7 найкращих безкоштовних програм для Android, які варто спробувати у 2023 року

Android

Знову настав той час місяця, коли ми тестуємо кілька нещодавно відкритих програм, які допоможуть вам покращити роботу з Android. Список цього місяця охоплює програми, які допомагають вам відкривати нову музику, покращувати ваші звички читання та покращувати обробку сповіщень на вашому пристрої. Ми впевнені, що вам сподобаються найкращі безкоштовні програми для Android цього місяця!

Щотижня в Play Store завантажуються сотні додатків, але представлені вже популярні. Тому знайти кілька прихованих дорогоцінних каменів — завдання.

Саме тому ми плануємо щомісяця складати цей список найкращих безкоштовних програм для Android, щоб ви завжди були в курсі останніх програм для Android. Крім того, усі ці програми можна використовувати безкоштовно. Читайте далі, щоб переглянути наш список найкращих безкоштовних програм для Android цього місяця!

1. SWIPEFY ДЛЯ SPOTIFY: ЧУДОВИЙ СПОСІБ ВІДКРИТИ НОВУ МУЗИКУ

Spotify чудово допомагає вам відкривати нові пісні. Однак найкраща частина більшості пісень – тих, які виявляються вушними черв’яками – полягає в приспіві пісні. Більшість із нас судить про пісню на основі перших кількох секунд – але що, якби ми могли безпосередньо знайти найкращу частину пісні? Ось де на допомогу приходить Swipefy для Spotify!

Swipefy для Spotify1

Це, мабуть, одна з найкращих безкоштовних програм для Android, яку ми знайшли під час роботи з цією серією. Спочатку вам потрібно підключити обліковий запис Spotify до програми. Потім ви отримуєте музичні пропозиції у формі карток; ці картки забезпечують попередній перегляд, відтворюючи найкращу частину пісні. Проведіть пальцем праворуч по картці, якщо вона вам подобається, і проведіть ліворуч, якщо ні – і найкраще те, що всі звуки, які вам сподобалися, будуть безпосередньо додані до списку відтворення «Сподобалися пісні» на Spotify!

Крім того, ви також можете відкривати нову музику в різних жанрах. Інтерфейс програми також гарний і не містить жодної реклами. Його можна використовувати абсолютно безкоштовно. Однак розробники працюють над професійною версією, щоб додати додаткові функції до програми.

Ціна: безкоштовно

2. FEEDER.CO: НАДІЙНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ RSS-КАНАЛІВ

Вам набридло відвідувати різні веб-сайти, щоб дізнаватися про новини? Що, якби ви могли отримати доступ до всіх з них в одному місці та в одній стрічці – це звучить як мрія, чи не так? У цьому вам допоможе інтернет-алгоритм під назвою RSS-канали . Feeder.co – це програма для Android, яка реалізує цей алгоритм – тут є все, що вам потрібно знати.

Годівниця2

Ви можете вибрати всі веб-сайти, з яких читаєте свої новини. Нові статті та оновлення з’являтимуться на домашній сторінці програми Feeder. Ви також можете групувати ці веб-сайти за різними категоріями. Є вкладка «Усі публікації», на якій відображаються всі публікації з веб-сайтів, вкладка «Непрочитані», на якій відображаються статті, які ви ще не читали, і вкладка «Позначені зірочкою», на якій відображаються статті, які вам сподобалися.

Ми випробували різні програми RSS-каналів для Android, і Feeder є однією з найзручніших і оптимізованих програм. Ви отримуєте різні параметри налаштування, щоб змінити тему програми, а також можете ввімкнути push-повідомлення для новин. Єдиним мінусом є те, що ви повинні обов’язково зареєструватися, щоб використовувати Feeder і створити стрічку своїх джерел новин.

Додаток безкоштовний для використання, але є професійна версія, яка вимикає всю рекламу, допомагає ввімкнути фільтри для новин і додає функцію оновлення за 1 хвилину, щоб допомогти вам швидко наздогнати всі новини.

Ціна: безкоштовно; Покупки через програму: від 5,99 доларів США

3. STANDBY IOS: НАША УЛЮБЛЕНА ФУНКЦІЯ IOS 17 НА ANDROID

Нова функція StandBy для iPhone є однією з наших улюблених функцій в iOS 17 . Це одна з функцій, яку ми хотіли б також використовувати на пристроях Android. Завдяки кільком захопленим розробникам програм, які поділяють подібне бажання, у нас є програма, яка емулює функцію StandBy на Android.

iOS у режимі очікування

StandBy iOS — це програма, яка дозволяє використовувати функцію StandBy з iOS 17 на пристрої Android. Ця функція робить ваш пристрій розумним дисплеєм, коли його підключено до мережі живлення. У певному сенсі ця програма для Android навіть краща порівняно з тим, як ця функція працює на iPhone. Ця програма не тільки допоможе вам використовувати режим очікування без підключення пристрою Android, але ви також отримаєте масу функцій для налаштування дисплея.

Додаток є повністю безкоштовним для використання, і нам подобаються всі параметри, які допомагають керувати різними елементами дисплея StandBy. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте можливість побачити, як ваші друзі хизуються новою функцією iPhone iOS 17, цей додаток допоможе вам!

Ціна: безкоштовно

4. ПІДЙОМ: ОДНА СЕКУНДА ЗАТРИМКИ, БЛОК ДОДАТКІВ: ЗАВЕРШИТИ DOOMSCROLLING

Ми всі беремо свої смартфони, щоб перевірити одне сповіщення, і перш ніж ви це усвідомлюєте, ми витрачаємо цілу годину на гортання в Instagram. Що ж, більшість із нас в одному човні. Однак, розглядаючи цей список найкращих безкоштовних програм для Android, ми знайшли програму, яка заважає вам це робити, під назвою Ascent.

