Як видалити обліковий запис майкрософт

Windows

Після виходу нової операційної системи Windows 10 наприкінці липня 2015 року її встановили вже близько 72 млн. користувачів. Нарікань на Windows 10 майже немає, найчастіше все подобається і працює добре, і в той же час йдуть розмови про конфіденційність . Коли ви заходите в Windows під локальним обліковим записом, то вас ідентифікувати складніше і дані не можуть прив’язуватися особисто до вас. А якщо ви заходите під обліковим записом Microsoft, то більша частина даних збирається про вас і зберігається на серверах Майкрософт, тому люди переходять на локальні облікові записи, щоб хоч трохи обмежити витік інформації про себе. Сьогодні поговоримо, як видалити повністю свій акаунт Microsoft.

ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС MICROSOFT У ПАРАМЕТРАХ

1.  Спочатку обліковий запис Microsoft потрібно видалити локально: зайдіть у меню “Пуск” => Параметри.

2. Відкрийте облікові записи.

У Вас є два варіанти:

  • з облікового запису Microsoft на цьому комп’ютері можна створити локальний обліковий запис , тоді жодні дані облікового запису Microsoft не пропадуть з комп’ютера;
  • якщо ви увійшли до комп’ютера під обліком Майкрософт – спочатку створіть на цьому комп’ютері новий локальний обліковий запис (в цьому вікні з лівого боку “Сім’я та інші люди”, а з правого “Додати користувача для цього комп’ютера”) => увійдіть до пристрою під ним => скопіюйте собі на новий обліковий запис потрібні дані з того облікового запису => у параметрах облікового запису з лівого боку виберіть “Ваші дані”, з правого боку опустіться вниз => натисніть раз лівою клавішею миші на обліковий запис від Майкрософт => нижче з’явиться Управління та Видалити, натисніть на Видалити
Знімок екрана (421)

Натисніть лівою кнопкою миші на “Так”.

Знімок екрана (43)

Якщо ви думаєте, що видаливши обліковий запис локально – ви стерли всі дані про себе, то ви трохи помиляєтеся. Всі дані про вас знаходяться на серверах Майкрософт і тепер потрібно видалити обліковий запис там.

ВИДАЛЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ З ВЕБ-САЙТУ MICROSOFT

Подумайте, чи немає на вашому обліковому записі грошей, або якихось потрібних прив’язок до ігор (додатків), може резервні копії файлів потрібні? Ні? – тоді йдемо далі та видаляємо обліковий запис повністю.

Зайдіть на сайт Майкрософт і введіть облікові дані Microsoft (логін та пароль, який ви використовували для входу до комп’ютера).

Знімок екрана (422)

Якщо у вас налаштована двоетапна автентифікація на наступній сторінці потрібно підтвердити через пошту або телефон, що це ваш обліковий запис. Я вибираю перевірку через поштову скриньку, туди надішлють код на підтвердження.

Знімок екрана (45)

Впишіть отриманий код та натисніть “Надіслати”.

Знімок екрана (46)

Ще раз подумайте чи немає у вас на акаунті грошей, що видаляється, або якихось підписок, якщо ні натисніть на “Далі”.

Знімок екрана (47)

У наступному вікні докладно описано, що ви втрачаєте видаляючи обліковий запис Майкрософт, читаєте і навколо ставите галочки в підтвердження.

Знімок екрана (48)

Потрібно ще вибрати причину видалення облікового запису та натиснути на “Помістити для закриття”.

Знімок екрана (50)

У вас є 60 днів, щоб передумати та відновити свій обліковий запис, після закінчення цього рядка всі дані вибраного вами облікового запису будуть видалені.

Знімок екрана (51)

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або знаєте інші способи – пишіть коментарі! Успіхів Вам ?

Оцініть статтю
Додати коментар