Як відправити повідомлення в інстаграм директ з комп’ютера

Соціальні Медіа

Останнім часом компанія Facebook, яка володіє соціальною мережею Instagram, розвиває не лише мобільний додаток, а й офіційний веб-ресурс. Насамперед неможливо було навіть просто переглянути публікації. Сьогодні ж користувачі можуть використовувати сайт, виконуючи більшість звичайних завдань: перегляд фотографій, відеозаписів та історій друзів, пошук людей, перегляд розділу «Рекомендовані», можливість підписуватись на профілі, публікувати контент, ставити лайки та писати коментарі.

Однак сайт має не всі функції, яких звикли відвідувачі. Він служить для екстрених випадків, коли немає доступу до телефону. Наприклад, тут не можна отримати доступ до особистих листування та опублікувати історію. Повідомлення в Інстаграмі з комп’ютера можливі, але для цього необхідно вдаватися до різних хитрощів.

Як писати повідомлення в Інстаграмі з комп’ютера

Говорячи про повідомлення, користувачі найчастіше мають на увазі залишення коментарів під записами та листування в Direct. У мобільних версіях Direct не завжди був доступний, а з’явився у версіях Інстаграма від 5.0 та вище.

Запитуючи, як написати повідомлення в Інстаграмі з комп’ютера, слід пам’ятати, що прямого розділу, в який можна увійти і переглянути листування, у браузерній версії не існує. Однак доставляти короткі листи можна через коментарі. Для цього навіть не потрібно бути підписаним на людину – адресата послання (за умови, що профіль відкритий). Сайт Instagram доступний у будь-якому браузері.

 1. Спочатку слід відкрити браузер на ноутбуці або комп’ютері з доступом в інтернет.
 2. Потім зробити авторизацію, ввівши нікнейм та пароль.
 3. Відкрити публікацію, до якої потрібно залишити коментар. По центру екрана буде розміщена безпосередньо фотографія, а праворуч вже опубліковані коментарі та віконце для введення тексту.
 4. Клацнувши по ньому, слід ввести текст і відправити, натиснувши кнопку Enter.

Коментар надіслано. Зрозуміло, його бачитимуть інші користувачі — для особистого інтимного листування цей варіант надсилання повідомлень в Інстаграмі з комп’ютера не годиться.

Надсилання листів у Direct

Якщо людина хоче вести листування з ПК у приватному чаті, як у додатку на смартфоні, то він не зможе цього зробити на сайті через відсутність самої функції. Писати повідомлення в Інстаграмі через комп’ютер можна тільки під час встановлення мінімалістичного десктопного клієнта з «Магазина» на операційній системі Windows. Користувач може вибрати один з таких варіантів:

 1. Для настільних комп’ютерів і ноутбуків з операційною системою, що належить до сімейства Windows під лінійкою Windows 8 і вище. І тут людині пропонується встановити програму з офіційного магазину.
 2. Для ранніх версій операційної системи можна використовувати сторонні програми, що емулюють Android. Вони дозволяють відкривати різні клієнти, створені для смартфонів.

Щоб встановити офіційну програму, необхідно відкрити розділ “Магазин”, що знаходиться на ПК. Для цього потрібне підключення до інтернету. У вікні, що відкрилося, потрібно вбити в пошук назву клієнта і натиснути на кнопку «Встановити».

Як відправити повідомлення в інстаграм директ з комп'ютера

Після завантаження Instagram буде доступний для користування: його слід відкрити та авторизуватись. Ця програма має всі функції, що і на смартфоні.

Як переглянути повідомлення в Інстаграмі через комп’ютер

Після встановлення та авторизації у програмі, встановленій на ПК, на екрані автоматично з’явиться вкладка. Вона показуватиме стрічку новин. З її допомогою можна дивитися публікації друзів, рекомендовані профілі, писати коментарі та ставити лайки. Щоб перейти до Директу для надсилання повідомлень в Інстаграм через комп’ютер, слід натиснути кнопку у вигляді іконки з літаком.

Тут зберігаються всі діалоги – навіть ті, що велися з телефону. Якщо раніше було листування, потрібно торкнутися відповідного чату або створити новий діалог, обравши людину зі списку і натиснувши кнопку «Новий діалог».

При виборі співрозмовника можна відзначати одразу кількох. Робиться це у графі «Кому». При цьому особливістю комп’ютерної версії є той факт, що так відправляти повідомлення в Інстаграмі можна не тільки людям зі списку підписок, але й тим, хто профіль закрито. У цьому випадку потрібно знайти потрібну сторінку, почавши вводити нікнейм у полі пошуку. Система видасть усі збіги. Вибравши потрібний варіант із запропонованого списку, починайте вводити текст.

Як відправити повідомлення в інстаграм директ з комп'ютера

Якщо офіційна програма на ПК з яких-небудь причин не працює (операційна система – Windows 7 і нижче), але необхідно подивитися діалоги в Інстаграмі через комп’ютер, допомогти може умовно-безкоштовна програма для запуску Android-додатків. Вона називається BlueStacks App Player. Завантажується BlueStacks з офіційного сайту .

 1. Відкривається завантажений клієнт.
 2. Вводиться інформація від облікового запису в Google: логін та пароль.
 3. Всередині програми відкривається магазин додатків (такий самий, як і на пристроях Android).
 4. За допомогою пошуку слід знайти Instagram, встановити та авторизуватися.
Як відправити повідомлення в інстаграм директ з комп'ютера

Далі ним можна користуватися у звичайному режимі. Емулятори BlueStacks безкоштовні. Головна його перевага – можливість використання програм від операційної системи Android для смартфонів на ПК. Природно, деякі функції та інтерфейс відрізняються від мобільної версії, проте всі основні переваги соціальної мережі збережені можливість переглядати і публікувати контент, писати коментарі тощо.

Ще один плюс – можливість використання клавіатури та комп’ютерної миші, а також налаштування повідомлень: якщо прийде листа, користувач буде сповіщений (BlueStacks працює у фоновому режимі).

Дивитись повідомлення в Інстаграмі через комп’ютер – досить зручна функція. Вона дозволяє вести приватні бесіди в Директі: надсилати текстові послання, фото- та відеозаписи або організовувати груповий чат.

Як прочитати діалог в Інстаграмі з комп’ютера

Незалежно від того, що за спосіб отримання доступу до Direct був обраний (офіційний додаток для ПК з версією OC Windows 8 і вище або сторонній симулятор BlueStacks App Player), читати та надсилати повідомлення в Instagram через комп’ютер можна лише за одним сценарієм:

 • Натисніть на іконку у вигляді літака – це і є вхід у особисті діалоги (іконка розташована у верхній частині інтерфейсу).
Як відправити повідомлення в інстаграм директ з комп'ютера
 • Відкривши Директ, ви побачите всі розпочаті діалоги та кнопку «Новий діалог».
 • Виберіть, що потрібно надіслати іншому користувачеві в чат: відеозапис, фотографію, текст.
 • Ставте лайки, блокуйте неугодних співрозмовників та видаляйте діалоги без можливості їх подальшого відновлення, як і в мобільній версії.

Крім переваг мобільної версії, тут є й ті самі недоліки. Наприклад, максимальна кількість листів, які можна надсилати до Діректу, обмеження — не більше 60 на добу. Після цього порога можливість написати повідомлення в Інстаграмі через комп’ютер блокується, проте функція прочитання буде доступна завжди.

Оцініть статтю
Додати коментар