Як прочитати повідомлення в Інстаграмі – щоб воно залишилося непрочитаним ?

Соціальні Медіа

Постійним користувачам Інстаграм буде корисно з’ясувати, як прочитати повідомлення в Інстаграмі, щоб воно залишилося непрочитаним. У стандартних месенджерах все відбувається просто після прочитання з’являються дві галочки навпроти повідомлення.

В Інстаграм все інакше. А саме, у соціальній мережі немає спеціальних галочок, а про прочитання користувач дізнається із значка «Прочитано». Значок також не завжди з’являється.

Перегляд повідомлень у Директі

Усередині месенджера є окрема інтегрована функція. Вона виконує роль особистих повідомлень і називається Директ . Поступово з’являються нові оновлення Інстаграма, до Директу додають нові функції. Однією з функцій став індикатор прочитаних повідомлень, який завжди спрацьовує. Подивитися прочитані повідомлення в Директ вийде, запустивши функцію та вибравши потрібний діалог із співрозмовником. Детальна інструкція, як дізнатися – чи прочитано повідомлення в Інстаграмі:

 • Авторизуйтесь у соціальній мережі. Введіть логін та пароль у відповідні поля для введення.
 • На панелі вкладок у нижньому лівому куті розміщується розділ новин. Перейдіть туди, клацнувши по кнопці у вигляді будиночка.
 • Вгорі екрана в правому кутку розташовується намальований паперовий літачок. Клацніть по ньому, перейшовши в Директ.
 • Відкриється вкладка зі списком діалогів з іншими користувачами. Виберіть відповідного співрозмовника та натисніть на діалог.
 • Відкриється вкладка з цим діалогом, де вдасться прочитати повідомлення. Під текстом, надісланим вами, відображається піктограма «Переглянуто» або перегляд позначається іконкою у вигляді ока.
 • Повідомлення від незнайомих користувачів відображаються окремо. Вони показані в «Запитах на листування», розміщених у верхньому правому кутку вкладки Директа. Після прочитання автор не дізнається про це доти, доки ви не дозволите листування або не відповісте на меседж.
 • На вхідні можна відповідати в письмовій формі, надсилаючи голосові повідомлення або тимчасові знімки або відео.

Також не кожен знає, як зрозуміти, чи прочитано повідомлення в Інстаграмі з комп’ютера . На жаль, на даний момент комп’ютерна версія програми має невеликий функціонал. Тобто не вийде переглянути вхідні в Директі або відповісти на них. Однак це можливо в емуляторі Андроїд для персональних комп’ютерів або за допомогою плагінів. Для використання розширень їх потрібно встановити на комп’ютер. Деякі плагіни працюють безкоштовно, найпопулярніший емулятор зараз – BlueStacks.

Чи прочитаний меседж

Так як зрозуміти, що повідомлення в Інстаграмі прочитано? Часто після надсилання вихідного іншим користувачам відповіді не надходить. У зв’язку з цим і виникають такі питання. Дізнатися, чи побачила людина вхідне, просто – під надісланим вами текстом розташоване слово «Прочитано». Напис не з’явиться у тому випадку, якщо людина закрила Дірект саме вам.

Також напис відсутній, якщо послання не прочитано. Видалити його можна як у себе, так і у співрозмовника, однак у такому випадку важко відновлення листування.

Універсальний спосіб

Кожна людина хоч раз хотіла приховати факт прочитання чужого послання. Іноді це відбувається тому, що не хочеться відповідати зараз або показувати, що текст переглянуто. Співрозмовник побачить, що ви помітили повідомлення, але не відповіли. Виникають незручні ситуації, іноді люди ображаються і не виходять на зв’язок надалі. Цей спосіб, як прочитати повідомлення в Інстаграмі, щоб воно залишилося непрочитаним, працює у всіх месенджерах і соціальних мережах.

Будь-який сервіс залишає лазівки для користувачів. Одна з них – всі надіслані послання відображаються на панелі повідомлень. Сучасні гаджети дозволяють розкривати їх і переглядати, не заходячи до додатку. Спосіб не працює тоді, коли надіслано надто багато тексту. Таким чином, вдасться прочитати невеликі репліки співрозмовника або кількох співрозмовників відразу, не з’являючись у мережі.

Для власників смартфонів на операційній системі iOS існує додаткова лазівка. Проведіть пальцем у ліву сторону за посланням, що виник у панелі завдань. Так відкриється решта послання, що не помістилася в прев’ю. Така ж можливість доступна багатьом пристроям на базі Android, виробленим останнім часом. Однак, зовсім довгі тексти прочитати повністю все одно не вийде.

Другий варіант, який спрацьовує не на всіх соціальних мережах – відключення інтернету. Таким чином, вимкнувши мережу, ви читаєте діалог у програмі. Повідомлення не позначиться прочитаним доти, доки гаджет знову не підключиться до інтернету. На жаль, це не найзручніший варіант. Ходити довгий час без інтернету не дуже зручно, та й часто неможливо у сучасних реаліях.

