Як вимкнути передплату Мегого на телевізорі

Інтернет - блог про інтернет

Megogo є онлайн-кінотеатром з різноманітним контентом. Сервіс доступний на території України та в деяких зарубіжних країнах. Відеосервіс було запущено у 2011 році, за десяток років бібліотека хостингу поповнилася понад 80 тисяч одиниць відео. Можна знайти контент на будь-який смак: бойовики, комедії, художнє кіно, мультфільми та серіали. Також доступні кліпи, концерти та інший відеоматеріал.

Що таке Megogo

Для спрощення експлуатації власники сервісу створили спеціальну передплату, вона дозволяє розширити можливості використання та отримати доступ до ексклюзивних бонусів.

Ви можете використовувати Megogo з портативного комп’ютера, смартфона або планшета. Доступ залишається незалежно від місцезнаходження власника девайсу. За невелику оплату користувачеві надається можливість легально переглядати вміст однієї з найбільших бібліотек кінематографу.

За відсутності передплати можна просто оплачувати доступ до певного контенту. Такий варіант підходить для користувачів, які не бажають користуватись Мегого на постійній основі. Не потрібно прив’язувати свою банківську картку.

Як вимкнути передплату Мегого на телевізорі

Багато користувачів, при підключенні підписки, не вважають за потрібне уважно ознайомитися з умовами використання. Деякі підключаються виключно заради безкоштовного пробного періоду, після чого не знають, як зробити відключення. Інші просто з часом перестають користуватися Мегого і більше не хочуть платити за послугу, яка більше не потрібна.

Пробний період триває всього місяць, за цей час користувачі можуть зрозуміти, чи бажають вони користуватися онлайн кінотеатром далі, чи віддадуть перевагу відмовитися від такої послуги.
Якщо підписка була активована з Smart TV на телевізорі, процес відключення буде виглядати наступним чином.

Потрібно запустити програму Megogo, після чого натиснути на пункт «Профіль».

Далі необхідно перейти до «Управління передплатами».

Там можна побачити назву та її короткі умови. Потрібно клацнути «Відмовитися від передплати».

Потім підтвердити свої наміри, натиснувши “Вимкнути підписку”.

Сервіс видасть рекламу, покликану передумати та відмовитися від відключення. Після перегляду необхідно натиснути “Все одно відключити”.

Переглянувши бонусні пропозиції, потрібно знову підтвердити дії, натиснувши «Продовжити». На цьому пункті ще є можливість передумати та скасувати деактивацію, залишивши все як є.

Потім потрібно ще одне підтвердження дій.

Після цього на екрані з’явиться вікно, в якому буде вказано, що послугу скасовано, і переваги можна скористатися до закінчення вже оплаченого терміну.

Як вимкнути підписку Megogo з телефону

Для зручності користувачів було створено програму Megogo, якою можна користуватися зі свого смартфона.

Щоб вимкнути Мегого, потрібно зайти в особистий кабінет і вибрати розділ «Підписки». Потім натиснути на пункт «Відмовитися від послуг». Доведеться кілька разів підтвердити свої наміри, після чого її буде відключено. Вже оплачений період діятиме до закінчення терміну.

Також скасувати передплату власники Android-смартфонів можуть за допомогою Google Play Маркета.

Потрібно:

 • зайти на головну сторінку та натиснути на три смужки у верхньому лівому кутку;
 • клацнути Підписки;
 • знайти потрібну передплату на Мегого і вибрати скасування.

Якщо користувач надалі захоче відновити передплату, це можна зробити аналогічними способами. За допомогою сервісів Google можна керувати всіма суміжними передплатами.

Через iPhone/iPad

Схема дії у власників айфонів не дуже відрізняється.

Достатньо виконати низку простих дій:

 • зайти до особистого кабінету;
 • відкрити пункт “Підписки”;
 • вибрати пункт «Платіжні дані»;
 • відв’язати наявну там банківську картку.

Сервіс надалі не зможе більше списувати кошти з картки. Підписку буде припинено після закінчення строку вже оплаченого періоду.

Для скасування не потрібно більше додаткових дій.

Як вимкнути передплату на сайті Megogo

Даний метод знайомий багатьом користувачам онлайн-сервісів та підписок. Щоб скасувати передплату та відмовитися від послуг сервісу, потрібно дотримуватися простої інструкції.

Відкрити з комп’ютера офіційний сайт Megogo, потім увійти в свій особистий кабінет за допомогою логіну та паролю. Кнопка входження знаходиться у верхньому правому кутку сайту.
Увійшовши до свого облікового запису необхідно клікнути на аватарку і вибрати розділ «Підписки та платежі».

У вікні потрібно натиснути «Управління передплатами».

