Зламали фейсбук що робити

Facebook

Особисті акаунти користувачів Фейсбуку досить часто зазнають злому, від якого не застрахована навіть досвідчена людина, яка проводить багато часу в соцмережах. Клюнути на фішинг-виверт зломщика і втратити контроль над сторінкою в соціальних мережах досить просто. Хакери в ідеалі знають не тільки просунуті IT-технології, а й психологію користувача, чим відверто користуються. Часто виходить так, що відновити доступ до вкраденого облікового запису неможливо, залишається лише змиритися з втратою і набратися необхідних знань, які допоможуть захистити себе при наступній спробі злому.

Куди звертатися при зламі акаунту у Facebook 

Перш за все треба сповістити шо вас взламали. Досвідчені хакери настільки хитрі, що протягом тривалого часу користувач може не дізнатися, що його зламали. Якщо у вас вкрали обліковий запис у Фейсбуці або до нього отримали доступ сторонні особи, слід негайно скористатися спеціалізованим сервісом, який вбудований у кожну соціальну мережу, в тому числі і в Facebook. Насамперед необхідно перейти до розділу допомоги соцмережі та відкрити вкладку “вжити заходів безпеки”. Випливе вікно, в яке вводиться новий пароль, що дозволяє відновити доступ до профілю. Після введення пароля натисніть кнопку “Продовжити”.

У новому формулярі, позначте галочками свої поштові адреси, які не зламані і до яких ви маєте доступ. Напроти вибраних скриньок відзначаєте галкою підпункт “Тільки я знаю пароль” і продовжуєте процедуру, що допомагає відновити пароль та доступ до облікового запису у Фейсбуці. Наступне вікно відкриє список програм, які мають доступ до вашого профілю. Позначте ті, у яких впевнені та яким довіряєте. Невідомі програми видаляться, що закриє їм доступ до використання сторінки від вашого імені.

На завершальному етапі відновлення доступу до свого профілю в Facebook, для максимального рівня безпеки, потрібно прив’язати телефон до облікового запису та активувати вхід по SMS-повідомленню та відзначити у формулярі “Довірені контакти”, через які можна буде повернути втрачений доступ до своєї сторінки. Запам’ятайте, цим сервісом користуються тоді, коли вас зламали, а не якщо ви забули пароль або просто не підходить пароль через неуважність користувача під час введення.

Якщо сервіс не допоміг

У тому випадку, якщо вищеописані дії не допомогли, і повернути зламаний обліковий запис не вийшло, рекомендується відвідати довідковий відділ соцмережі Фейсбук за цим посиланням https://www.facebook.com/help/131719720300233 . Довідковий розділ пропонує користувачам додаткові інструкції, що дозволяють відновити доступ до профілю, та дає інші дієві поради для повернення облікового запису. Крім того, можна написати в неофіційну або офіційну підтримку Facebook, де вам допоможуть вирішити проблему злому. Якщо у вас виникають проблеми при відновленні свого профілю в Фейсбук, ви завжди можете звернутися до команди ProtectMaster, яка допоможе вам.

Як відновити свій профіль у Фейсбуці

Для відновлення контролю над своїм обліковим записом у Фейсбуці, якщо при введенні не підходить пароль, зайдіть на головну сторінку соцмережі та активуйте посилання “не вдається увійти”. Випливе вікно, в яке (для ідентифікації користувача) вводяться особисті дані, номер телефону, електронна пошта. Підтвердивши свої дані, дайте відповідь на контрольне питання, яке вводили при реєстрації, що дозволить відновити доступ до Фейсбуку і поверне вашу сторінку. На цьому процедуру відновлення свого профілю у Facebook закінчено. Так само ви можете відновити пароль або замінити на новий, складніший, щоб вас ніколи не зламали.

5 надійних способів уникнути злому акаунту у Facebook

Щоб зловмисники ніколи не зламали ваш профіль у соціальних мережах, користуйтесь перевіреними правилами, найбільш дієві з яких:

 • вигадуйте складні паролі зі змішанням великих і великих літер, цифр;
 • не відгукуйтесь на посилання від інших користувачів і навіть на ті, які прийдуть від ваших друзів із сумнівними коментарями;
 • прив’яжіть свій обліковий запис та електронну пошту до телефону;
 • видаліть зі сторінки всі сумнівні ігри, групи та програми;
 • ретельно перевірте комп’ютер зараження вірусами.

Ці дії допоможуть вам захистити свій профіль і ніколи не ставитись питанням, як відновити доступ до Фейсбуку.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Сергій

  Сама ситема відновлення обікового запису на Facebook не працює.
  Хакери спочатку ресетнули пароль, поті підмінили емейл і номер телефону. І все це я бачу в реальному часі, блокую по інструкції і нічого не віддбувається.
  В кінцевому результаі я не моу зайти в сій акаунт.
  Зловмисник підсавляє мій номер телефону під інший акаут і я можу зайти на нього , але це не мій фейсбук )))
  Написав у всі форми де тільки можна , щоб допомогли і нічого, някої відповіді.
  Facebook це сама незахиищена платформа з якою довелосяя мати справу.

  Відповіcти
  1. Олег

   Повністтю згоден. Така ж ситуація. Ви вирішили це питання?

   Відповіcти
   1. Яся

    Вам вдалось вирішити шось?😭😭😭

    Відповіcти
 2. Олег

  Повністтю згоден з кооментарем Сергія. Хакери спочатку ресетнули пароль, поті підмінили емейл і номер телефону. Мені прийшло повідомлення, шо була зміна пароля. Я відповів що не я, але все одно сторіка зблокована і не відновлюється.

  Відповіcти