В що пограти на пк в 2023

Windows

2023 рік, безперечно, буде захоплюючим роком для геймерів. Завдяки новим технологіям і новітнім іграм це буде чудовий час, щоб насолодитися грою.

Death Stranding
Death Stranding

Ось деякі з найкращих ігор, які варто переглянути у 2023 році:

 1. Cyberpunk 2077 – ця довгоочікувана гра від CD Projekt Red розгортається в антиутопічному майбутньому та обіцяє подарувати насичений і захоплюючий досвід. Гравці досліджуватимуть Нічне місто, величезний відкритий світ, наповнений небезпекою, інтригами та безліччю можливостей для пригод.
 2. Death Stranding – ця пригодницька гра, розроблена Хідео Кодзімою, розповідає про Сема Портера Бріджеса, який подорожує пост-апокаліптичними Сполученими Штатами, щоб відновити зв’язок між розколотим суспільством. По дорозі йому доведеться битися з надприродними силами, маючи справу зі складними стосунками між персонажами. Одним із найбільших випусків, запланованих на 2023 рік, є Cyberpunk 2077, рольова гра від CD Projekt Red. Ця гра обіцяє стати однією з найамбітніших і найскладніших RPG з відкритим світом, коли-небудь створених, з величезним містом, наповненим бандами, корпораціями та багатьма секретами, які потрібно розкрити.
 3. The Last of Us Part II – Дія цього продовження розгортається через п’ять років після оригінальної гри та розповідає про те, як Еллі прагне помститися тим, хто образив її сім’ю в постапокаліптичній Америці. Він обіцяє насичену послідовність дій, а також складний моральний вибір, який змусить гравців сумніватися у своїх діях протягом сюжетної кампанії гри.
  • Starfield – небагато відомо про майбутню рольову гру Bethesda з дослідження космосу, але вона обіцяє відправити гравців в епічну подорож космосом, де вони будуть досліджувати нові дивні світи, відкривати таємниці про інопланетні цивілізації та брати участь у захоплюючих сценаріях бойових дій із ворожими силами. шлях.
  • Horizon Zero Dawn 2 – Продовження Guerrilla Games розширює відзначену нагородами формулу свого попередника, представляючи більш динамічні середовища відкритого світу, наповнені небезпечними роботизованими створіннями, з якими гравці повинні битися або уникати, досліджуючи цю таємничу землю, наповнену таємницями, які чекають свого розкриття.
  The Last of Us Part II
  The Last of Us Part II

  Для тих, хто шукає щось більш звичайне, у 2023 році з’явиться багато ігор, які запропонують цікаві враження, не вимагаючи годин за годинами шліфування чи освоєння складної механіки. Такі ігри, як Animal Crossing: New Horizons 2 і Stardew Valley 2, обіцяють заспокоїти від гри, де гравці зможуть досліджувати віртуальні світи у своєму власному темпі, заводячи друзів по дорозі.

  Нарешті, у 2023 році вийдуть деякі захоплюючі інді-ігри, такі як Among Us 2 і Donut County 2, які пропонують унікальний досвід розв’язування головоломок, який обов’язково порадує шанувальників, які люблять більш творчі види ігор.

  Cyberpunk 2077
  Cyberpunk 2077

  2023 рік буде захоплюючим для геймерів. З розвитком технологій розробники розширюють межі того, що можливо в іграх. Ми можемо очікувати, що у 2023 році буде випущено справді дивовижні ігри наприклад як Death Stranding 2, які запропонують гравцям унікальний і захоплюючий досвід.

  Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що геймерам також є на що сподіватися з точки зору майбутніх ігор на 2023 рік! Незалежно від того, чи шукаєте ви насичених дій чи більш спокійних вражень, цього року для кожного знайдеться щось для кожного – тож готуйтеся!

  Оцініть статтю
  Додати коментар