Техпідтримка інстаграм – Гаряча лінія Інстаграм

Соціальні Медіа

Виникли проблеми з використанням свого облікового запису або підписками – слід звернутися за керівництвом до представників сервісу. Розглянемо докладніше всі доступні методи.

Безкоштовна гаряча лінія Інстаграм в Україні

Отримати наживо відповідь за номером телефону від оператора не вдасться, оскільки компанія не організувала такий спосіб взаємодії з клієнтами. Служба підтримки в Instagram розрахована на певні дії з боку користувача.

Інші способи зв’язку

Звернутися до представників соціальної мережі можна безпосередньо зі свого облікового запису. Для цього користувач повинен зайти у вкладку “Параметри”.

Потім перейдіть до пункту «Підтримка».

Далі необхідно натиснути “Повідомити про проблему”. Після перерахованих маніпуляцій відкриється форма для надсилання листа.

Скласти звернення необхідно відповідно до інструкції адміністрації. Слід також прикласти скріншот із помилкою, що виникає.

Наступний спосіб зв’язатися зі співробітниками служби підтримки – написати листа на електронну адресу [email protected] . Звернення має містити:

  • Ім’я облікового запису;
  • Короткий, але конкретний опис проблеми;
  • Інші важливі відомості, на думку користувача.

Важливо! Лист має бути коротким, включати лише конкретну інформацію. Інакше власник облікового запису ризикує залишитися без відповіді.

Спробувати звернутись до адміністрації Instagram можна через інші соціальні мережі. Рідко, але цей спосіб спрацьовує. Іноді представники компанії реагують такі повідомлення. Лист можна надіслати до Твіттера або Фейсбука. Для реалізації способу досить зайти в іншу соціальну мережу, перейти на сторінку Інстаграм, ввести текст звернення та надіслати.

Найефективніший спосіб вирішення питань, пов’язаних з обліковим записом Instagram – це здійснити перехід на сторінку – https://help.instagram.com/ та виконати дії, дотримуючись покрокового керівництва служби підтримки. Для полегшення пошуку потрібної відповіді можна скористатися рядком пошуку «Чим ми можемо допомогти?». Достатньо прописати кілька ключових слів.

Наприклад, проблема з входом в аккаунт відноситься до часто задаваних питань. Тому її рішення слід шукати у відповідному розділі, розташованому внизу сторінки.

Далі слід вибрати розділ максимально відповідний ситуації, що склалася. Після проведення перерахованих маніпуляцій відкриється інструкція з подальших дій.

З яких питань фахівці зможуть допомогти?

Фахівці служби підтримки сприяють вирішенню проблем із володінням облікового запису Instagram відповідно до умов угоди. Якщо не було порушено правила користування сервісом, то проблема його відновлення буде вирішена в порядку черги.

З яких питань підтримка не зможе допомогти?

Відповідно до умов угоди, сервіс Instagram надається без забезпечення, з боку адміністрації, його безпеки, а також захисту та безперебійної роботи. Крім того, відповідно до законів Російської Федерації, компанія відмовляється від надання гарантій придатності платформи для цілей, за якими зазвичай використовуються соціальні мережі. До обов’язків Instagram не входить забезпечення безпеки права та контроль володіння інтелектуальною власністю.

Компанія не проводить моніторинг висловлювань та дій фізичних осіб. Відповідно, Інстаграм не бере на себе зобов’язання стежити за діями користувачів у межах облікового запису або поза ним, а також за функціями чи сервісами, які були запропоновані іншими організаціями чи інстаграмниками. З усіх перелічених обмежень, адміністрація сервісу не контролює виникнення можливих наслідків. Співробітники Instagram не несуть відповідальності за втрату інформації, виручки та інших даних. Вони не займаються поверненням коштів та відомостей користувача. Крім того, компанія не несе відповідальності за видалення сервісом інформації, особистого кабінету або інших даних.

Час відповіді та компетентність фахівців

Час відповіді технічної служби підтримки не регламентується. За оцінками користувачів, найкращим варіантом є самостійне вирішення проблем, дотримуючись покрокової інструкції адміністрації.

Оцініть статтю
Додати коментар