Як записати музику на диск?

Windows

В даний час, коли процвітає YouTube, Вконтакте, USB флешки, смартфони і т.д. мало хто цікавиться питанням – як записати на диск музику з комп’ютера. Тим не менш, деякі люди все ще використовують CD або DVD диски, наприклад, в автомобілі.

Існує безліч способів записати на диск музику з комп’ютера. Ви можете використовувати інші програми iTunes або Windows Media Player.

Але ми хочемо розповісти, як записати на диск музику з комп’ютера за допомогою вбудованої утиліти Microsoft. Головна перевага цього методу – вам не потрібно встановлювати додаткові програми.

Залежно від потужності комп’ютера та кількості музики, яку потрібно записати на диск, процес може зайняти від кількох секунд до кількох хвилин.

Як записати на диск музику з комп’ютера за допомогою вбудованої утиліти:

Ви можете використовувати комп’ютер з операційною системою Windows 7 або новішу.

1. Вставте диск у комп’ютер.

2. Відкрийте Мій комп’ютер і перейдіть до папки з музикою.

3. Виберіть музику, яку потрібно записати на диск. Утримуйте кнопку Ctrl і лівою кнопкою миші вибирайте пісні. Також ви можете натиснути Ctrl+A, щоб вибрати всі пісні.

4. Клацніть правою кнопкою миші на вибрані пісні, а потім у контекстному меню натисніть « Надіслати… ». Виберіть компакт-диск зі списку.

5. З’явиться діалогове вікно із запитом про те, як ви хочете використовувати цей диск. Виберіть ” з CD/DVD-плеєром “. У верхній частині вікна є поле для введення тексту, де можна написати назву диска. Потім натисніть кнопку Далі.

6. Відобразиться вікно з вибраними файлами. Натисніть кнопку « Запис на компакт-диск » у верхній частині вікна. В операційній системі Windows 8 і 10 ця опція знаходиться у вкладці ” Поділитися “.

Як записати на диск музику з комп'ютера

7. У наступному спливаючому вікні можна змінити назву диска , якщо необхідно, і встановити швидкість запису . Натисніть кнопку Далі .

8. Процес запису музики на диск розпочався. Коли запис буде завершено, ви отримаєте сповіщення.

Це найпростіший і найшвидший спосіб записати на диск музику з комп’ютера. Вам не потрібні додаткові програми або пристрої, окрім диска та комп’ютера під керуванням Windows 7 та новіші.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Vasyl

    При запису назви файлів змінюються на Track #, замість тих назв які були у файлів .wav
    Як зберегти назви файлів при запису пісен на CD-R?

    Відповіcти