Як змінити мову в додатку Amazon

Програми

Amazon доступний для продажу в численних країнах світу, тому платформа пропонує різноманітні мовні варіанти. Якщо ви бажаєте використовувати сайт чи додаток на іншій мові, ось як змінити мову на Amazon.

Які мови на Amazon?

Amazon надає можливість вибору кількох мовних параметрів, проте доступність деяких мов залежить від вашого регіону. Кожен регіон на сайті Amazon має свій власний перелік локальних мов, які ви можете використовувати. Наприклад, користувачі в США можуть вибрати між англійською та іспанською, в той час як жителі Індії можуть скористатися хінді та іншими місцевими мовами. Дізнайтеся, як змінити мову на Amazon у вашому регіоні для зручності використання платформи.

Як змінити мову на сайті Amazon?

Для того щоб користуватися іншою мовою на сайті Amazon, слід відкрити Amazon у веб-браузері на вашому комп’ютері, такому як Windows, Mac, Linux або Chromebook. Можна використовувати будь-який регіон-специфічний сайт.

  1. Увійдіть до свого облікового запису Amazon. У верхній частині сайту, поруч із вікном пошуку, натисніть на значок прапорця.
  2. З’явиться опція “Змінити мову & валютні налаштування”. У розділі “Налаштування мови” будуть відображені всі доступні мови. Для того щоб обрати одну з цих мов за замовчуванням, виберіть її зі списку.
  3. Збережіть зміни, прокрутивши сторінку вниз і натиснувши кнопку “Зберегти зміни” (або еквівалент у вашій новій обраній мові).

Тепер Amazon використовуватиме обрану вами мову на сайті. Все налаштовано.

А ще ви знаєте, як змінити мову в браузері Chrome?

Як змінити мову в мобільному додатку Amazon

Для того, щоб змінити мову в мобільному додатку Amazon на телефонах iPhone, iPad або Android, спочатку відкрийте додаток на своєму пристрої.

  1. У нижній частині екрану додатка Amazon натисніть на три горизонтальні лінії.
  2. В розгорнутому меню оберіть “Налаштування”.
  3. У розділі “Розширені налаштування” виберіть “Країна & Мова”.
  4. У списку регіон-специфічних сайтів Amazon поряд з мовами оберіть той, який вам потрібний.
  5. Збережіть зміни, якщо потрібно, та дочекайтеся оновлення додатку.

Цим самим ваш мобільний додаток Amazon буде використовувати обрану вами мову. Це просто і зручно, роблячи користування Amazon ще більш комфортним.

Якщо ви активний користувач Amazon, також розгляньте деякі поради щодо безпеки облікового запису, щоб гарантувати його надійність і безпеку.

Оцініть статтю
Додати коментар