Як правильно заряджати iPhone ✅

Windows

Як правильно заряджати акумулятор на iPhone? Заряджати раз на добу щовечора до ранку чи намагатися тримати постійно на зарядці?

Наша відповідь:

Існує ряд рекомендацій щодо роботи з літій-іонними акумуляторами, які застосовуються не тільки для техніки Apple, але і для інших пристроїв з подібними батареями:

1. Заряджати пристрій краще частіше

Не доводьте заряд батареї до 100% і не допускайте розряду до 0%, акумулятор швидко зношується і втрачає максимальну ємність. Краще ставити iPhone або iPad на зарядку кілька разів на день, ніж заряджати один раз від нуля до максимуму.

2. Тримайте рівень заряду вище середнього

По можливості, тримайте рівень заряду в діапазоні 40-80%. Підключати до зарядки можна вже за 50-відсоткового розряду, а відключати слід, коли заряд не перевищує 90%. Так батарея прослужить максимально довго.

3. Виконуйте повну розрядку-зарядку акумулятора раз на місяць.

Бажано раз на місяць повністю розряджати батарею до вимкнення пристрою та після заряджати її до 100%. Після великої кількості дрібних циклів заряду та розряду батарея потребує повного циклу від мінімуму до максимуму.

4. Не залишайте пристрій протягом тривалого часу на зарядці.

По-перше, так не досягатиметься максимальний заряд батареї, про який вже йшлося, а по-друге, не буде постійної частої підзарядки на 1-2%.

Любителі всю ніч заряджати смартфон забувають, що навіть в режимі очікування iPhone розряджає батарею, а підключений зарядний пристрій постійно підживлює його. Так, вранці отримаєш 100% заряду, але акумулятор при цьому почуватиметься не найкращим чином.

Оцініть статтю
Додати коментар