Як поставити фон в Zoom

Технології

Це невеликий посібник, який допоможе вам легко змінити фон в Zoom. Якщо ви ще не знайомі з цією програмою, то є чудова можливість зробити це. Щоб залишатися на зв’язку, команди користуються послугами відеозв’язку. І чим більше людей вибирають дистанційну роботу, тим більше виникає питань про онлайн-платформи, які допомагають спростити роботу.

Що таке Zoom?

Zoom – це сервіс, що дозволяє організовувати онлайн-конференції між користувачами, які знаходяться у різних частинах міста, країни чи планети. За допомогою Zoom ви можете організувати віртуальну зустріч з іншими людьми з відеозв’язку, аудіо або обома способами. Ви можете приєднатися до відеоконференції через веб-камеру на вашому комп’ютері, телефоні або планшеті. Це інструмент, який спеціалізується на відеоконференціях, онлайн-зустрічах. Він призначений для того, щоб вам легко було зв’язатися з усіма колегами одночасно.

Сервіс має багато переваг перед конкурентами. По-перше, це широкі можливості безкоштовної версії. По-друге, наявність Zoom на всіх платформах, від комп’ютера до смартфона.

Все, що вам потрібно зробити для початку роботи в ZOOM, це пройти простий процес реєстрації та безкоштовно встановити ZOOM на свій комп’ютер чи мобільний пристрій.

Програма Zoom має низку цікавих функцій, які можуть бути корисними. Наприклад, функція заміни тла.

Чим корисно змінити фон у Zoom?

Одна з причин популярності платформи Zoom у тому, що вона дозволяє замінити фон позаду вас. Його можна замінити різними зображеннями чи відео. В інших продуктах для заміни віртуального фону необхідний зелений екран. Звичайно, ви можете використовувати його і в Zoom. У такому разі якість фону буде набагато кращою, але це зовсім не обов’язково.

Отже, навіщо використовувати масштабований віртуальний фон? Більшість людей працюють прямо з дому, де діти, свійські тварини та інші люди. Або хтось не любить робити додаткове прибирання. Часто на задньому плані можуть бути розкидані речі, які ви не бажаєте показувати іншим.

Всі ці деталі можна легко замаскувати і не ділитися з колегами подробицями особистого життя. У таких випадках Zoom дозволяє приховати ваше тло від інших за допомогою своїх алгоритмів.

Як змінити фон у Zoom на Mac

MacBook має унікальний дизайн, який не є типовим для стандартних ноутбуків. Він має високу ціну, високу продуктивність і встановлену операційну систему OS X. Власний вектор розвитку MacBook орієнтований більше на творчість і роботу, ніж на ігри. Це досить потужні ноутбуки, якими багато хто користується .

Отже, логічне питання: як змінити фон у Zoom на моєму Mac? Це досить просте завдання, особливо якщо ви не вперше використовуєте фонове зображення Zoom.

Щоб змінити фон на Mac, зробіть таке:

 • Завантажте Zoom або запустіть програму, якщо вона є на MacBook.
 • Увійдіть до особистого кабінету та натисніть кнопку «Налаштування».
 • Там ви побачите вкладку «Віртуальне тло».
 • У цій вкладці ви можете знайти достатньо віртуальних фонів для Zoom.
 • Щоб вибрати один із них, просто натисніть на потрібне зображення та підтвердіть свій вибір.
 • Після підтвердження візуальний фон автоматично зміниться.

Як ви вже зрозуміли, віртуальне тло Zoom дуже корисне. Крім того, зміна фону на Mac – дуже просте завдання.

Як змінити фон у Zoom для користувачів Windows

Це ще одне питання, яке цікавить багатьох користувачів Zoom. Деякі навіть панікують, коли думають, що зміна віртуальних фонових зображень доступна лише на пристроях Apple. В принципі, алгоритм зміни фону в Zoom для Windows такий самий, як і для MacBook. Отже, щоб змінити віртуальне тло, виконайте такі дії:

 • Увійдіть до Zoom.
 • Натисніть на стрілку внизу (поряд із піктограмою увімкнення відео) та виберіть «Вибір віртуального фону».
 • Натисніть на вкладку “Віртуальний фон”, і праворуч ви побачите меню, в якому ви можете вибрати зі стандартних варіантів фону.

