Як копіювати текст за допомогою клавіатури

Word

Більшість користувачів комп’ютера при роботі з текстом застосовують стандартний прийом копіювання і вставки з використанням миші, тобто. при затиснутій лівій кнопці виділяється курсором потрібний фрагмент або весь текст, кліком правою кнопкою викликається контекстне меню, де вибирається пункт ” Копіювати “.

пункт «Копіювати»

Більш просунуті користувачі використовують для цієї мети лише клавіатуру , що набагато зручніше та швидше. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як копіювати текст за допомогою клавіатури за допомогою комбінації гарячих клавіш .

Копіювання за допомогою клавіатури

  1. Виділіть потрібний фрагмент або текст. Зробити це можна мишею або встановити курсор на потрібній ділянці, затиснути клавішу Shift і виділяти необхідне, переміщуючи покажчик за допомогою клавіш управління курсором: вліво, вправо, вгору, вниз.Копіювання за допомогою клавіатуриЩоб виділити весь текст, натисніть клавішу Ctrl і натисніть клавішу A в англійській розкладці ( Ctrl A ).
  2. Для копіювання виділеної ділянки тесту в буфер обміну використовуйте комбінацію гарячих клавіш Ctrl C , затиснувши Ctrl і натиснувши С в англійській розкладці. Другий варіант копіювання виділеного – це комбінація клавіш Ctrl Ins ( Insert ).використовуйте комбінацію гарячих клавіш Ctrl+C

Тепер виділений фрагмент знаходиться в буфері обміну , звідки його можна вставити в потрібне місце в блокноті або будь-якій програмі обробки текстів. Можна також копіювати текст із сайтів для подальшої вставки в текстовий редактор або блокнот для збереження.

Важливо пам’ятати, що буфер обміну зберігає лише поточну копію. Наступне копіювання зітре попередній фрагмент у буфері. Існують програми, які розширюють функціонал буфера обміну, дозволяючи зберігати кілька копій у пам’яті, а також переглядати вміст буфера для вибору необхідного тесту для вставки.

Як вставити текст за допомогою клавіатури

Щоб вставити текст, що знаходиться в буфері обміну, встановіть курсор миші в потрібне місце, затисніть клавішу Ctrl і натисніть клавішу V ( Ctrl V ). Текст миттєво буде вставлено у вказане місце. Аналог цієї комбінації – гарячі клавіші Shift + Ins ( Insert ).

Як вставити текст за допомогою клавіатури

Отже:

  • Ctrl C або Ctrl Ins  копіювання ;
  • Ctrl+V або Shift+Ins – вставка .

Декілька корисних клавіатурних комбінацій при роботі з текстом

  • Ctrl-A – дозволяє виділити весь вміст;
  • Ctrl-Х – вирізування виділеного фрагмента тексту, тобто. копіювання його в буфер обміну, видаляючи його з того місця, де він був. Корисно для швидкого переміщення частини тексту до іншого місця у зв’язці з клавішами вставки;
  • Ctrl-Z – скасування попередньої операції. Дозволяє виправити помилку, повернувшись на крок назад. Двічі натиснувши цю комбінацію, можна повернутися на два кроки назад і т.д. Наприклад, вилучивши частину набраного тексту, можна виправити помилку, використовуючи ці гарячі клавіші.

Тепер ви вмієте копіювати текст за допомогою клавіатури та можете навчити цьому своїх друзів та близьких. Успіхів!

Оцініть статтю
Додати коментар