Як змінити аватарку в Інстаграмі

Instagram

Інстаграм – одна з найпопулярніших мобільних програм у світі (доступний для Android, iOS). Соціальна мережа дозволяє не тільки обмінюватися фотографіями та відеороликами, але й використовується для продажу товарів , просування послуг.

Популярність багато в чому залежить від персоналізації та стилю облікового запису . У нашій статті йтиметься про те, як поставити аватарку в Інстаграм.

Установка оригінального красивого аватара дозволяє підвищити відвідуваність сторінки, збільшити кількість підписників. Існує кілька способів редагування фотографії на сторінці Інстаграм.

Як поміняти аватарку в Інстаграмі з телефону

Фотографія в профілі допомагає зробити обліковий запис більш впізнаваним в Instagram. Від якості зображення безпосередньо залежить популярність сторінки в соціальній мережі. Вважається, що зазвичай користувача дізнаються з його аватара.

Найчастіше Інстаграм використовується на мобільних пристроях. При цьому, щоб змінити основне фото, виконайте кроки по порядку:

  1. Відкриваємо мобільний додаток Instagram.
  2. Натискаємо на іконку облікового запису.
  3. Вибираємо «Редагувати профіль» та «Змінити фото профілю».
  4. Після цього можна приступати до вибору зображення (з галереї або функцією імпорту з Facebook, Twitter).
  5. Також є можливість поставити на аватар селфі. Відкривається камера, робиться знімок. Після застосування фільтрів вибирається потрібний кадр і зберігається.

Як поставити аватарку в Інстаграмі з комп’ютера

Іноді немає можливості встановлення фотографії з мобільної версії програми Instagram. Наприклад, якщо потрібне зображення знаходиться на комп’ютері і немає можливості зберегти його на смартфоні.

Увійти в Інстаграм з комп’ютера можна кількома способами. Часто використовується емулятор смартфона BlueStacks або програма Instagram для Windows. На сьогоднішній день в Instagram вже можна редагувати аватар безпосередньо з робочої версії сайту.

Розмір аватарки в Інстаграм

Після реєстрації в програмі рекомендується відразу ж зайнятися встановленням аватара в Instagram. При цьому дотримуйтесь кількох простих правил.
Можна вибрати фотографію з галереї або імпортувати фото з Facebook або Twitter. Інстаграм зв’язується з обліковим записом в іншій соціальній мережі і автоматично завантажує файл.

розміри для аватара в інстаграмі

Навіть після зміни прив’язаного облікового запису на Facebook або Twitter, аватарка в Інстаграм залишиться незмінною. Після встановлення можна у будь-який час змінити фотографію. При цьому процедура зміни аватара доступна для всіх операційних систем (за наявності встановленої програми).

Також ви можете створити арт-аватарку для Instagram , що вигідно виділить вас у стрічці Stories.

До оновлення програми було дозволено завантажувати лише зображення, які мають роздільну здатність 110×110 px. Зараз можна встановити фото профілю розміром від 150×150 px. За надто великої роздільної здатності програма автоматично обрізає фотографію під потрібний формат.

Краще вибирати зображення квадратної форми зі співвідношенням сторін 1:1. Після вибору зображення користувач повинен вибрати область показу. При цьому аватарка вміщується в коло.

Як вибрати аватарку для Інстаграма

При виборі фотографії для аватара в Instagram надавайте перевагу закругленим зображенням. Це обумовлюється тим, що у додатку фото облікового запису має круглу форму. Вибрана картинка повинна вписуватися в коло, щоб важливі деталі не обрізалися.

Застосовувати фільтри до фотографії необхідно до того, як вона буде залита в Інстаграм, інакше застосовані зміни не збережуться.

Оцініть статтю
Додати коментар