Як створити сайт з нуля за дві години!

Інтернет - блог про інтернет

Як створити свій сайт  – напевно, питання, що найчастіше ставиться практично у всього сучасного суспільства, підтвердженням тому є статистика запитів у пошукових системах. Величезна кількість різних сайтів намагаються відповісти на це питання, наводячи різні приклади та пояснення. Кожен з нас досить часто стикається з такими «інформативними сайтами», які так цікаво розповідають про те, як самостійно зробити сайт з нуля. 

Створення сайту відео:

Як  безкоштовно  зробити сайт самому – за та проти

  • Досить поширена та помилкова думка, що самостійно створити сайт досить просто і це не займе багато часу. Завдяки новим CMS-кам створення сайту може зайняти лічені хвилини, але його наповнення та оформлення дійсно якісним і корисним контентом, може розтягнутися на місяць, а іноді і роки.
     
  • Також не менш поширена думка, що для створення сайту може знадобитися багато часу і сил. Це все ж таки відносне твердження, створити сайт з нуля на wordpress або joomla – дуже просто, а ось створити якийсь великий портал з «чистого листа», а ще й з купою PHP-скриптів – досить складно і цим вже повинен займатися жоден спеціаліст.

Як би там не було обидва твердження вірні певною мірою. Але ми хочемо, щоб ви усвідомили найбільш важливий факт, що навчитися створювати сайти, може, навіть школяр, а от для того, щоб створювати хороші сайти, може знадобитися не тільки багато сил, але й знань, а для цього все ж таки доведеться вивчити достатньо багато.

А для того, щоб набратися необхідних знань, доведеться перелопатити не один десяток ресурсів і книг, відвідати купу різних семінарів і вебінарів. Після всього цього можливо ви почнете розуміти, як створити складний сайт за допомогою PHP та MySQL та можливо XML, а також як створювати якісні сайти за допомогою CMS. Після цього ви швидше за все зможете створити свій сайт, викласти його в інтернет і тут ви зіткнетеся з проблемою його розкрутки і підняття його в ТОП пошукових систем.

Технології для самостійної розробки сайту

Як зробити сайт з нуля
  1. HTML – це перше і найпростіше з того, що ви повинні знати. Це основа практично будь-якого сайту.
  2. CSS – це мова без якої вам не вдасться зробити якісний дизайн, що заманює свій сайт.
  3. JavaScript – дозволить написати різні скрипти, які просто необхідні для сайту. Написання скриптів допоможе зробити сайт динамічнішим та функціональнішим.
  4. MySQL – це програмне забезпечення для роботи з різними базами даних за допомогою мови запитів SQL. Без цього не обійтися при створенні серйозних сайтів.
  5. PHP – це найпопулярніша мова програмування. Завдяки йому можна писати різні скрипти для реєстрації та авторизації відвідувачів на сайті, створювати та оптимізувати пошук на сайті, написати персональний движок тощо.
  6. XML – це остання та відверто кажучи частина не має жодного прямого відношення до створення сайту. Але не варто виключати його з необхідних вивчення мов, оскільки його корисність, як і сфера застосування дуже велика.

Ось, власне, і все. Але задумайтеся, чи це все вам потрібно, далеко не факт, що навіть після того, як ви вивчите все вищеперелічене ваш сайт вийде якісним і функціональним. Тому ми пропонуємо вам замовити сайт у наших фахівців, які протягом багатьох років займаються розробкою та збиранням сайтів. Студія АРТ ЛІМОН пропонує вам високоякісне просування та створення ваших сайтів. Команда наших дизайнерів вирішить будь-які проблеми при створенні унікального та продаючого дизайну.

Подумайте, а чи справді створення сайту з нуля самостійно настільки вже безкоштовне заняття? Той час, який безсумнівно буде витрачено вивчення всіх необхідних мов програмування, міг бути використано отримання прибутків і спілкування з новими клієнтами. Замовляйте сайт у професіоналів і ваші витрати окупляться в найкоротший термін.

Оцініть статтю
Додати коментар