Нотатки Instagram не відображаються

Соціальні Медіа

Instagram пропонує зручний додаток для швидкого обміну оновленнями з підписниками та друзями на платформі. Нотатки дають вам особистий простір, щоб поділитися думками в 60 символів. Ви навіть можете додати до нього музичну мелодію. Однак багато хто скаржиться на те, що в їхніх облікових записах не з’являються нотатки Instagram . Ось найкращі способи виправити те, що нотатки Instagram не відображаються.

Оновлення Instagram: Отримайте Доступ до Функції Нотаток

Функція Notes може бути недоступною у застарілій версії Instagram на вашому пристрої. Навіть при автоматичних оновленнях через Google Play Store або App Store, деякі функції можуть працювати нестабільно. Саме час оновити Instagram вручну на вашому пристрої.

Перейдіть у Google Play Store або App Store, знайдіть Instagram та оновіть додаток. Після оновлення запустіть Instagram і перейдіть до меню “Повідомлення” у верхньому правому куті. Переконайтеся, що функція нотаток доступна для вашого облікового запису.

Уникайте Використання VPN для Instagram

Функція нотаток в Instagram може бути недоступною, якщо ви використовуєте VPN. Для отримання доступу до нотаток вимкніть VPN на вашому пристрої iPhone або Android, закрийте Instagram і спробуйте знову.

Повторно Автентифікуйте Обліковий Запис в Instagram

Якщо функція нотаток не працює через помилку автентифікації, спробуйте вийти зі свого облікового запису та знову ввійти.

 • Крок 1. Відкрийте Instagram і клацніть на значок вашого профілю у нижньому лівому куті.
 • Крок 2. Натисніть на три горизонтальні лінії угорі та відкрийте “Налаштування та Конфіденційність”.
 • Крок 3. Прокрутіть вниз і вийдіть зі свого облікового запису.

Після повторного входу в Instagram за допомогою ваших облікових даних, функція нотаток має стати доступною.

Уникайте Використання Instagram Lite

Instagram Lite — спрощена версія додатку для Android, призначена для телефонів з обмеженими характеристиками. Хоча вона займає менше місця на вашому пристрої, основна версія Instagram має пріоритет для нових функцій, включаючи нотатки. Рекомендується користуватися повноцінною версією Instagram для Android, відмовившись від використання Instagram Lite.

Перевірте Стан Підключення до Мережі

Чи зазнаєте ви проблем з підключенням до мережі на вашому iPhone або Android? Це може вплинути на роботу функції нотаток на вашому пристрої. Переконайтеся, що ви підключені до високошвидкісного Інтернету та повторіть спробу.

Якщо проблеми з мережею продовжуються, спробуйте увімкнути та вимкнути режим польоту. Для цього проведіть пальцем зверху вниз і отримайте доступ до режиму польоту через меню швидкого доступу.

Користувачі iPhone можуть провести пальцем вниз від верхнього правого кута екрану, щоб перевірити стан режиму польоту.

Обліковий Запис Позначено: Що Робити?

Якщо ви викладаєте в Instagram занадто багато публікацій або коментарів за короткий проміжок часу, ваш обліковий запис може бути позначено як бот, що призведе до обмеження певних дій на платформі. Якщо ви отримали повідомлення про помилку “Дію заблоковано” і не можете підписатися на когось в Instagram, зачекайте день або два, щоб зняти обмеження, і повторіть спробу використовувати функцію нотаток.

Очистіть Кеш Instagram

Пошкоджений кеш Instagram може бути основною причиною відсутності нотаток для вашого облікового запису. Спробуйте очистити кеш програми та повторити спробу.

 • Крок 1: Натисніть і утримуйте піктограму програми Instagram, щоб відкрити меню інформації про програму.
 • Крок 2: Торкніться “Пам’ять і кеш” і виберіть “Очистити кеш”.

Перевстановіть Instagram

Спробуйте перевстановити Instagram, щоб переконатися, що функція нотаток доступна для вашого облікового запису.

Android:

 • Крок 1: Відкрийте меню інформації про програму Instagram.
 • Крок 2: Торкніться “Видалити” та підтвердіть вашу дію.

iPhone:

 • Крок 1: Натисніть і утримуйте піктограму Instagram і виберіть “Видалити програму”.
 • Крок 2: Торкніться “Видалити програму”.

Відвідайте Google Play Store або App Store, щоб встановити Instagram знову.

Понизьте Instagram на Android

Якщо нотатки в Instagram зникли після оновлення на Android, ви можете спробувати повернутися до попередньої версії програми.

 • Крок 1: Відкрийте меню інформації про програму Instagram та запишіть версію програми.
 • Крок 2: Перейдіть до APKMirror і завантажте попередню версію Instagram.

Тепер ви можете встановити попередню версію Instagram на ваш телефон і переконатися, що нотатки доступні. Пам’ятайте, щоб надати відповідні дозволи для встановлення додатків з невідомих джерел на вашому телефоні.

Приєднайтеся до Бета-Версії Instagram

Instagram пропонує бета-програму для випробування нових функцій перед їхнім офіційним запуском. Ви можете приєднатися до програми бета-тестування через Google Play і встановити бета-версію Instagram на свій Android-пристрій, щоб випробувати функцію нотаток.

Оцініть статтю
Додати коментар