Як переглядати публікації та історії в Instagram без реєстрації

Соціальні Медіа

Хоча Instagram в основному орієнтований на користувачів з зареєстрованими обліковими записами, існує декілька способів переглядати публікації та історії без створення профілю. Однак мало хто знає, що вони можуть переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису. Так, ви правильно прочитали.

Як переглядати публікації в instagram без облікового запису за допомогою веб-браузера

Існують певні передумови для того, щоб цей метод спрацював. По-перше, вам потрібно знати ім’я користувача профілю Instagram, який ви хочете переглянути. Якщо ви не знаєте ім’я користувача або обліковий запис приватний, ви не зможете переглянути його за допомогою цього методу. Тим не менш, ось як це зробити.

Крок 1 : відкрийте будь-який браузер на телефоні чи комп’ютері та введіть www.instagram.com/, а потім ім’я користувача. Ви повинні ввести точне ім’я користувача, включаючи крапки та підкреслення.

Наприклад : www. instagram.com/therock, де therock — ім’я користувача.

Крок 2 : Ви потрапите на сторінку профілю. Натисніть «x» унизу праворуч, щоб видалити банер для кращого перегляду.

Натисніть «x» праворуч від повідомлення про вхід

Крок 3 : Тепер знайдіть фотографію чи відео, які ви хочете переглянути, клацніть правою кнопкою миші зображення та виберіть «Відкрити зображення в новій вкладці».

клацніть правою кнопкою миші на зображенні

Таким чином ви зможете переглянути фото чи відео в повному розмірі. 

переглянути фото або відео в повному розмірі

Ви можете відтворити відео, прочитати коментарі та скопіювати посилання на публікацію, щоб поділитися нею з іншими.

Зверніть увагу, що Instagram обмежує перегляд профілю неавторизованими користувачами. Ви можете перейти до перегляду приблизно 36 останніх публікацій будь-якого відкритого облікового запису, після чого ви побачите спливаюче вікно з написом «Увійдіть, щоб продовжити», яке неможливо закрити.

спливаюче вікно з написом "Увійдіть, щоб продовжити"

Є лише два рішення вищевказаної проблеми;

 1. Просто створіть обліковий запис Instagram і перевіряйте публікації без будь-яких обмежень.
 2. Використовуйте інструменти сторонніх розробників для доступу до Instagram без облікового запису, але ми не радимо.

Якщо ви не проти використання інструментів сторонніх розробників, переходьте до наступного розділу. Крім того, ці інструменти допоможуть вам знайти публічні профілі, навіть якщо хтось змінив ім’я користувача Instagram .

Перегляньте профіль instagram за допомогою сторонніх програм

Для цього ми будемо використовувати безкоштовний веб-інструмент під назвою ImgInn. Це дозволяє вам легко анонімно переглядати різні неприватні облікові записи Instagram. Ось як ним користуватися. 

 • Крок 1 : відкрийте веб-сайт ImgInn у веб-браузері.
 • Крок 2 : у рядку пошуку введіть ім’я користувача облікового запису Instagram, який потрібно переглянути, і натисніть Enter. Ви також можете ввести їхнє ім’я, якщо не знаєте їх точного імені користувача.
 • Крок 3 : Виберіть зі списку обліковий запис, який потрібно переглянути.

Це воно! Тепер ви можете переглядати фотографії або відео облікового запису, а також читати опис і коментарі.

І на відміну від Instagram, ImgInn не зупиняє вас після 36 останніх публікацій. Крім того, це ще один крок далі, дозволяючи завантажувати фотографії та відео з облікового запису. 

Як переглядати історії instagram без облікового запису

На відміну від публікацій в Instagram, користувачі можуть бачити, хто відкрив/переглянув їхні Instagram Stories. Крім того, немає можливості перевірити їх, не відкривши обліковий запис Instagram, у програмі Android/iOS або на ПК. Однак є інструменти сторонніх розробників, які дозволяють це зробити. Ми склали список найкращих.

Але чи безпечні сторонні переглядачі профілів Instagram? Ну і так, і ні. Деякі інструменти сторонніх розробників Instagram, як-от перераховані нижче, використовують рекламу як джерело фінансування послуги та не запитують ваших особистих даних. Вони досить безпечні у використанні. У той час як деякі інструменти, які запитують вашу особисту інформацію, перш ніж дозволити вам переглядати приватні профілі, небезпечні. Не використовуйте ці інструменти.

