Музика у сторіс. З цієї статті ви дізнаєтесь, як можна додати музику у ваші історії та, за бажання, у публікації. На прикладі наших проектів.
Як додати музику до Instagram
Інстаграм дав можливість додавати музику до сторіс у червні 2018 року . Ця функція працює в кількох країнах, але поки що не в Росії і не в Білорусі. У цій статті ми зібрали способи додати музику до сторісу за допомогою офіційного та стороннього додатків, а також можливостей інших програм та самого смартфона.
Як додати музику через офіційний додаток
Якщо ви потрапили до тих, кому доступна функція в офіційній програмі, просто додайте наклейку «Музика» до відео або фотографії. У бібліотеці працює пошук за настроєм, жанром та популярністю; є попереднє прослуховування. Після того як ви вибрали пісню, її можна перемотати та вибрати потрібну частину.
Додати музику можна і перед вибором відео: відкрийте камеру, прокрутіть меню праворуч і виберіть пункт “Музика” під кнопкою запису. Знайдіть пісню, виберіть потрібний фрагмент і записуйте відео, доки пісня грає у фоновому режимі.
Як додати музику через іншу програму
Якщо наклейка «Музика» в офіційному додатку не працює, можна додати музику за допомогою відеоредакторів.
Даємо деякі з них:
Storybeat . Додає музику та короткі ефекти на відео та фото. Усередині бібліотека від Spotify. До історій можна додати голос, створити музичне слайд-шоу та уповільнене відео.
Завантажити Storybeat: App Store | Google Play .
InShot . Вміє видаляти непотрібні кадри та пригнічувати шуми. Можна додавати текст та наклейки, монтувати відео з кількох кліпів. Додати музику можна лише з бібліотеки на пристрої.
Завантажити InShot: App Store | Google Play .
VivaVideo . Два в одному: камера та редактор. Після запису ролик можна відразу відредагувати, додати ефекти, фільтри та музику.
Завантажити VivaVideo: App Store | Google Play .
PicMusic . Є редактор та монтаж фото та відео, можна додати музику з бібліотеки, доступна функція накладання тексту та голосу.
Завантажити PicMusic: App Store .
Як додати через графічний редактор
У програмах типу After Effects створюються анімовані сторіси, якими артисти та блогери часто представляють новий сингл або альбом. Спочатку створюється візуальна частина, а потім накладається музика – все це публікується у сторісі як звичайне відео або фотографія.
Зробити обкладинку для пісні можна за допомогою Canva. У Канві не можна накласти музику, але це робиться за допомогою будь-якого відеоредактора з магазину програм, наприклад InShot або VivaVideo, про які ми розповідали трохи вище.
Як додати через запис екрану
Спочатку увімкніть музику. Відкрийте бажану фотографію або відео, дочекайтеся потрібного моменту в пісні та вмикайте запис екрана.
Як перейти до запису :
У iOS : Установки → Пункт керування → Налаштувати елементи керування → Записувати екран.
В Android : розташування та наявність функції залежить від виробника.
При редагуванні відео не забувайте про обмеження сторінок:
Для фото :
- Формат: 9:16.
- Розмір: 1080х1920 та вертикальна орієнтація.
Для відео :
- Формат файлу: .MOV, .MP4 або .GIF.
- Роздільна здатність: від 720p.
- Співвідношення сторін, що рекомендується: 9:16.
- Тривалість: 15 секунд.
- Розмір файлу: 2,3 ГБ.
На початку року Інстаграм зняв обмеження на розмір та становище відео та фото. Якщо зображення менше рекомендованого формату, програма автоматично додасть поля.
PS : знімати відео з екрана – напевно, найнезручніший з усіх перерахованих нами способів. Краще скачайте програму для створення сторіс з музикою або відеоредактором і радійте новому контенту.