Як поділитися (зробити репост) сторіс в Інстаграм до себе в історію

Windows

Соціальна мережа Інстаграм за безпекою облікових записів та конфіденційністю матеріалів, що публікуються, стежить майже безперервно: приховує неприпустимі публікації, не дозволяє безпосередньо вивантажувати матеріали з чужих сторінок, пропонує налаштовувати способи обміну повідомленнями та автоматично захищає користувачів від спаму та забороненого контенту.

Вибрана розробниками стратегія цілком виправдана – часом доводиться стикатися з вельми провокаційними речами – але не позбавлена ​​недоліків: через суворі параметри конфіденційності досі не реалізовано багато функцій, що заважають вільно публікувати контент або оформляти репости . Ті ж Stories без правильного підходу зовсім не перенести на особисту сторінку, а значить, час розбиратися в деталях.

Як поділитися історією в Інстаграм, в якій відзначили мене

Офіційний спосіб поділитися публікацією з чужої Stories у власній ” Історії “ – скористатися системою ” поміток “ , давно представлених у Instagram, але лише з недавніх пір отримали нову функцію.

Відтепер разом із «Згадками» у Direct приходить пропозиція «Додати в історію» . Ідея цікава, та й реалізована повноцінно: якщо натиснути на повідомлення, що з’явилося, то Instagram автоматично завантажить інтерфейс вбудованого графічного редактора і запропонує поділитися матеріалами від власної особи з можливістю додати написи , стікери та зі збереженням посилання на автора.

Репост історії із згадкою
Репост історії із згадкою

Працює перехресна публікація історій лише при додаванні позначок і ніяк інакше. Але при цьому перепощену історію можна додати до актуального та приховати від деяких користувачів.

І ще нюанс: перед тим, як чекати на посилання на особистий профіль розробники соціальної мережі рекомендують заглянути в «Налаштування» , вибрати розділ «Конфіденційність» і перейти до «Згадок» : якщо в меню обраний варіант «Ні» , то ні хто не зможе відзначати вас у своїй історії.

Як зробити репост сторіс в Інстаграм без моєї позначки

Переносити чужу історію, що сподобалася, на власну сторінку безпосередньо Instagram не дозволяє – така важлива функція досі не з’явилася в соціальній мережі, а тому щоразу доводиться експериментувати, звертаючись за допомогою або до скріншотів екрана, або до стороннього програмного забезпечення, знайденого в мережі.

Зробити скріншот або запис екрану та перепостити сторіс

Якщо вже без «позначок» профілю зробити репост сторіс у свою історію в Instagram офіційно неможливо, то скріншоти та записані з екрану відеоролики стануть тимчасовою підтримкою під час просування сторінок у соціальній мережі.

Скріншоти на мобільній техніці від Apple готуються за допомогою кнопок Home (на моделях з Touch ID) та бічної кнопки або клавішею зниження гучності та бічної кнопки (на моделях з Face ID).

У Samsung реалізація інша, як і у смартфонів та планшетів з Android. За допомогою рекомендується одразу звертатися до сайту виробника за додатковими інструкціями.

Записати відеоролик з екрана на iOS дозволяє панель швидкого доступу (викликається з правого верхнього кута на моделях з Face ID або з нижньої частини екрана на iPhone з Touch ID) і спеціальна іконка, що зображає початок запису.

Якщо іконка не з’явилася, необхідно перейти в «Налаштування» , потім у «Пункт управління» і вже там додати «Запис екрана» . На Android із завданням справляються інструменти, знайдені в Google Play.

Як скачати історію та зробити репост

При підготовці скріншотів і під час запису екрана в кадр потрапляють зайві деталі (годинник, інформація про провайдера та заряд акумулятора), а ще знижується підсумкова якість контенту – кульгає деталізація, виникають проблеми з відображенням написів та тексту.

Як результат – без допомоги посередників – спеціальних сервісів, здатних вивантажити публікації з Instagram у первозданному вигляді – не обійтись.

На мобільній техніці з iOS та Android ріпости набагато швидше оформляються через програму Repost: For Instagram від студії Bench. Після завантаження та розпакування тематичного програмного забезпечення достатньо слідувати за підказками, що з’являються на екрані.

Починати підготовку нової Stories доведеться з переходу в Instagram і копіювання посилання на оригінальну публікацію (після відтворення «Історії» достатньо викликати контекстне меню, клацнувши по триточці праворуч зверху). Після цього потрібно повернутися в Repost: For Instagram і ввести посилання в порожнє текстове поле.

