимкнення через меню екстреного виклику

Затискання кнопки живлення та будь-якої клавіші гучності на iPhone з Face ID викликає меню екстреного виклику. Так можна зателефонувати в службу порятунку без розблокування смартфона, переглянути медичну картку власника і, звичайно ж, перезавантажити iPhone.

Коли допомагає: коли потрібно вимкнути iPhone навіть без введення пароля розблокування чи сканування обличчя.

Як перезавантажити iPhone 11

Для перезавантаження існує відразу три способи:

1. Вимкнення та включення

Просто затискаємо будь-яку кнопку гучності в парі з боковою кнопкою на протилежній грані смартфона до появи слайдера вимикання, переміщуємо слайдер і чекаємо, коли iPhone вимкнеться. Після вимкнення натискаємо кнопку живлення для повторного увімкнення.

Коли допомагає: цей спосіб стане в нагоді, якщо iPhone почав глючити, не запускається якась програма або не підключаються Bluetooth-навушники. Перший і найдієвіший засіб при подібних збоях – вимкнути і заново включити смартфон.

2. Повне скидання

Подібне скидання теж допомагає позбутися всіляких глюків і проблем з iPhone. Виконати його можна як на смартфоні, що працює, так і при його зависанні.

Якщо гаджет не відповідає або просто хочете швидко перезапустити смартфон: натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, потім затисніть бічну кнопку та не відпускайте до перезавантаження iPhone.

Коли це допомагає: це єдиний спосіб, який допомагає при зависанні iPhone. Можна застосовувати його для боротьби з глюками та збоями у роботі системи.

3. Спеціальна кнопка для перезавантаження

За допомогою меню AssistiveTouch можна створити віртуальну кнопку, щоб перезавантажити смартфон.

Переходимо до Налаштувань – Універсальний доступ – Торкання – AssistiveTouch та активуємо головний перемикач. Тепер додаємо в меню кнопку Перезапуск .

Можна додати її в меню верхнього рівня, встановити перезапуск на довге натискання або подвійне торкання.

Коли допомагає: подібну фішку зручно використовувати, якщо хочете керувати смартфоном однією рукою. Додаєте до цього меню кнопки регулювання гучності, вимикання та інші, після цього можна здійснювати маніпуляції без натискання на фізичні клавіші.

Оцініть статтю
Додати коментар