Як вимкнути iPhone X, iPhone 11 і iPhone 12 – 2 найкращі методи

IOS

Що вам цікаво, як вимкнути iPhone X, iPhone 11, iPhone 12 або iPhone 13 – ти не самотній! Це вислизає від багатьох людей. Виконайте прості кроки нижче, щоб вимкнути iPhone X, iPhone 11, iPhone 12, або iPhone 13 правильно.


З тих пір, як Apple випустила iPhone X iPhone не так простий у використанні, як колись, особливо якщо ви використовуєте більш стару модель, таку як iPhone 6 або iPhone 8 (які все ще використовують Кнопка Home Apple і, отже, TouchID ).

І одне з питань №1, яке нам задає новий iPhone X, iPhone 11 , а для користувачів iPhone 12 це: Як, чорт забирай, мені вимкнути iPhone X / 11/12!? Але не хвилюйтеся, ви не самотні – це багатьох спантеличило. Причина проста: відключення iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12 працює інакше, ніж раніше на старих моделях.

Завдяки введенню FACE ID , iPhone X і пізніші моделі більше не мають спеціальної кнопки живлення, як, наприклад, iPhone 8, і це збиває з пантелику більшість людей.

Але не хвилюйтеся, вимкнути iPhone 11 дуже просто, якщо ви знаєте, як це робиться. Просто дотримуйтесь інструкцій нижче (і, пам’ятайте, цей метод працює на ВСІ сучасні моделі iPhone , в тому числі iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 та iPhone 13) .

Як вимкнути iPhone 11

 • Одночасно натисніть та утримуйте БОКОВУ КНОПКУ та кнопку збільшення або зменшення гучності.
 • Зачекайте секунду, потім з’явиться повідомлення: «СЛАЙТЕ НА ВИМКНЕННЯ».
 • Тепер все, що вам потрібно зробити, це зрушити повзунок, і ваш iPhone 11 вимкнеться.

Як вимкнути iPhone 12

 • Одночасно натисніть та утримуйте БОКОВУ КНОПКУ та кнопку збільшення або зменшення гучності.
 • Зачекайте секунду, потім з’явиться повідомлення: «СЛАЙТЕ НА ВИМКНЕННЯ».
 • Тепер все, що вам потрібно зробити, це зрушити повзунок, і ваш iPhone 12 вимкнеться.

Як вимкнути iPhone 13

 • Одночасно натисніть та утримуйте БОКОВУ КНОПКУ та кнопку збільшення або зменшення гучності.
 • Зачекайте секунду, потім з’явиться повідомлення: «СЛАЙТЕ НА ВИМКНЕННЯ».
 • Тепер все, що вам потрібно зробити, це зрушити повзунок і ваш iPhone 13 вимкнеться.

Все просто, правда? Але ви можете зрозуміти, чому це підкидає деяких людей – це той факт, що вам потрібно одночасно утримувати і бічну кнопку, і клавішу збільшення/зменшення гучності. Він додає ще один крок, якого не було в старих моделях до iPhone X. Також: вказаний вище метод також буде працювати на Телефони Apple iPhone 12 .

як вимкнути iphone 11

Чому Apple додала цей додатковий крок у мікс? Просто: щоб ви не змогли помилково вимкнути iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12, коли він знаходиться у вашій кишені чи сумці. Ніхто цього не хоче, тому що ви пропустите дзвінки та новини від друзів та родини.

Додаючи на другому етапі, Apple ефективно запобігає цьому. І хоча спочатку це може трохи засмучувати, зрештою це має логічний сенс – зрештою, ніхто не хоче постійно вмикати свій телефон!

І якщо все це звучить як занадто багато роботи або вам не подобається новий UX від Apple, заснований на жестах, ви завжди можете взяти собі iPhone SE (2020) – він продається за ціною 399.99 доларів США, має кнопку “Додому” та Touch ID .