Під назвою чинної підписки буде пункт «Закінчити пробний період» або «Вимкнути підписку». На нього треба натиснути.

Вимкнення чинної підписки необхідно буде підтвердити кілька разів. Сервіс Мегого завжди наполегливо пропонує активним користувачам послуг залишитися та продовжити користуватися можливостями платного пакету.

У вікні, де потрібно вказати причину відключення, можна вибрати будь-який варіант. Крім останнього, якщо його вибрати, доведеться вручну написати причину.

Після цього підписку буде скасовано. Але відключення не відбувається миттєво, оплачений період продовжуватиме діяти. Відключення передбачає, що надалі більше не буде списань і після певної дати доступ до можливостей сервісу закриється.

Як вийти зі свого облікового запису на Megogo

Щоб вийти з облікового запису, достатньо на головній сторінці сайту клікнути на свою аватарку і вибрати пункт «Вихід із профілю». Сайт запросить підтвердження. Як тільки користуватись підтвердить свої дії, вихід буде зроблено автоматично.

Надалі для входження у свій профіль потрібно знову ввести логін та пароль.

Також можна повністю видалити обліковий запис, якщо він більше не потрібний. Для цього необхідно попередньо вимкнути передплату. Потім потрібно переглянути сторінку до самого кінця, там знаходиться пункт «Питання та відповіді».

Користувачеві відкриється обширний розділ, який містить безліч запитань та готових відповідей. Потрібно натиснути на “Або залиште нам особисте повідомлення”.

У листі потрібно вказати свою контактну інформацію та написати про своє бажання повністю видалити обліковий запис. Представники Мегого надішлють докладну інструкцію, за якою можна виконати деактивацію.

Як повернути гроші за передплату

Гроші за передплату на відео-сервіс Мегого списуються автоматично з прив’язаної банківської картки. Списання відбувається щомісячно, у день активації послуг. Можна також вимкнути автоматичну оплату та самостійно переказувати кошти за послуги.

Користувачі, які бажають припинити користуватися Мегого, нерідко ставлять на техпідтримку хостингу питання повернення коштів. В онлайн-кінотеатрі не передбачено системи повернення грошей за вже оплачені послуги. Якщо власник підписки вирішив відмовитися від подальшого співробітництва, він може скасувати подальше списання та користуватися Megogo до закінчення дії поточного періоду.

Саме тому не варто повністю довіряти автоматичній оплаті. Самостійна оплата убереже від непередбачених витрат у випадку, якщо користувач передумає користуватися послугами онлайн-хостингу.

Як відв’язати карту

Щоб відв’язати свою банківську картку від сервісу, необхідно виконати низку простих дій:

 1. Перейти до офіційної сторінки Мегого.
 2. Увійти до свого особистого кабінету, після чого натиснути на особистий кабінет.
 3. Відкрити розділ «Підписки».
 4. Вибрати категорію «Платіжні дані».
 5. У сторінці буде видно всі прив’язані до сервісу карти. Достатньо вибрати потрібну та клікнути «Видалити».

Після підтвердження дій карта буде відв’язана від системи та видалена. Подальше списання нею буде неможливо.

Контакти служби підтримки

Найбільш оперативну допомогу та відповідь на будь-яке питання можна отримати за допомогою гарячої лінії. Вона доступна за номером 88001004907. Також можна зв’язатися з представниками Мегого через електронну пошту: [email protected].
Потрібно докладно описати свою проблему чи питання. Також можна додати фотографії або скріншоти, які допоможуть фахівцям швидше розібратися із запитанням.

Зв’язатися зі службою підтримки можна також за допомогою офіційного сайту сервісу. Перейшовши до розділу «Контакти», можна побачити віконце для надсилання повідомлення. Потрібно представитися, вказати контактні дані для зв’язку та детально описати свою проблему. Усі заявки обробляються у робочий час у порядку черги.

Обов’язково потрібно надавати лише достовірну інформацію, інакше представники Мегого не зможуть надати допомогу.

Для спрощення зв’язку між користувачами та представниками Мегого компанія передбачила можливість відправлення повідомлень через месенджери. Зв’язатися можна за допомогою Telegram або Viber.

Слід пам’ятати, що оператори не вирішують проблеми, які не пов’язані з роботою сервісу. Представники що неспроможні заочно визначити причину поломки устаткування. Перед тим, як писати звернення, необхідно переконатися, що проблема не на боці провайдера інтернету. Іноді низька швидкість відтворення, зависання та довгий відгук залежать саме від швидкості з’єднання з інтернетом.

Всі пропозиції щодо роботи сервісу варто надсилати листом на електронну пошту, співробітники гарячої лінії працюють лише з проблемними ситуаціями.

Оцініть статтю
Додати коментар