Як очистити кеш в Інстаграмі

Соціальні Медіа

Instagram – найпопулярніший безкоштовний сервіс для обміну фотографіями. Кожний раз при запуску програми та завантаженні (перегляді) фотографій та відео копії цих файлів зберігаються на вашому iPhone (або Android-пристрої).

Відео:

Деякі програми використовують кеш для прискорення процесів і запобігання повторному завантаженню вже відкритих раніше зображень і даних, однак кеш Instagram може розростись до значних обсягів, займаючи чимало місця на пристрої. В інструкції нижче ми розповімо, як очистити кеш Instagram та звільнити простір на iPhone. Ця проблема є дуже актуальною для власників iPhone з невеликим обсягом внутрішнього сховища.

Примітка для користувачів Android-пристроїв: в Android-версії Instagram є кнопка «Очистити кеш» під розділом «Налаштування» , натиснувши яку користувачі можуть очистити кеш.

У більшості випадків, кеш в Instagram на iPhone очищається автоматично засобами iOS, коли системі не вистачає вільного місця, але якщо цього не відбувається, можна зробити це вручну.

Проблема з кешем Instagram особливо помітна у разі використання більш ранніх версій Instagram та iPhone, де обсяг внутрішньої пам’яті невеликий. У деяких випадках кеш Instagram може займати кілька 2 ГБ простору, проте після видалення та повторної установки програма «зменшиться» до 80-140 МБ.

Кеш Instagram знаходиться в розділі «Документи та дані» програми. В даний час єдиний метод надійно видалити цю секцію – вручну видалити та повторно встановити програму, оскільки ні в iOS, ні в додатку Instagram не передбачена вбудована можливість видалити «Документи та дані» . Як ви вже могли здогадатися, саме це ми й робитимемо.

Як очистити кеш Instagram на iPhone

Примітка: дана процедура вимагає активного підключення до інтернету і вам знадобиться ще раз авторизуватися в програмі після завершення процесу.

1. Відкрийте програму «Параметри» на iPhone;

2. Перейдіть до розділу «Основні» → «Сховище iPhone» ;

Як очистити кеш Instagram на iPhone

3. Зачекайте, поки завантажиться інформація про сховище;

4. Перейдіть до списку програм і знайдіть Instagram. Поряд буде вказано обсяг, який займає додаток у сховищі. У деяких випадках кеш може зайняти кілька ГБ.

5. Натисніть на Instagram;

6. Натисніть «Видалити програму» ;

7. Підтвердіть видалення, натиснувши «Видалити програму» ;

Як очистити кеш Instagram на iPhone

8. Відкрийте App Store на iPhone;

9. Знайдіть у каталозі Instagram (за допомогою пошуку або інших методів) та повторно завантажте програму.

Як очистити кеш Instagram на iPhone

Після переустановки Instagram вам потрібно буде повторно авторизуватися в програмі. Якщо ви відкриєте “Сховище iPhone” , то помітите, що кеш очищений, а загальний розмір програми зменшився.

При активному використанні Instagram програма знову почне зберігати кеш, тому не виключено, що вищеописану процедуру доведеться проводити кілька разів.

Як очистити кеш Instagram на iPhone

Важливо відзначити, що Instagram потрібно саме видаляти, а чи не вивантажувати. При вивантаженні програма буде видалена, але кеш збережеться у розділі «Документи та дані» .

Як уже згадувалося, наведений вище метод – єдиний надійний спосіб видалити вміст розділу «Документи та дані» на iPhone та iPad незалежно від програми. Деякі сторонні програми містять вбудовані інструменти для видалення даних та кешу, наприклад, Google Карти або Twitter, однак у Instagram для iOS поки що немає такої опції.

Оцініть статтю
Додати коментар