1. Insta-Stories

Insta-Stories — це безкоштовний і простий у використанні інструмент, який дозволяє переглядати Instagram Stories без облікового запису. Ні, вам не потрібно завантажувати жодні програми. Насправді ви можете отримати до них доступ із браузера свого телефону чи ПК. Просто дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

Крок 1 : відкрийте браузер і клацніть посилання нижче, щоб відвідати веб-сайт Insta-Stories.

перейдіть на сайт Insta-Stories Online

Крок 2 : у полі пошуку введіть ім’я користувача та натисніть Enter або клацніть лупу праворуч.

введіть ім'я користувача та натисніть Enter

Крок 3 : коли ви перейдете в профіль, натисніть вкладку «Історії», щоб переглянути історії.

Ви можете прокрутити вниз, щоб переглянути всі історії від користувача.

Найкраща частина Insta-Stories полягає в тому, що вона дозволяє завантажувати історії, а також зберігати ваш улюблений профіль, натискаючи значок серця. 

2. Завантаження Instagram

Це ще один безкоштовний інструмент, який дозволяє не тільки переглядати та завантажувати Історії, але також дозволяє переглядати та завантажувати фотографії профілю Instagram, публікації, барабани, відео, IGTV та основні моменти. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

 • Крок 1 : відкрийте будь-який браузер і перейдіть на наведений нижче веб-сайт.
 • Крок 2 : Тепер введіть ім’я користувача в поле пошуку та натисніть Enter.
 • Крок 3 : Прокрутіть униз і натисніть «Історії», щоб переглянути його. 
 • Крок 4 : Подібно до Insta-Stories, навіть завантаження Instagram дозволяють завантажувати історію одним клацанням. 

Єдиним помітним недоліком використання Instagram Downloads є те, що ви можете переглянути лише 12 публікацій, не більше того. Ми не впевнені, чи це тимчасовий збій чи постійний. Якщо ви виявите ту саму проблему, скористайтеся двома іншими інструментами, згаданими в цьому посібнику.  

Примітка : коли ви завантажуєте історію, яка містить відео, вона зберігається як фотографія, що для мене було великим розчаруванням. Отже, якщо ви хочете завантажити відео Story, скористайтеся Dumpor (перелік нижче).

3. Дампор

Dumpor — це ще один сторонній плагін, який дозволяє переглядати публікації, ролики, відео та історії без входу в систему чи створення облікового запису Instagram. На додаток до цього, ви також можете шукати на основі хештегів і місцеположень, що є досить чудовим доповненням. Дотримуйтесь.

 • Крок 1 : відкрийте браузер за умовчанням і перейдіть на веб-сайт Dumpor.
 • Крок 2 : введіть ім’я користувача в рядок пошуку.
 • Крок 3 : Вам буде запропоновано багато профілів. Натисніть на той, який ви шукаєте.
 • Крок 4 : прокрутіть вниз і натисніть «Показати історії».
 • Крок 5 : Тепер виберіть той, який ви хочете переглянути.
 • Крок 6 : Dumpor також дозволяє завантажувати історії. Просто натисніть зелений значок завантаження у верхньому правому куті, щоб завантажити їх.

Що можна і чого не можна робити без облікового запису instagram

Instagram не хоче, щоб хтось використовував його платформу, орієнтовану на вміст, без облікового запису, тому компанія надала обмежений доступ користувачам без облікового запису. 

Що ви можете зробити

Що ж, без облікового запису ви ледь подряпаєте поверхню Instagram. Ви зможете лише переглядати профіль, якщо знаєте ім’я користувача особи. Більше нічого не можна зробити без облікового запису.

Відсутні функції

Нижче наведено деякі з переваг наявності облікового запису Instagram. 

 • Підпишіться на обліковий запис.
 • Слідкуйте за трендом.
 • Мережа з іншими користувачами Instagram.
 • Ставте лайки та коментуйте публікації, відео та IGTV.
 • Діліться та переглядайте історії.
 • Використовуйте творчі інструменти .

FAQ

1. Чи можна переглядати історію кожного без облікового запису?

Ні, Instagram не дозволяє переглядати Stories без облікового запису. Однак ви можете переглядати історії публічних облікових записів за допомогою сторонніх інструментів, згаданих вище.

2. Чи можу я переглядати приватні профілі без входу в систему?

Ні, ви не можете. Instagram не дозволяє переглядати приватні профілі без згоди. І, звичайно, ви не можете отримати згоду без облікового запису Instagram. 

3. Як дивитися прямі відео в Instagram без входу?

Якщо ви хочете дивитися відео в реальному часі, у вас немає іншого вибору, окрім як створити обліковий запис Instagram.

Оцініть статтю
Додати коментар