Копіювати посилання на сторіс
Копіювати посилання на сторіс

Якщо матеріал вибрано «Історія» , то додатково належить авторизуватися, а потім погодитися на оформлення нового посту за всіма правилами соціальної мережі. Жодних додаткових дій не знадобиться.

Крім адаптованої під мобільні операційні системи iOS та Android версії Repost: For Instagram із завантаженням Stories справляються і сторонні інструменти, доступні через браузер.

Сервіси: Repostapp, InstaSaved, InstaGrilz – незалежно від вибору будь-якого з них, достатньо скопіювати посилання на публікацію в Instagram за допомогою контекстного меню, що викликається через три крапки у правій верхній частині інтерфейсу, а потім додати в порожнє текстове поле на сторінці відповідного сервісу (іноді) замість URL-адреси конкретної “Історії” підходить і посилання на профіль).

Система відразу підбере відповідні матеріали та запропонує «Скачати» на внутрішню пам’ять або в «Галерею» . Після підготовки фотографії та відеоролики вільно репостяться у Stories та редагуються (не виникне проблем і з додаванням посилань на оригінальну публікацію).

Як поділитися чужою історією в інстаграмі з комп’ютера

Якщо чужа сторіс завантажена на комп’ютер з метою її подальшого репоста у свою історію, то спрацьовує трюк із завантаженням «Історій» і на комп’ютері, але лише частково: на ПК у браузері Instagram не дозволяє публікувати нові матеріали, а тому доведеться експериментувати:

  • Код сторінки. Поширений, але неофіційний спосіб підготовки публікацій – запуск панелі розробника в браузері (гаряча клавіша F12 в Google Chrome або Mozilla Firefox). Після відображення HTML-коду зліва зверху потрібно переключити тип відображення вмісту (з браузерного для ПК на адаптований під екрани iPhone або мобільної техніки на Android). Інтерфейс соціальної мережі відразу зміниться, але кнопка додавання Stories з’явиться лише після перезавантаження сторінки з допомогою гарячої клавіші F5.
  • Microsoft Store. Публікувати матеріали з комп’ютера дозволяє і додаток Instagram, завантажений з офіційного магазину Microsoft Store. Після авторизації з’явиться шанс ділитися “Історіями” повною мірою та без обмежень.
  • Браузерні розширення. Поділитися історією в інстаграмі у свою історію можна, встановивши у свій браузер спеціальні плагіни, з магазину розширень. Плагін дозволяє включити мобільну версію сайту Instagram та зробити репост сторіс.

Репост Історій через особисті повідомлення

Ділитись контентом із чужих Stories соціальна мережа дозволяє – але лише через Direct (особисті повідомлення) і в тому випадку, якщо обліковий запис, в якому опубліковані матеріали, відкритий .

Якщо все сходиться, то під «Історією» достатньо знайти місце для введення коментарів та натиснути на кнопку «Поділитися» , розташовану поряд. На екрані з’явиться список друзів, які здатні прийняти публікацію.

Репост історії у директ
Репост історії у директ

Репост чужих публікацій у Stories

Перенести випадковий пост, знайдений у стрічці, у власну «Історію» соціальна мережа Instagram дозволяє за допомогою кнопки «Поділитися» , що знаходиться по сусідству з «Лайками» та «Коментарями» під кожною фотографією чи відеороликом, знайденими у стрічці.

Репост публікації
Репост публікації

Після виклику меню «Поділитися» з’явиться можливість передати контент друзям зі списку або «Додати публікацію в історію» .

В останньому випадку на екрані з’явиться відповідне меню із редактором, стікерами для додавання ще одного фото чи музики , інструментами для малювання.

Додавати посилання на автора не доведеться – Інстаграм автоматично проставляє необхідну інформацію.

Підсумок

Незважаючи на проблеми з реалізацією репостів у Instagram, правила соціальної мережі цілком реально обійти, але лише за допомогою сторонніх інструментів чи сервісів, знайдених у мережі. До яких посередників звертатись – докладно написано вище. Довіряти ж неперевіреному програмному забезпеченню та ще й завантаженому з невідомих джерел настійно не рекомендується – можливо, виникнуть проблеми зі втратою доступу до сторінки.

Оцініть статтю
Додати коментар