Техпідтримка інстаграм – Гаряча лінія Інстаграм

Соціальні Медіа

Виникли проблеми з використанням свого облікового запису або підписками – слід звернутися за керівництвом до представників сервісу. Розглянемо докладніше всі доступні методи.

Безкоштовна гаряча лінія Інстаграм в Україні

Отримати наживо відповідь за номером телефону від оператора не вдасться, оскільки компанія не організувала такий спосіб взаємодії з клієнтами. Служба підтримки в Instagram розрахована на певні дії з боку користувача.

Інші способи зв’язку

Звернутися до представників соціальної мережі можна безпосередньо зі свого облікового запису. Для цього користувач повинен зайти у вкладку “Параметри”.

Потім перейдіть до пункту «Підтримка».

Далі необхідно натиснути “Повідомити про проблему”. Після перерахованих маніпуляцій відкриється форма для надсилання листа.

Скласти звернення необхідно відповідно до інструкції адміністрації. Слід також прикласти скріншот із помилкою, що виникає.

Наступний спосіб зв’язатися зі співробітниками служби підтримки – написати листа на електронну адресу [email protected] . Звернення має містити:

 • Ім’я облікового запису;
 • Короткий, але конкретний опис проблеми;
 • Інші важливі відомості, на думку користувача.

Важливо! Лист має бути коротким, включати лише конкретну інформацію. Інакше власник облікового запису ризикує залишитися без відповіді.

Спробувати звернутись до адміністрації Instagram можна через інші соціальні мережі. Рідко, але цей спосіб спрацьовує. Іноді представники компанії реагують такі повідомлення. Лист можна надіслати до Твіттера або Фейсбука. Для реалізації способу досить зайти в іншу соціальну мережу, перейти на сторінку Інстаграм, ввести текст звернення та надіслати.

Найефективніший спосіб вирішення питань, пов’язаних з обліковим записом Instagram – це здійснити перехід на сторінку – https://help.instagram.com/ та виконати дії, дотримуючись покрокового керівництва служби підтримки. Для полегшення пошуку потрібної відповіді можна скористатися рядком пошуку «Чим ми можемо допомогти?». Достатньо прописати кілька ключових слів.

Наприклад, проблема з входом в аккаунт відноситься до часто задаваних питань. Тому її рішення слід шукати у відповідному розділі, розташованому внизу сторінки.

Далі слід вибрати розділ максимально відповідний ситуації, що склалася. Після проведення перерахованих маніпуляцій відкриється інструкція з подальших дій.

З яких питань фахівці зможуть допомогти?

Фахівці служби підтримки сприяють вирішенню проблем із володінням облікового запису Instagram відповідно до умов угоди. Якщо не було порушено правила користування сервісом, то проблема його відновлення буде вирішена в порядку черги.

З яких питань підтримка не зможе допомогти?

Відповідно до умов угоди, сервіс Instagram надається без забезпечення, з боку адміністрації, його безпеки, а також захисту та безперебійної роботи. 

Компанія не проводить моніторинг висловлювань та дій фізичних осіб. Відповідно, Інстаграм не бере на себе зобов’язання стежити за діями користувачів у межах облікового запису або поза ним, а також за функціями чи сервісами, які були запропоновані іншими організаціями чи інстаграмниками. З усіх перелічених обмежень, адміністрація сервісу не контролює виникнення можливих наслідків. Співробітники Instagram не несуть відповідальності за втрату інформації, виручки та інших даних. Вони не займаються поверненням коштів та відомостей користувача. Крім того, компанія не несе відповідальності за видалення сервісом інформації, особистого кабінету або інших даних.

Час відповіді та компетентність фахівців

Час відповіді технічної служби підтримки не регламентується. За оцінками користувачів, найкращим варіантом є самостійне вирішення проблем, дотримуючись покрокової інструкції адміністрації.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Марта

  Сому мені висвічує що сторінка зараз недоступна
  Це може бути пов’язано з технічною проблемою над вирішенням якої ми працюємо . Спробуйте перезавантажити сторінку.)
  Як довго буде вирішуватись проблема????????

  Відповіcти
  1. Дар‘я

   Як довго у Вас вирішувалася ця проблема?

   Відповіcти
 2. Гуренко Анастасія

  Вітаю.
  Мій аккаунт в інстаграм @gurenko788 було заблоковано, а згодом взагалі видалено.
  Чи можете його повернути?

  Відповіcти
 3. Марта

  Чому моя сторінка не доступна?????????????????????????😡

  Відповіcти
 4. Марта

  Взлом сторінки, як довго буде сервіс недоступний

  Відповіcти
 5. Валентин

  При вході в інстаграм, у мене пише “Ваш обліковий запис тимчасово заблоковано”. Щоб зайти мені потрібно підтвердити код який має прийти на номер телефону який я загубив ще давно, пошту підвязану я не маю, пароль, логін і назву мого акаунту я знаю. Ніяких світлин я немаю.

  Відповіcти
 6. Марія

  Не можу зайти в профіль інстаграм.
  Пише: Сторінка зараз недоступна.

  Відповіcти
 7. Іванна

  Нажаль тут не можна опублікувати фото.Я хотіла зайти на сторінку,яка у мене була вже(зайдена),після чого мені висвітилось,що змінено пароль.Я вийшла і видалила з історії телефона інстаграм,більше не можу зайти,вибиває цей текст: « Сторінка зараз недоступна

  Це може бути пов’язано з технічною проблемою, над вирішенням якої ми працюємо. Спробуйте перезавантажити сторінку.»,я видаляла його декілька разів,та це марно.У мене було зайдено на 3 сторінки,а від 4 вже змінений пароль і виникла ця ситуація.Зв‘яжіться зі мною,будь-ласка,як найскорше.Телеграм @kokis_h,ел.пошта написана у анкеті.

  Відповіcти
 8. Ірина

  Неможу увійти в наявну сторінку. Пише сторінку зламано. Допоможіть

  Відповіcти
 9. Артур

  Що робити не приходить код підтверждення напошту і на телефон на відновлення пароля

  Відповіcти
 10. Артур

  Що робити не мож відновити пароль не приходить код підтвердженя ні на пошт ні на телефон???

  Відповіcти
 11. Олена Барвінок

  Допоможіть розблокувати мою сторінку в Інстаграм Olenabarvinok5.

  Відповіcти
 12. Любов

  Чому не приходять повідомлення в дірект від підписників за якими я не стежу ?

  Відповіcти
 13. Людмила

  Вітаю.
  Мій аккаунт в інстаграм було заблоковано, а згодом взагалі видалено.
  Чи можете його повернути?

  Відповіcти
 14. GrafAndromalius

  Не можу зайти в інстаграм, пише що сторінка зараз недоступна. Схоже на те що її зламали!

  Відповіcти
 15. ol.ena9979

  Заблокуйте сторінку бо зламали шахраї і просять гроши на лікування дитини ol.ena9979 цю сторінку

  Відповіcти