Конструктор аватарів у Телеграм – що це таке?

Соціальні Медіа

Telegram представив перше оновлення 2023 року, в якому з’явився конструктор аватарів.

Нова функція дозволяє перетворити будь-який стікер або анімований емодзі на фото профілю для особистого облікового запису, групи або каналу.

Про те, як користуватися конструктором аватарів та інших оновлень, читайте далі.

Як зробити емодзі-аватар у конструкторі аватарів у телеграм

Анімовані емодзі в конструкторі аватарів безкоштовні для всіх, включаючи тих, хто не має підписки Telegram Premium .

  • Для того, щоб зробити емодзі-аватар, відкрийте особисту сторінку, натисніть «Змінити фотографію» і далі «Вибрати емодзі».
  • Для каналів заходимо у зміну, натискаємо «Вибрати фотографію» і потім «Вибрати емодзі».
  • Далі можна зробити власний аватар. Налаштувати фон і підібрати відповідний смайлик. Щоб зберегти зміни тапаємо «Додати фото профілю».
  • Ще можна зробити стікер-аватар, перейшовши на відповідну вкладку в конструкторі. А як фон використовувати градієнт — кнопка праворуч у вигляді кружка з трьома точками.

Крім того, у конструкторі аватарів можна зробити фото профілю для своїх контактів та запропонувати їм його використання.

Інші лютневі оновлення

Переклад чатів — користувачам з підпискою Premium є автоматичний переклад чатів, груп та каналів. Для цього потрібно натиснути на нову кнопку “Перевести” у верхній частині екрана.

Використання мережі – розділ оновили, додавши діаграми з детальною статистикою використання Wi-Fi та мобільного трафіку додатком Telegram. Також можна змінити налаштування автозавантаження.

Автозбереження отриманих медіа — Ви можете вказати типи чатів у налаштуваннях, медіа з яких автоматично зберігатимуться на Вашому пристрої, а також додані винятки для окремих чатів.

Дозволи на надсилання медіа — адміністратори груп тепер можуть дозволити або заборонити учасникам надсилати різні медіа. Завдяки цьому тепер можна створювати групи, в яких, наприклад, можна обмінюватися лише голосовими повідомленнями.

Знижка 40% на річну передплату — при оплаті передплати Telegram Premium на рік.

Крім того з’явилися нові набори емодзі та інтерактивних емодзі, став доступний вхід через Google ID та Apple ID.

Оцініть статтю
Додати коментар