Як вимкнути iPhone X, iPhone 11 та iPhone 12 без використання кнопок

Якщо ви не хочете використовувати вищезгадані методи, є інший спосіб вимкнути iPhone 11 без використання кнопок.

Цей метод також досить простий, але він трохи більш заплутаний, ніж використання техніки блокування/розблокування + гойдалки гучності.

Як вимкнути iPhone X, iPhone 11 і iPhone 12 - 2 найкращі методи

Як вимкнути iPhone через програму «Налаштування»:

 1. Відкрийте Установки > Загальні
 2. Прокрутіть вниз, ви повинні побачити варіант ВИМКНЕННЯ
 3. Виберіть ВИМКНУТИ
 4. З’явиться повзунок вимкнення живлення
 5. Посуньте його, щоб вимкнути iPhone 11

Цей метод, хоч і не зовсім інтуїтивно зрозумілий для користувача, зручний, якщо у вас виникли проблеми з кнопками вашого iPhone 11 – наприклад, якщо одна з них застрягла чи перестає відповідати.

Якщо у вас є проблема, яка впливає на фізичні кнопки iPhone 11, зручно мати можливість вимкнути iPhone 11 без використання будь-яких кнопок. І за допомогою цього методу ви можете зробити це!

Як повернути iPhone X, iPhone 11 та iPhone 12 На?

Вимкнувши iPhone X, iPhone 11 чи iPhone 12, ви можете запитати: ну як мені знову включити iPhone X, iPhone 11 чи iPhone 12? Знову ж таки, це трохи відрізняється від методу харчування iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12 вниз – але не хвилюйтеся, це ще простіше.

Як вимкнути iPhone X, iPhone 11 і iPhone 12 - 2 найкращі методи

Щоб увімкнути iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12, все, що вам потрібно зробити, це натисніть бічну кнопку та утримуйте протягом секунди дві . Немає необхідності натискати клавішу збільшення/зменшення гучності при повторному вмиканні телефону – ви використовуєте клавішу збільшення/зменшення гучності тільки при вимкненні iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12.

Підбиваючи підсумки…

 • Вимкнення iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12 : Натисніть і утримуйте БОКОВА КНОПКА і ГУЧНІСТЬ ВВЕРХ / Вниз Кнопка> Зачекайте «Посуньте, щоб вимкнути» повідомлення, яке з’явиться на екрані> Посуньте повзунок для вимикання iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12
 • Увімкнення iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12 : Натисніть і утримуйте БОКОВА КНОПКА на секунду або дві; iPhone X, iPhone 11 або iPhone 12 увімкнеться більш-менш миттєво, звичайно, за умови, що у вас буде час автономної роботи!

Вам потрібно вимкнути iPhone? 

Якщо ви новачок у використанні смартфонів або iPhone, вам може бути цікаво, чи потрібно вам регулярно вимикати iPhone. Старі ПК та ноутбуки завжди рекомендується вимикати, коли ви ними не користуєтесь. Але із сучасними технологіями це не так. 

iPhone від Apple розрахований на роботу 24 години на добу, 365 днів на рік. Вам НЕ потрібно вимикати його, щоб дати йому перепочити або охолодити його. iOS від Apple – програмне забезпечення, яке працює на iPhone – має сплячий режим і режими відпочинку вбудовані в його архітектуру , тому, коли ваш iPhone неактивний, він сам знизить енергоспоживання і “охолоне”. 

Єдине, що вам потрібно зробити, це переконатися, що у вашого iPhone достатньо часу автономної роботи . Якщо батарея розрядиться, ваш iPhone вимкнеться. Тому важливо заряджати його один раз на день. Я заряджаю свій вночі, і зазвичай його вистачає на весь день, доки я не повернуся спати наступної ночі. Якщо час автономної роботи вашого iPhone не великий або ви використовуєте більш стару модель, рекомендується поповнити баланс у середині дня. 

Оцініть статтю
Додати коментар