Голосовий пошук Google: як користуватися?

Windows

Голосовий пошук – технологія, що дозволяє запитувати пошукову систему без використання клавіатури. Найчастіше голосовий пошук використовується на мобільних пристроях, де зручніше вимовити потрібну фразу, ніж вводити її вручну. Технології розпізнавання мови використовує і найпопулярніша в Україні пошукова система Google.

Голосовий пошук для робочого столу

Щоб використовувати голосовий пошук Google на робочому столі, достатньо завантажити браузер Google Chrome з офіційної сторінки . На головній сторінці браузера у пошуковому рядку буде піктограма голосового пошуку. За командою Окей Google голосовий пошук перестав активуватися з 2015 року. Тому потрібно просто натиснути на значок і задати пошуковий запит.

Голосовий пошук на мобільних пристроях

Голосовий пошук на мобільних пристроях доступний через офіційну програму Google та в браузері Google Chrome.

На пристроях з операційною системою Android програма Google встановлена ​​за замовчуванням і голосовий пошук доступний на одному з екранів – у вигляді рядка пошуку із піктограмою мікрофона. Голосовий пошук активується клацанням за значком або командою «Окей Google».

gol_5.png

Щоб скористатися голосовим пошуком на пристроях з операційною системою iOS, потрібно завантажити програму Google з AppStore. Після цього потрібно відкрити програму, за командою «Ок Гугл» голосовий пошук активується. Можна також просто натиснути на піктограму мікрофона.

gol_6.png

Як настроїти голосовий пошук і що робити, якщо голосовий пошук не працює? Потрібно зайти в Налаштування програми Google, натиснувши меню в лівому верхньому кутку.

gol_7.png

У Налаштуваннях знаходимо Голосовий пошук:

gol_8.png

Вказуємо всі необхідні налаштування, перш за все це Розпізнавання Google Google:

gol_9.png.jpg

Якщо виникають питання щодо роботи з голосовим пошуком на мобільних пристроях у Налаштуваннях голосового пошуку є довідка з інструкціями щодо вирішення популярних проблем, наприклад, що робити, якщо команда «Окей Google» не працює:

gol_10.png

Голосовий пошук також доступний у мобільній версії браузера Google Chrome.

gol_12.png

Відео про те, як працює голосовий пошук Google

Оцініть статтю
Додати коментар