Прочитання в Інстаграмі

Докладніше розберемося, як дізнатися – чи прочитала людина повідомлення в Інстаграмі з гаджетів на різних операційних системах. Питання стало часто з’являтися після додавання нової функції і не перестає задавати недосвідченими користувачами досі. Спочатку Директ створено спілкування друг з одним. У ньому є індикатор прочитання, який сповіщає обох співрозмовників. Згодом функції стали примножуватися, з’явилася можливість створювати великі групи, де листується до п’ятнадцяти чоловік. Розглянемо його використання на Андроїдах та Айфонах:

 • Як дізнатися, що повідомлення в Інстаграмі прочитано на смартфонах на базі Андроїд? Авторизуйтеся в соціальній мережі і запустіть Директ, тапнувши по символу у вигляді паперового літачка. На моніторі з’явиться список всіх діалогів користувача. Виберіть серед них потрібний та перейдіть до меседжу. Прочитаний меседж відображається поруч із написом «Переглянуто».
 • Як подивитися, чи прочитано повідомлення в Інстаграмі з Айфонів: авторизуйтеся в соціальній мережі. Після цього перейдіть у вкладку новин, позначену будиночком. Запустіть Директ, позначений літачком. Серед переліку співрозмовників виберіть потрібне. Під останнім меседжом також з’явиться піктограма «Переглянуто».

Немає особливих відмінностей між двома різними операційними системами. Єдина різниця виникає зі старими версіями програми – на Андроїдах з’являється символ у вигляді ока. Однак на всіх пристроях з новою версією з’являється слово “Прочитано” незалежно від операційних систем. Перегляд інформації про послання у веб-версії неможливий офіційним способом. На комп’ютерах відсутній вбудований директ. Завантажуйте додаткові плагіни або емулятори або користуйтеся мобільними пристроями з офіційною програмою.

Анонімне прочитання повідомлень на різних пристроях

Тепер розглянемо, як залишити непрочитаним повідомлення в Інстаграмі. У кожного користувача хоча б раз виникало таке питання. Іноді не хочеться відповідати на послання відразу ж, потрібно подумати час або просто ніколи. Ви не хочете засмучувати відправника або ж ображати мовчанням. У таких ситуаціях допоможе анонімний перегляд меседжу. Ця інструкція допоможе користувачам, які використовують гаджети на будь-яких операційних системах:

 • Авторизуйтесь у соціальній мережі. Директа покаже наявність непрочитаного послання.
 • Закрийте Інстаграм вимкніть Інтернет на мобільному пристрої. Про всяк випадок переведіть пристрій у режим польоту. Так точно не передадуть дані до соціальної мережі.
 • Відкрийте месенджер знову та прочитайте написане. Мережа дозволить прочитати вхідні навіть без інтернету, оскільки користується збереженням даних на пристрої.
 • Закрийте соціальну мережу та видаліть її з пристрою у налаштуваннях. Це обов’язковий пункт. Інакше при повторному підключенні до мережі інформація про перегляд одразу ж відправиться відправнику. Ми вже розібралися, як зрозуміти, що повідомлення прочитане в Інстаграмі, тому ви знаєте, що висвітиться перед співрозмовником.
 • Знову увімкніть Інтернет та встановіть програму. Авторизуйтесь у соціальній мережі. Ви побачите, що повідомлення досі не прочитане. Про вашу маніпуляцію ніхто не дізнається.

Отже, все просто. Єдиний недолік – постійне видалення та завантаження програми, якщо часто доводиться анонімно користуватися Директом. Пам’ятайте, що Інстаграм постійно вдосконалюється і навіть цей спосіб може перестати працювати з часом. Така ситуація виникне у тому випадку, якщо розробники заборонять прочитання без підключення до Інтернету.

З яких причин може бути відсутній напис «Прочитано» і що робити

Іноді напис пропадає і користувачеві цікаво, як дізнатися, чи прочитано повідомлення в Інстаграмі у такій ситуації. На даний момент існує кілька причин, з яких напис відсутній:

 • Повідомлення не було прочитано або співрозмовник не заходив в інтернет протягом доби.
 • Додаток не відкривався користувачем, а сповіщення не надійшло. Статус людини показує значок у вигляді зеленого кола біля аватарки. Вона може бути відсутня, якщо користувач заборонив показувати статус у налаштуваннях або відсутній.
 • Надіслані послання потрапляють у кошик спаму.
 • Ви знаходитесь в чорному списку або не підписані на співрозмовника. У таких випадках відправка або обмежена, або повідомлення будуть доступні після дозволу співрозмовника відповідно.
 • Послання ігнорується цілеспрямовано.

Таким чином, нова опція полегшила життя всім зареєстрованим в Інстаграмі профілям. Спілкуватися стало простіше, адже завжди видно – чи вас ігнорують. Найпростішим способом перегляду повідомлень на даний момент залишається прочитання його у шторці повідомлень.

Відео огляд:

Оцініть статтю
Додати коментар