Що робити, якщо не активується viber

Соціальні Медіа

Після того, як ви завантажили месенджер, вас просять активувати за допомогою підтвердження номера телефону. Це досить проста процедура, однак і в ній бувають збої. То що робити, якщо Вайбер не активується на телефоні? Давайте розберемося з можливими причинами, а заразом і з їх вирішенням.

Для чого потрібна активація облікового запису

Як ми всі знаємо, месенджери служать для нас такою прискореною поштою, тобто засобом спілкування. І щоб зробити цю комунікацію безпечною для обох сторін діалогу проводять таке уточнення особистості, без якого користування функціоналом програми неможливе.

Активація облікового запису прив’язує ваш профіль Viber до номера телефону.

Чому відбувається збій активації на телефоні

Збій активації Вайбер хоч і рідкісне явище, але цілком реальне. Причинами для цього є багато фактів:

Помилка написання номера телефону.Ще раз уважно погляньте на введений номер, перевірте його цифри та код країни. Можливо, ви просто ввели код країни двічі.
Ви знаходитесь за кордоном, відповідно оператор у роумінгу.Це блокує деякі функції стільникового зв’язку. Прибрати їх можна через налаштування. Але важливо розуміти, що після цього всі нові функції будуть платними. Але є варіант у вигляді активації смс, отримати яку можна безкоштовно, але найоптимальнішим шляхом вирішення проблеми стане використання Wi-Fi.
Поганий зв’язок теж дає свій відбиток на даному процесі, оскільки йде гальмування або повна зупинка завантаження.Тому спробуйте перезапустити мережу та телефон.
Ви вже використовували свій номер для активації облікового запису.У цьому випадку постарайтеся згадати пароль від старого облікового запису. Якщо нічого зробити не вдається, то є можливість перевстановити його.
Активуйте обліковий запис за допомогою неактивного номера телефону.Таке буває, коли сімка щойно була куплена. Або, навпаки, коли номер давній, але ви забували його поповнювати як мінімум рік, тому оператор зв’язку зупинив його експлуатацію.
Напис “Реєстрація не може бути завершена”.Вона означає, що відбулася технічна помилка. Наприклад, збій роботи системи, програма не розпізнає сервер на пристрої користувача, неактивний програмний код або оновлення версії на сервері виробника. Вирішити можна шляхом повторної спроби за деякий час.
“Активація не вдалася”.Цей напис висвічується, якщо ваш номер раніше використовувався для розсилки спаму.
 Підтвердження у вигляді коду не надійшло вам.У цьому випадку краще спробувати активацію за допомогою телефонного дзвінка.
Досягнуто ліміту спроб реєстрації.Спробуйте повторити спробу через 24 години.
Ви встановили застарілу версію програми.

Як виправити помилку

З причинами ми розібралися, але що робити при збої активації Вайбера? Можна спробувати наведені нижче варіанти.

Переустановка програми

Не активується Вайбер – перевстановіть програму. Періодично в системі бувають збої, які усуваються при повторному завантаженні. Спроба не катування.

Оновлення месенджера

Цілком можливо, що версія месенджера застаріла і більше не підтримує таку функцію як активізація облікового запису. У такому випадку завантажте нову версію Viber або перевірте наявність оновлень.

Перевірка мережі

Помилка активації в Вайбері виникає і при збої в мережі. Перевірте її стан у налаштуваннях пристрою.

Перевірка дозволів

Зайдіть в “Налаштування” – “Встановлені програми” – “Дозволи” та “Управління дозволами” відшукайте Вайбер і перевірте установки на блокування сигналів.

Звернення до техпідтримки

Цей спосіб підходить у тому випадку, коли в системі стався збій, який не залежить від ваших дій. Просто напишіть у службу підтримки про свою проблему, комплексно опишіть її та попросіть вирішити. От і все. Залишиться лише дочекатися відповіді та провести повторну спробу активації облікового запису.

Як активувати Вайбер без SMS

Бувають моменти, коли підтвердження шляхом смс зовсім не підходить. Так, наприклад, якщо ви за кордоном, де діє роумінг. Альтернатива для цього – дзвінок. Все, що потрібно для цього зробити, це ввести номер свого телефону та вибрати функціонал «Запросити дзвінок». Зазвичай дзвінок надходить протягом перших кількох секунд. Також є варіант просканування зображення. Але тут потрібна синхронізація кількох пристроїв.

Таким чином, якщо у вас виникають проблеми під час активації облікового запису, перевірте для початку всі можливі причини, які ви можете виправити самостійно, а вже потім звертайтеся до служби підтримки.

Оцініть статтю
Додати коментар