Як очистити «Інше» на iPhone

IOS

Чистимо пам’ять iPhone від непотрібних файлів у розділі “Інше”.

Звичайне завдання для користувачів iPhone будь-якої моделі. Згодом, у пам’яті смартфона накопичується велика кількість файлів, які більше не несуть корисної інформації. У цій інструкції розповімо почистити пам’яті вашого iPhone, а саме розділ «Інше».

Що таке розділ «Інше»

При переході до сховища даних, куди ви зможете потрапити по дорозі: «Налаштування» → «Загальні» → «Сховище», ви виявите список підрозділів, що включає «Додатки», «Мультимедіа», «Пошту», «Фотографії», « Повідомлення» та інші. Усі файли, які не можна розподілити по цих пунктах, потрапляють саме в «Інше». Тут велика різноманітність системних даних, файлів Safari, кешів додатків та багато іншого.

Що таке розділ «Інше»Як видалити «Інше»

 1. Насамперед видаляємо історію та весь кеш у Safari;
 2. Очищуємо кеш додатків;
 3. Видаляємо всі вкладення з повідомлень;
 4. Поновлюємо прошивку, якщо це потрібно.

Цілком видалити цей розділ ви не зможете, адже там знаходяться системні файли, які потрібні для роботи багатьох елементів iOS. Але ви зможете суттєво зменшити його обсяг.

Очищаємо дані Safari

 1. Заходимо до «Налаштувань» на iPhone;
 2. У самому низу списку заходимо до Safari;
 3. Натискаємо відповідний пункт – “Очистити історію та дані веб-сайтів”.

Але не забувайте, що таке очищення видаляє всі дані входу на всі збережені сайти і закриє всі вкладки.

Очищаємо дані Safari

Очищуємо кеш додатків

Тут певного сценарію немає. Найпростіший спосіб очистити кеш будь-якої програми – це видалити його повністю та встановити заново. Спосіб гарантує видалення всіх даних, які ця програма підкачувала в процесі роботи. Наприклад, при перевстановленні Facebook можна звільнити кілька гігабайт пам’яті.

Очищуємо кеш додатків

Деякі програми мають власні засоби очищення місця, зайняті тимчасовими файлами. Відповідний пункт можна знайти в налаштуваннях цієї програми.

Видаляємо всі вкладення

 1. Заходимо сюди “Налаштування” → “Основні” → “Сховище iPhone”;
 2. У списку програм шукаємо розділ «Повідомлення»;
 3. Далі просто натискаємо всі пункти розділу;
 4. У кожному пункті вибираємо «Змінити» та видаляємо непотрібні вкладення.

Можна також налаштувати автоматичне видалення всіх повідомлень через певний проміжок часу.

Оновлюємо прошивку

Компанія Apple визнала, що велика кількість файлів, які займають розділ «Інше» є проблемою прошивки, але це було на системах молодших за iOS 13.6.1. Отже, якщо ви з якоїсь причини ще не оновили свій iPhone, краще це зробити.

Висновок

Очищення розділу «Інше» дозволить позбутися непотрібних та застарілих файлів, які можуть займати чимало місця. Описані вище методи цілком ефективні, але їхня реалізація займе деякий час.

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб очистити трохи пам’яті на вашому iPhone, тоді можна скористатися за допомогою спеціальних програм для очищення: Magic Cleaner, Battery Saver або Phone Cleaner. Ці утиліти допоможуть позбавитися частини непотрібних файлів, але вони куди менш ефективні, ніж чиста пам’яті вручну.

Оцініть статтю
Додати коментар