Що таке спам? – Як запобігти та видалити спам?

Технології

Так само, як і у випадку зі спливаючими повідомленнями, мало кому до душі спамові повідомлення. З зростаючою популярністю соціальних мереж для поширення спаму стали застосовуватися різні канали, що значно спрощує завдання зловмисників інфікувати якнайбільше пристроїв.

Що таке спам

Спам є поширенням ел. повідомлень рекламного характеру особам, які не виявили бажання їх отримувати.

Спам

Як спам проникає на пристрій користувача

Улюбленою метою спамерів залишається ел. пошта жертви, проте тепер спам можна знайти у блогах, миттєвих повідомленнях, соціальних мережах та на мобільних пристроях/

Як розпізнати спам

Користувачеві на пристрій регулярно надходять незапитані повідомлення, часто у великій кількості. Спамери часто виступають під ім’ям компаній, друзів чи членів сім’ї.

Як усунути спам

За допомогою налаштування спам-фільтра та сповіщення провайдера поштового сервісу про незапитані та інші підозрілі повідомлення. Відпишіть від усіх небажаних розсилок і додайте з чорний список найбільш наполегливих спамерів.

Як уберегтися від спаму
  • У момент реєстрації облікового запису або оформлення підписки зніміть встановлені галочки з усіх пунктів, які не є обов’язковими.
  • Відповідаючи на спам-повідомлення або переходячи по посиланню, що міститься в ньому, ви підтверджуєте справжність своєї адреси ел. пошти, що призведе до ще більшої кількості спаму. Утримайтеся від цих дій.
  • Створіть альтернативну поштову скриньку.
  • Створіть альтернативну поштову скриньку спеціально для здійснення покупок онлайн та реєстрацій та підписок на послуги, щоб знизити ймовірність отримання спам-повідомлень у свою основну скриньку.
Захистіть від спаму

Використання сучасного антивірусного рішення з компонентом захисту від спаму – це найефективніший спосіб запобігання, виявлення та усунення спаму з комп’ютера.

Оцініть статтю
Додати коментар