Як знайти пісню по уривку? Прості рекомендації

Технології

Ці поради дозволять швидко знайти трек із фільму, реклами на ТБ або ролика з YouTube.

Як знайти музику з відео за допомогою будь-якого пристрою

1. Пошукайте пісню за словами у Мережі

Це найпростіший і очевидніший спосіб дізнатися, яка музика використовувалася у відеоролику. Напевно, з нього ви і почали пошуки. Але якщо ні, просто спробуйте набрати у браузері кілька слів із пісні. Для уточнення можна додати “пісня”, “текст пісні” або lyrics, якщо йдеться про композицію іноземною мовою.

2. Ознайомтеся із саундтреком

Як знайти музику з відео: Ознайомтеся із саундтреком

Якщо мова йде про фільм, завжди можна звернутися до офіційного саундтреку . Зазвичай він включає всі використані в картині композиції. Просто наберіть у пошуку назву фільму + OST або soundtrack. У видачі цілком можливо посилання на повний трек-лист.

3. Перевірте опис та коментарі на YouTube

Практично будь-який кліп, рекламний ролик або трейлер фільму можна знайти на YouTube. Відкрийте цей сервіс та знайдіть відео за ключовими словами. Після цього перевірте його опис. Саме там автори нерідко вказують музику, що використовується. Для переходу до опису під відео потрібно натиснути “Ще”.

Як знайти музику з відео: Перевірте опис та коментарі на YouTube

Якщо в описі трек не вказано, перевірте коментарі до ролика. Цілком можливо, хтось із користувачів уже намагався дізнатися назву пісні та запитував автора. Якщо відповіді не знайшлося, можете спитати і ви самі.

4. Використовуйте веб-сервіс Midomi

Цей веб-сервіс допоможе дізнатися, що за музика звучить зараз. Для цього на головній сторінці сайту потрібно лише натиснути мікрофон і дозволити прослуховування. У випадку з тим же YouTube можна запустити відео в одній вкладці браузера, а Midomi – в іншій.

Як знайти музику з відео.  Midomi

Якщо ролика під рукою немає, пісню можна наспівати, насвистіти або нахмикати – Midomi спробує вгадати.

5. Запитайте у бота Acknow у Telegram

Менш популярний, але цілком робочий варіант – бот Acknow. Він також досить точний і швидкий, але для його роботи необхідно підписатися на канал Bassmuzic . Треки Acknow доповнює посиланнями на Spotify та YouTube.

Як знайти музику з відео за допомогою смартфона

1. Використовуйте аудіопошук Google на Android

Як знайти музику з відео.  Аудіошук Google на AndroidЯк знайти музику з відео.  Аудіошук Google на Android

Стандартний віджет аудіопошуку доступний разом із програмою Google. Просто увімкніть прослуховування під час відтворення відео, і вашу проблему буде вирішено.

2. Запитайте у Siri на iOS

Власникам iPhone при перегляді відео достатньо лише запитати у Siri: “Яка пісня грає?” або «Хто співає?».

3. Запустіть програму Shazam

За допомогою Shazam можна не тільки визначити назву та виконавця композиції, але й знайти текст та дізнатися, де пісню можна купити.

Сервис Apple Shazam Music Discovery превосходит 1 миллиард Shazam в месяц

4. Або SoundHound

Як знайти музику з відео: Запустіть SoundHoundЯк знайти музику з відео: Запустіть SoundHound

Відомий аналог Shazam , який може розпізнати навіть заспівану вами пісню. Кожен трек доповнюється інформацією про виконавця та посиланням для покупки Google Play.

Як знайти музику з відео за допомогою комп’ютера

1. Скористайтеся Shazam на macOS

Власники комп’ютерів на macOS можуть скористатися офіційною програмою сервісу Shazam, доступною в App Store. Просто увімкніть його при перегляді відео – і трек, якщо така є в базі, буде розпізнаний.

Оцініть статтю
Додати коментар