От і все! Віртуальне тло для відеоконференцій змінено!

Як встановити особисте зображення як фон в Zoom

Вас також може зацікавити питання про нестандартні фони, щоб виділитися та бути оригінальним. Так що тепер ви дізнаєтеся, як встановити персональне зображення як фон на Mac або Windows.

Щоб виділитися серед інших, ви можете легко змінити фон у Zoom на свій власний. Для цього вам потрібно:

 • Запустіть Zoom та натисніть «Налаштування».
 • Там ви побачите вкладку «Віртуальне тло». Виберіть її.
 • Тепер ви побачите встановлені фони. Якщо ви хочете використовувати зображення як фон, натисніть «+».
 • Виберіть «Додати зображення» або «Додати відео» з меню, що випадає, залежно від того, що ви хочете встановити на свій віртуальний фон.
 • З’явиться стандартний провідник операційної системи, в якому потрібно знайти потрібний файл – зображення або відео – і потім додати його до списку інших віртуальних фонів.
 • Тоді цей віртуальний фон буде доступним для вибору.

Якщо ви бажаєте активувати фон лише під час конференції, клацніть значок «Циркумфлекс» (^), а потім натисніть «Вибрати віртуальний фон».

Важливо! Щоб фон було добре видно іншим учасникам конференції, зверніть увагу, що освітлення в кімнаті було помірним.

Як змінити фон Zoom у мобільному додатку

Ви можете легко змінити віртуальний фон Zoom на своєму мобільному пристрої. Але пам’ятайте, що змінити фон у Zoom можна лише на потужних пристроях. Наприклад, для iOS це моделі старші за iPhone 8.

Щоб створити віртуальний фон у Zoom на мобільному пристрої, необхідно встановити мобільний додаток Zoom, запустити його та увійти до системи. Потім можна вибрати віртуальне тло. Це можна зробити або до приєднання до конференції (на етапі вибору налаштувань) або після приєднання до конференції.

Щоб вибрати віртуальне тло після приєднання до конференції, натисніть «Докладніше». У розкривному меню виберіть «Віртуальний фон». Тут ви можете вибрати існуюче тло або додати свій, натиснувши на плюс і вибравши відповідне зображення з галереї мобільного пристрою.

Ви прочитали наше невелике керівництво “Як змінити фон Zoom”. Сподіваємось, це було для вас корисно! Пишіть свої відгуки та питання у коментарі.

FAQ

Чи існують якісь вимоги до зображень для фонів Zoom?

Фонове зображення повинне мати співвідношення сторін 16: 9 та мінімальну роздільну здатність 1280 * 720 пікселів. 
Фонове відео має бути у форматі MP4 або MOV з мінімальною роздільною здатністю 360p і максимальною роздільною здатністю 1080p.

Що таке віртуальне тло Zoom?

Зазвичай під час відеоконференції як тло використовується інтер’єр кімнати або тьмяна біла стіна зборів. 
За допомогою віртуального фону Zoom ви можете змінити цю традицію і індивідуально налаштувати зовнішній вигляд фону.
Ви можете використовувати рекомендовані параметри шпалер або зображення на ваш вибір як фон для вашої участі в конференції. 
Це може бути, наприклад, логотип компанії або зображення спеціального місця. 
Це віртуальне тло буде видно всім, хто бере участь з вами у відео-конференції.

Чи можу я використовувати додаткові програми для створення фону Zoom?

Звичайно! Якщо вам недостатньо набору встановлених віртуальних фонів у Zoom, ви можете використовувати додатковий інструмент з кількома фільтрами. Виберіть ті, які дозволяють використовувати фільтри обличчя, а також налаштувати фон відеочата.

Оцініть статтю
Додати коментар