Як вимкнути безпечний режим на Android

Android

Як і в інших ОС, безпечний режим Android використовується для діагностики та усунення програмних неполадок. При активації цієї функції вимикаються всі встановлені користувачем програми та працюють лише системні компоненти та стандартні програми. Також внизу екрана відображається відповідний напис.

Безпечний режим дозволяє визначити, що проблема викликана однією із сторонніх програм. Для відновлення нормальної роботи пристрою залишиться лише видалити останні завантажені програми. Крім того, можна деінсталювати проблемні утиліти, які ніяк не виходить стерти .

Перехід у безпечний режим здійснюється через діалог вимкнення смартфона за довгим натисканням на один із пунктів, тому його часто активують випадково. На щастя, відключити його так само просто.

Як вимкнути безпечний режим на Android за допомогою перезавантаження

Цей спосіб підійде всім відносно сучасних версій мобільної ОС від Google.

Як вимкнути безпечний режим на Android: натисніть кнопку живлення
Як вимкнути безпечний режим на Android: виберіть пункт "Перезапустити", а якщо його немає - "Вимкнути"
  1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться меню вимкнення пристрою.
  2. Виберіть «Перезапустити», а якщо немає — «Вимкнути».
  3. Дочекайтеся, доки гаджет перезавантажиться або припинить роботу. В останньому випадку його доведеться запустити вручну, затиснувши кнопку живлення на кілька секунд.

Іноді це може спрацювати. У такій ситуації спробуйте затиснути кнопку живлення і продовжуйте утримувати близько 30 секунд, не звертаючи уваги на меню вимкнення, що з’явилося на екрані.

Як вимкнути безпечний режим на Android з повідомлень

Повідомлення про те, що увімкнено безпечний режим, відображається не завжди. Якщо не бачите його у себе, скористайтеся попереднім способом. Якщо ж у вашій версії Android відповідне повідомлення з’явилося, дійте так:

  1. Зробіть свайп вниз, щоб відкрити шторку повідомлень.
  2. Натисніть за повідомленням «Увімкнено безпечний режим».
  3. Натисніть «Вимкнути», щоб перезавантажити телефон і повернутися до звичайного варіанта роботи.
Оцініть статтю
Додати коментар