Підйом 2

Ascent — це програма, яка запобігає використанню відволікаючих програм, додаючи затримку в одну секунду між відкриттям і використанням програми. Налаштувавши Ascent, виберіть програму, яку не хочете використовувати. Ascent з’явиться і попросить вас зробити глибокий вдих. Потім вас запитають, чи хочете ви використовувати програму. Цей часовий проміжок допоможе вам бути більш обізнаними та усвідомленими щодо того, що ви робите, таким чином запобігаючи сеансу doomscrolling.

Безкоштовна версія програми дозволяє додати до списку до двох програм. Якщо ви придбаєте професійну версію, ви отримаєте додаткові функції, такі як фокус-сеанси, під час яких ви не можете відкрити вибрану програму протягом певного часу, нагадування про припинення використання програм, і ви можете додати більше програм до списку.

Ціна: безкоштовно; Покупки в програмі: $2,49 і далі

5. SHUTTERBITE: НОВИЙ СПОСІБ ПОКРАЩИТИ СВОЇ ХАРЧОВІ ЗВИЧКИ

Хоча Google Play Store містить багато програм, які допомагають вам відстежувати калорії, процес часто є складним. Ви можете не знайти страву, для якої хочете відстежити калорії, а введення калорій вручну може призвести до неточностей. Введіть Shutterbite – додаток, який дозволяє легко відстежувати ваші харчові звички на пристрої Android.

Shutterbite1

На відміну від традиційних програм для відстеження їжі, Shutterbite просить вас завантажити зображення того, що ви їсте під час кожного прийому їжі. Це, безсумнівно, допоможе вам уявити свої харчові звички. Наприклад, розглянемо тиждень, наповнений фотографіями швидкого харчування в додатку – ви напевно захочете покращити свої харчові звички, побачивши це.

Крім того, програма також допоможе вам зрозуміти ваші стосунки з їжею. Завдяки численним параметрам фільтрації та візуалізації ви можете переглянути свої харчові звички з нової точки зору. Shutterbite можна використовувати безкоштовно, але професійна версія видаляє рекламу. Недоліком є ​​те, що реєстрація є обов’язковою для використання програми. Загалом, це, безсумнівно, одна з найбільш унікальних програм, які ми зустрічали в категорії відстеження їжі!

Ціна: безкоштовно; Покупки через програму : від $4,99

6. ВІДКРИЙТЕ АУДІОКНИГИ ТА ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ: ЧУДОВЕ ДЖЕРЕЛО БЕЗКОШТОВНИХ ЦИФРОВИХ КНИГ

Читання електронної книги чи прослуховування аудіокниги приносить багато зручностей , але є ціна, за яку потрібно заплатити. Сервіси Kindle і Audible від Amazon – не найкраще місце, якщо ви хочете отримати кілька безкоштовних електронних чи аудіокниг. Однак у списку найкращих безкоштовних програм для Android цього місяця ми маємо програму, яка робить це можливим!

Відкрийте Audiobooks2

Open Audiobooks and E-Books — це програма, яка містить величезну колекцію безкоштовного вмісту. Ви повинні вибрати, чи хочете ви читати чи слухати книгу, і вибрати бажані жанри; програма порекомендує кілька назв.

Інтерфейс простий у використанні, з ним легко орієнтуватися та відкривати нові книги. Книги також сортуються за авторами, і ви можете вибрати свою улюблену. Однак ми були розчаровані настирливою рекламою, і немає професійної версії, щоб вимкнути її.

Ціна: безкоштовно

7. МЕНЕДЖЕР СПОВІЩЕНЬ STFO: ЗАВЕРШИТИ ВІДВОЛІКАЮЧІ СПОВІЩЕННЯ

Раніше ми показали вам додаток, який допоможе вам запобігти використанню телефону протягом тривалого періоду, коли ви хочете лише перевірити сповіщення. Однак ми отримуємо багато сповіщень, які не заслуговують нашої уваги. Одним із варіантів є вимкнути такі програми від сповіщень, але ось програма, яка допоможе вам заблокувати певні типи сповіщень – тут є все, що вам потрібно знати про STFO!

Менеджер повідомлень STFO2

STFO – це програма для керування сповіщеннями, яка дозволяє створювати правила та фільтри для сповіщень на пристрої Android. Наприклад, вам не потрібні сповіщення про спам із такими словами, як «Лотерея» або «Пропозиції» – ви можете встановити правило, яке автоматично запобігатиме надходженню таких сповіщень на ваш телефон.

Існує багато попередніх налаштувань для таких правил і фільтрів’; ви також можете створити їх на замовлення. Крім того, є функції для приховування вмісту сповіщень, запобігання надсиланню програмою кількох сповіщень, вимикання режиму DND, коли надходить критичне сповіщення, тощо. Найкраще те, що немає реклами, і додаток безкоштовний!

Це був список найкращих безкоштовних програм для Android 2023. 

ЧАС ПОКРАЩИТИ РОБОТУ З ANDROID

Це були наші рекомендації щодо найкращих безкоштовних програм для Android 2023 року. Сподіваємося, ви спробуєте все це. Ми впевнені, що деякі програми залишаться на вашому телефоні на деякий час.

Тим часом, якщо ви знайшли нову програму, яка вам подобається, залиште її в розділі коментарів нижче, і ми протестуємо та порекомендуємо її, якщо вона буде чудовою знахідкою. Це все для цього місяця. До зустрічі!

Оцініть статтю
Додати коментар